Burtas meilėi ir norams pildyti

Pradėjo Benamis, vasario 17, 2014, 14:26:56

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Deja, Jūs negalite matyti šio pranešimo lankydamiesi forume kaip svečias.

Kodėl verta užsiregistruoti?

- Matysite visą nuo svečių paslėptą turinį.
- Galėsite bendrauti su kitais nariais privačiomis žinutėmis.
- Matysite visus forumo prisegtukus.
- Galėsite kurti naujas temas ir dalyvauti jau esančiuose.

Nelaukite, prisijunkite prie didžiausios bendruomenės, nagrinėjančios paslaptingus reiškinius jau šiandien!


Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.

nereikalinga

Vien dėl kažkokio noro,ar meilės nenorėčiau kažką aukoti,ir vien įsivaizdavus save tokioje situacijoje,jau pasijutau nepatogiai,nejaukiai :D

Master

( Che, che.. Iškarto kreipiamasi į moterį... ::) )
Benami, spėju, kad daliniesi ne savo patirtimi ir informacija, bet visgi, vistiek paklausiu: O būtent kam tiksliai turi kažką atiduoti mainais? (nes aš tokius burtus suvokiu, tik kaip saviapgaulę, kad apeitum sąmonę ir paveiktum pasąmonę)

Benamis

Magijos asmeniskai nepraktikuoju, taciau kiek zinau, visuomet yra kazkokia auka. Kam tiksliai ji buna skirta nezinau, cia jau Druwis galetu atsakyti manau.

.L.U.T.H.O.R.

#4
vasario 17, 2014, 15:04:15 Redagavimas: vasario 17, 2014, 15:08:32 by Druwis
Man asmeniškai keistokas, šis burtas, dėl to pačio aukojimo. Šiaip labiau tikėjimas čia toks, kad nieko negali gauti iš oro, todėl turi kažką duoti mainais. Kam? Nežinau, gal visatai :D Čia gal, kad neatrodytų taip savanaudiška :D

Master

Iš esmės žmogus nieko neturi... (Ir geriausiai ką aš noriu pasakyti, atskleidžia ši citata- tu negali bijoti kažką prarasti, nes iš tikrųjų tau niekas nepriklauso)
Pavyzdžiui, norėčiau atlikti šį burtą ir paaukočiau mainais savo pinigus... Bet realiai jie ne mano, be to, jie man nesvarbūs. Todėl tai tebūtų kažko permetimas kitam. Laimė.. Kaip tu ją paaukosi, jei ji yra neribota atsinaujinanti, ir tu ją pats sukuri? Sveikatą? Sveikata yra tavo elgesio pasekmė.
Jei tu nemokėtum, niekas ir nebandytų atsiimti to,kas kyla iš tavęs.Kas yra sukuriama tavo energijos ir yra tavo valioje.
Aplamai, kokia iš to nauda būtų? Kam nuo to būtų geriau? Ar kažkoks aukojimas tėra tik bandymas atbaidyti? Mano galva būtų kaip tik savanaudiška kažką aukoti. Vienintelis žmogui priklausantis dalykas tėra jo energija, bet mes ją naudojame atlikdami ritualą. Manau ši kaina pakankama.
Klausimas, o mes už magiją, kurią sukelia kasdieniniai veiksmai irgi nuolat mokame? Ne? Tai kodėl turėtumėme mokėti dabar? Taip? Tuo atveju kokia prasmė to bijoti ar tai sureikšminti. Bet iš esmės, nežinodamas kam mokėti, tu nesumokėsi niekaip. ( Nu rimtai... :D )
O šiaip klausimas, kažin per kiek laiko rezultatas pasimatytų jeigu į troškimą tiksliai įvardintum laiką?

