Magija: ka daryti kad jusu norai issipildytu

Pradėjo Benamis, liepos 21, 2013, 17:55:45

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Whitenblack

#15
rugsėjo 28, 2014, 21:58:23 Redagavimas: rugsėjo 28, 2014, 22:01:42 by Whitenblack
Puikus straipsnelis , anksčiau nepastebėjau :)
Galbūt galėčiau kamnors dar šiek tiek žinių suteikt :)
Visa tai įeina į ,,Chaoso magiją".
Šį sigilo ritualą galite atlikti nebūtinai taip kaip parašyta , jis neturi jokių kriterijų. Jūsų vaizduotė - puikiausias įrankis tam.
Kaip sigilus atlieku pats:
Parašau tam tikrą sakinį anglų kalba. Niekada nerašykite ,,Aš norėčiau" , ,,Tikiuosi , kad" ir t.t. Rašykite ,,Aš gausiu" , ,,Aš turėsiu" ir t.t. Kaip sakant: ,,I will" , o ne ,,I want".
Tuomet išbraukiu visas balses ir pasikartojančias priebalses. Ant naujo lapo surašau visas likusias raides vieną ant kitos ir apibraukiu ratą , uždarau jas į sigilą.
Tuomet paėmus jį tarp delnų ( jei lapą lankstysite , nelenkite per sigilą ) ,
sukaupkite energiją į tą norą. Jei įgivendinimas reikalingas greitu metu , sigilą sudeginame ir pamiršame. Jei ne - galima jį pasidėti , retkarčiais pridėti energijos ( bent jau taip darau aš ).
Kiek dariau ir draugai darė - viskas išsipildė.
Naudoju anglų kalbą , nes kuo senesnė abėcėlė , tuo geriau.
Taip pat nemanykite , kad viskas nukrenta iš dangaus , tam reikia ir savo pastangų ir tikrai didelių. :)

Nepamirškite , kad geriausia - susikurti savo techniką. Veskite dienoraštį kuriame žymėsitės , kaip kiekvienas sigilas išsipildo ar ne , keiskite technikas ir t.t. Kol rasite sau prieinamiausia būdą. :)

Sėkmės.



nereikalinga

 Keisčiausia,kad kažkada mėginau,ant juoko. Arba tiesiog atsitiktinumas,arba tikrai suveikė. Bijočiau kada mėginti vėl,nes tarkim įvykt ,įvyko,bet per stipriai  :o

:)

Vytautas

Mechanizmas čia gali būti ir kitoks. Kaip esu minėjęs kad žmogus turi vieną kūną ir tarsi dvi sielas, kurių viena randasi kūne o kita ne materialume. Ta ne materialume kritiškais atvejais perima jūsų kūno valdymą arba formuoja palankią įvykių seką. Be to jūsų mintys ir norai taip pat visuomet žinomi porai esančiai ne materialume. Todėl jūsų normalių norų vykdymas be problemų gali būti realizuotas per palankių įvykių seką. Nieko mistiško viskas paprasta. Bent aš prie tokios situacijos esu visiškai pripratęs. Kartais tai sukelia nusistebėjimą pašaliniams žmonėms. Kaip čia taip viskas sklandžiai. Suprantama žmonėms neturintiems savo antrosios pusės ne materialume tai neveikia. Padeda tik asmeninės pastangos.

Whitenblack

Citata iš: nereikalinga  rugsėjo 29, 2014, 10:27:25
Keisčiausia,kad kažkada mėginau,ant juoko. Arba tiesiog atsitiktinumas,arba tikrai suveikė. Bijočiau kada mėginti vėl,nes tarkim įvykt ,įvyko,bet per stipriai  :o

:)


Todėl norą reikia sudaryti konkrečiai.
Čia tas pats kaip pasakyti , noriu tapti milijonieriumi. Šį norą galima įgyvendinti ir apiplėšus banką , tačiau , juk ne tokio išsipildymo norėtųsi. :)
Siūlyčiau nesustoti , o dirbti šia sritimi toliau. :)

Sleeping_angel

Keista, kai jūs rašote, kad jūsų norai išsipildė... Kažkodėl man neišsipildė nė vienas noras. „Būriau" su trimis - du gali išsipildyti nebent mano pastangomis. Trečias ne mano jėgoms. Jokio visatos įsikišimo nepastebėjau, nors laiko jau nemažai praėjo...

