Illuminati

Pradėjo unco, gruodžio 05, 2011, 21:26:22

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Domas

http://www.youtube.com/watch?v=3yCqI837BHU&feature=related stai dar vienas video, vienas netgi iš Bilderbergo grupės narių pasisako už depopulacija iki 2mlrd (12:36).

Nežinukas

Galėtų pradėti nuo savę ta „depopulacija", iš kart būtų ramiau:
Citata iš: Domas  spalio 15, 2012, 18:46:23stai (…) vienas netgi iš Bilderbergo grupės narių pasisako už depopulacija iki 2mlrd...

Ot demagaogai!

astropasaulis

Jeigu iš tikrųjų yra tie illuminati ir nori sumažinti gyventojų skaičių, tai kodėl nėra tiesioginio, masinio žudymo? Jau pradedu abejoti šia idealogija. Pvz: muzikos industrijoje naudoja illuminati simbolika tik dėl reklamos.

Skunk

Manai jie ims ir ''skers'' visus akivaizdziai ?

Benamis

Idomus video irasai :)

Domas

Citata iš: astropasaulis  spalio 15, 2012, 20:35:07
Jeigu iš tikrųjų yra tie illuminati ir nori sumažinti gyventojų skaičių, tai kodėl nėra tiesioginio, masinio žudymo?

Kam skersti jei galima sukelti pasaulinį karą?

Asasinas

#52
spalio 16, 2012, 00:49:47 Redagavimas: spalio 16, 2012, 00:51:23 by Asasinas
Kam pasaulinis karas, kai motinas kosmosas gali pasirūpinti tuom? Na kad ir saulė pliūptelti kokį super ultra extra galingą žybsnį? Su dabartinėm technologijom galima nesunkiai ir žemės drebėjimus, ugnikalnių išsiveržimus padaryt.

Neiprastas

Citata iš: Skunk  spalio 15, 2012, 22:20:09
Manai jie ims ir ''skers'' visus akivaizdziai ?


Jie tai daro ne tiesiogiai, per maistą, vandenį, orą, sukeliamus dirbtinius karus, naujas lygas, vakcinas, vaistus, įrenginius technologijų, kurios yra kenksmingos žmonių sveikatai neieškant saugesnių alternatyvų, būdų yra labai daug neužtektų pirštų rankų ir kojų tam suskaičiuoti :)

astropasaulis

#54
spalio 16, 2012, 13:14:57 Redagavimas: spalio 16, 2012, 13:23:49 by astropasaulis
Citata iš: Neiprastas  spalio 16, 2012, 12:36:51
Jie tai daro ne tiesiogiai, per maistą, vandenį, orą, sukeliamus dirbtinius karus, naujas lygas, vakcinas, vaistus, įrenginius technologijų, kurios yra kenksmingos žmonių sveikatai neieškant saugesnių alternatyvų, būdų yra labai daug neužtektų pirštų rankų ir kojų tam suskaičiuoti :)

Tie netiesioginiai  būdai yra neveiksmingi šiuo atveju, nes žmonių juk daugėja. Tačiau ką tik sugalvojau viso šio reikalo kitokią interpretaciją: galbūt ne pačios mirties trokštama iš jų pusės, o dvasingumo sumenkinimo. Jie galbūt nori, kad žmonės būtų nelaimingi, kad pamirštų savo dieviškumą, dorovingąsias vertybes. Norima suabsoliutinti materelizmą, atsisakant sielos tobulumo. Siela jiems apksritai ne vertybė. Aš be galo daug matau tokių žmonių (paveiktus), kurie atitinka mano komentare išdėstytas mintis. Jų dabar dauguma. Jie tarsi zombiai. Kurie žmonės dar šviečia gerumu, atsilaiko prieš šią idealogiją, visais įmanomais būdais bandomi ,,nusodinti" ne tik illuminati atstovų, bet jau ir paveiktų žmonių.

Nežinukas

Tu čia kaip pirštu į dangų pataikei:
Citata iš: astropasaulis  spalio 16, 2012, 13:14:57…Jie tarsi zombiai. Kurie žmonės dar šviečia gerumu, atsilaiko prieš šią idealogiją, visais įmanomais būdais bandomi ,,nusodinti" ne tik illuminati atstovų, bet jau ir paveiktų žmonių.

Jie jau reiškiasi ir forume, sakyčiau.
Dabar man aišku, ko tas Paragraf'as mane taip puola,
kai aš vos ką gero pasakau…
Jis turbūt tikras Krikščionybės zombis, kitaip nesuprasti.


.L.U.T.H.O.R.


Nežinukas


astropasaulis

Citata iš: Nežinukas  spalio 16, 2012, 15:49:56
O tie ką, irgi "liuminatai"?

Jis turėjo omeny komentatorius, kurie sąmoningiau mąsto. :)
Nežinukas, o kokias tavo įžvalgos apie illuminati? Žinau, kad domiesi evangelijomis. Gal yra koks nors bendras tarp illuminati ir jų ryšys? Galbūt ištakos iš ten pat? :)

.L.U.T.H.O.R.

Na jūsų pokalbiuose sąmoningumo nematau. Matau tik sąmokslo teorijų narpliojimus.

Aukštyn