Jupiteris

Su sitais dalykais geriau neprasideti, jeigu tu darai tokius burimus, reiskia negali gyventi be kazko... O kada negali gyventi be kazko tada kazko bijei ir bandai sukontroliuoti situacija.. Jeigu bandai sukontroliuoti kita zmogu pries pacio jo valia, nes negali be jo, tada atejo laikas tau parodyt, kad viskas cia tik iliuzijos, gal ir gausi ta zmogu, bet su defektais, bus kaip koks vaiksciojantis zombis, darys kas tau neaptinka pokol galiausiai viskas baigsis.. Aplinkui pilna pavyzdziu, kalbu tik is savo patirties :)

Master

Chm...
Nebūtinai taip kategoriškai, Jupiteri.
Iš savo patirties žinau, kad baugina mažiausiai kompetencijos tame reikale turintys žmonės.
Esmę, kad žmogus pats pasirenka kuo jis nori būti. Jei jis savęs nekontroliuoja, jei jis save įstato į padėtį kažko norėti, bet negauti.... jam magija nepadės taipogi (čia reikia gilaus tikėjimo ir disciplinos)
Tu turi bijoti tik pats savęs, tačiau daugiau nieko. Tuo tolimesnis tavo komentaras labai teisingas :)
Tiesa aš irgi manau, kad jeigu kažko negali turėti reiškiasi, tu to iš tiesų nenori ir tau to nereikia.
Kartais pasąmoningai sukurta blokada tave apsaugo, o kartais tu esi tiesiog nepribrendęs ir pirmiausia nesugebi gauti to ko nori, todėl ir neturi jėgų tai išlaikyti.
Ir čia nekalbama vien tik apie "privaražinimą". Ta prasme kito žmogaus pavergimą.
Tačiau visgi, manau, kad pats tikslas gali tiesiog būti veiksmas.


.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Master  vasario 23, 2014, 18:43:58
Iš esmės žmogus nieko neturi... (Ir geriausiai ką aš noriu pasakyti, atskleidžia ši citata- tu negali bijoti kažką prarasti, nes iš tikrųjų tau niekas nepriklauso)
Pavyzdžiui, norėčiau atlikti šį burtą ir paaukočiau mainais savo pinigus... Bet realiai jie ne mano, be to, jie man nesvarbūs. Todėl tai tebūtų kažko permetimas kitam. Laimė.. Kaip tu ją paaukosi, jei ji yra neribota atsinaujinanti, ir tu ją pats sukuri? Sveikatą? Sveikata yra tavo elgesio pasekmė.



Čia tu išmąstai, bet viskas nebūtinai taip veikia kaip sakai :) Pvz.: sveikata yra tavo elgesio pasekmė, jei tu sveikatą paaukoji, tai labai lengvai gali prasidėti ligos tarsi iš oro :)  Bet čia vėl niuansai, todėl ir reikia apgalvoti VISAS galimas pasekmes.


Citata
O šiaip klausimas, kažin per kiek laiko rezultatas pasimatytų jeigu į troškimą tiksliai įvardintum laiką?



Didžiausia tikimybė, kad neįvyktų. Nors žiūrint kokį galvoje laiką turi, laiką per kurį turi pasirodyti rezultatas, tikslų laiką kada pasirodys rezultatas ar dar kokį?

Master

O gal jūs taip išmąstote? :D
Man tai šiek tiek keista, kai apie dalykus, kurie neturi vienareikšmiško atsakymo kalbama taip konkrečiai.
Tai tolygu matuoti nuskendusio ledkalnio ilgį stebint jo viršūnę.
Na aš manau taip, kad tai negali būti atimta, nes yra žmogaus valioje. Žinoma, gali tai įsisąmoninti ir pats save apsiriboti, tačiau kai tai yra tavo valioje,tu bet kuriuo momentu gali tai susigrąžinti. Tas pats kas bandyti save pasiskandinti. Todėl ir tie mainai atrodo dirbtini.
Kalbu apie suteiktą terminą. Ėėėė Druwi, kodėl neįvyktų? (:

.L.U.T.H.O.R.

Aišku gali susigrąžinti...jeigu esi pajėgus tai padaryti :)


Nes viskas veikia, per mūsų materialųjį pasaulį ir jame galiojančius dėsnius :)

Aukštyn