Illuminati

Pradėjo unco, gruodžio 05, 2011, 21:26:22

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

astropasaulis

Citata iš: Šešėlis  spalio 16, 2012, 20:29:39
Na jūsų pokalbiuose sąmoningumo nematau. Matau tik sąmokslo teorijų narpliojimus.

Jeigu nenarpliosi, juk nesužinosi tiesos. Juk niekas nepateiks tau visos tiesos. ,,Išeinant iš logikos ribų" galbūt galima suprasti esmingumą.

.L.U.T.H.O.R.

Tai ne kitų sukurtas fantazijas nagrinėti reikia, nes ten tiesos tikrai nerasite.

astropasaulis

Citata iš: Šešėlis  spalio 16, 2012, 20:35:42
Tai ne kitų sukurtas fantazijas nagrinėti reikia, nes ten tiesos tikrai nerasite.

Tai kodėl tada žmonės nėra laimingi? Kodėl jie verkia kruvinom ašarom dėl blogo gyvenimo? Kodėl visiuose valstybių mechanizmuose vyrauja chaosas? Ar to negana, kad kažkas yra ,,ne taip"?

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: astropasaulis  spalio 16, 2012, 20:38:41
Citata iš: Šešėlis  spalio 16, 2012, 20:35:42
Tai ne kitų sukurtas fantazijas nagrinėti reikia, nes ten tiesos tikrai nerasite.

Tai kodėl tada žmonės nėra laimingi? Kodėl jie verkia kruvinom ašarom dėl blogo gyvenimo? Kodėl visiuose valstybių mechanizmuose vyrauja chaosas? Ar to negana, kad kažkas yra ,,ne taip"?


Nes čia ne rojus? Ne utopija? Kiekvienas renkasi kaip gyventi. Ne visi yra laimingi. Ir ne visi verkia kruvinom ašarom.

Nežinukas

Citata iš: astropasaulis  spalio 16, 2012, 20:26:04Nežinukas, o kokias tavo įžvalgos apie illuminati? Žinau, kad domiesi evangelijomis. Gal yra koks nors bendras tarp illuminati ir jų ryšys? Galbūt ištakos iš ten pat?


Ka čia slėpti, sava chebra.

Tik va, nei vieno (be manęs) nepažįstu. Kai 1785 metais Bavarijoje ordiną išvaikė, mes visi išsilakstėme į visas puses. Dabar kiekvienas sau užsiima švietėjiškais darbais ir galvoja, jei žmonija bus protingesnė, tai ir žmonėms bus geriau.

Kvaila aišku, mėginti žmogų padaryti protingesniu, nei jis yra. Bet viltis miršta paskutinė…

P.S. Gali žvilgterti http://www.illuminaten.de/ (vokiškai). Bet aš ten dar nžeiūrėjau...

Domas

Citata iš: Šešėlis  spalio 16, 2012, 20:35:42
Tai ne kitų sukurtas fantazijas nagrinėti reikia, nes ten tiesos tikrai nerasite.

Gerai fantazija, paaiškink man kodėl kiekvienas buvęs Bilderbergo suvažiavimė išvis nieko apie tai nepasakoja ir net bėga nuo žmonių klausiančių apie tai? Ką jie ten tokio kalbasi, kad net paprasti žmonės negali žinoti? Tau čia fantazija realiai vykstantys įvykiai?

Nežinukas

Citata iš: Domas  spalio 16, 2012, 21:19:49Gerai fantazija, paaiškink man kodėl kiekvienas buvęs Bilderbergo suvažiavimė išvis nieko apie tai nepasakoja ir net bėga nuo žmonių klausiančių apie tai?


O kas tas "Bilderbergo suvažiavimas"?


Nežinukas

Vau!
Citata iš: Benamis  spalio 16, 2012, 21:32:46
Citata iš: Nežinukas  spalio 16, 2012, 21:22:42
O kas tas "Bilderbergo suvažiavimas"?


http://anomalija.lt/2011/01/bilderbergo-klubas/
... ir kiti.

Vau, kaip į tą chebrą įsitrinti? Įdomių dalykų sužinočiau.
Aš gi daugiau smalsuolis, nei kad nežinukas.

Gal ir kokiu prezidentu išrintų...

Benamis

Sekmes 'isitrinant' ;D Jeigu pavyks, tai gal ir mane geru zodziu uztarsi :D

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Domas  spalio 16, 2012, 21:19:49
Gerai fantazija, paaiškink man kodėl kiekvienas buvęs Bilderbergo suvažiavimė išvis nieko apie tai nepasakoja ir net bėga nuo žmonių klausiančių apie tai? Ką jie ten tokio kalbasi, kad net paprasti žmonės negali žinoti? Tau čia fantazija realiai vykstantys įvykiai?


Lai bėga, ar tau gaila? Jie nėra įsipareigoję visko atskleisti. Daug įvairių susitikimų vyksta už uždarų durų.

Nežinukas

Tiesiog įdomu, ar V. Putiną į tą Bilderbergo klubą kviečia, gal kas ką žino?

Sakau, gal per Valodia man pavyktų ten prasiskverbti. O tu Benami ypatingai rimtai mano klausimą apgalvok. Mudu jau beveik ir susitarėm, kad eisi ten mano sekretorium...

O gal jau persigalvojai?

deamero

 Illuminati turi rimtus priešininkus

Nežinukas

#73
spalio 17, 2012, 18:30:56 Redagavimas: spalio 17, 2012, 22:23:34 by Nežinukas
Tai beveik ir įrodymas, kad tie liuminati tikrai egzistuoja:
Citata iš: deamero  spalio 17, 2012, 18:20:37Illuminati turi rimtus priešininkus
Tai ką, jei jie ir mane švietėju palaikys, irgi galas?

O Benamis aiškiai yra kiniečių šnipas, nes savo pasisakymų pabaigoje visda parašo ką kinietiškai.

Dabar bus!

deamero

Citata iš: Nežinukas  spalio 17, 2012, 18:30:56
Tai beveik ir įrodymas, kad tie liuminati tikrai egzistuoja:
Citata iš: deamero  spalio 17, 2012, 18:20:37Illuminati turi rimtus priešininkus
Tai ką, jei jie ir mane švietėju palaikys, irgi galas?

O Benamis aiškiai yra kiničių šnipas, nes savo pasisakymų pabaigoje visda parašo ką kinietiškai.

Dabar bus!
Nemanu jog galas bus tures isitikinti jog priklausai illuminatam ir gi toj slaptoj grupei aukšto intelekto žmonių yra.

Aukštyn