Vytautas

Šiaip į norą reiktų pažiūrėti kaip jis dera su laisvos valios principu. Bent mano "sistemoje" toks prieštaravimas noro vykdymą blokuoja. O šiaip galutiniam rezultate reikia pajudinti pirštą tam kad "pasiimti rezultatą".  :)

Sleeping_angel

Citata iš: Vytautas  rugsėjo 29, 2014, 13:03:52
reikia pajudinti pirštą tam kad "pasiimti rezultatą".  :)


Tai aš ir pajudinsiu, tiesiog nesuprantu, kam tos visos sigilės, jei norai pildosi tik tiek, kiek pastangų įdedi :)

Vytautas

Judini net visą ranką, dedi daug pastangų, o rezultato nėra. Būna ir taip. Iškyla klausimas kodėl?  :)

nereikalinga

Tai jei nejudinant net piršto galiuko,o tik tiesiog nori ,kad taip nutiktų,ir nutinka :D
Be to,juk kaip ir minėjau,taikau savą nutikimą atsitiktinumui ,sutapimui :)

Whitenblack

#24
rugsėjo 29, 2014, 15:04:33 Redagavimas: rugsėjo 29, 2014, 15:07:26 by Whitenblack
Gerai , matau , kad daug kas turi susidarę suvokimą apie magiją tokį:
Paėmi , pripaišai  , pamurmi , rytoj tavo noras išpildytas - BULLSH*T.

Sigilai , tik suteikia geresnias aplinkybes jūsų norui nutikti. Tam tikras žmogus gali tam tikrai pasielgti tam tikroje vietoje priklausomai nuo jūsų noro ir t.t.
Nieko nebūna iš niekur , viską kuriate patys , tik yra priemonių palengvinti savo siekius.
Jei Tau kažkas neišsipyldo , tam yra daug priežasčių , pagrindine:

1. Nemoki sukaupti energijos , susikoncentruoti.
2. Tavo norai Tau neaprėpiami.

NEGALVOKITE NORŲ , KURIŲ NEGALĖTUMĖT ĮGYVENDINT IR BE SIGILŲ.

Tai yra chaoso magija , iš dalies , net nežinau , kodėl tai priskiriama magijai , tai elementariausias dalykas kuriame nieko stebuklingo nėra.

Sleeping_angel

Citata iš: Whitenblack  rugsėjo 29, 2014, 15:04:33
Gerai , matau , kad daug kas turi susidarę suvokimą apie magiją tokį:
Paėmi , pripaišai  , pamurmi , rytoj tavo noras išpildytas - BULLSH*T.

Aš taip tikrai negalvoju :)

Citata iš: Whitenblack  rugsėjo 29, 2014, 15:04:33
Sigilai , tik suteikia geresnias aplinkybes jūsų norui nutikti.

Kažko panašaus ir tikėjausi, tik mano atveju tai nepasitvirtino.

Citata iš: Whitenblack  rugsėjo 29, 2014, 15:04:33
1. Nemoki sukaupti energijos , susikoncentruoti.
2. Tavo norai Tau neaprėpiami.

Gali būti. Žodžiu, "pasižaidžiau" ir užteks :)

Whitenblack

Citata iš: Sleeping_angel  rugsėjo 29, 2014, 19:25:51
Citata iš: Whitenblack  rugsėjo 29, 2014, 15:04:33
Gerai , matau , kad daug kas turi susidarę suvokimą apie magiją tokį:
Paėmi , pripaišai  , pamurmi , rytoj tavo noras išpildytas - BULLSH*T.

Aš taip tikrai negalvoju :)

Citata iš: Whitenblack  rugsėjo 29, 2014, 15:04:33
Sigilai , tik suteikia geresnias aplinkybes jūsų norui nutikti.

Kažko panašaus ir tikėjausi, tik mano atveju tai nepasitvirtino.

Citata iš: Whitenblack  rugsėjo 29, 2014, 15:04:33
1. Nemoki sukaupti energijos , susikoncentruoti.
2. Tavo norai Tau neaprėpiami.

Gali būti. Žodžiu, "pasižaidžiau" ir užteks :)


Neturėjau omenyje būtent Tavęs. :)

Na , pažaidimams jie ir neskirti. :)

Geleona

Jop, zinoma magijos rusis. As kiek su sia forma susidures ir skaites litteraturoje, tai piesiant jokiu raidziu nenaudojama, zinoma budu yra labai daug ir visi jie yra geri.
Asmeniskai man, labiausiai tinka piesti bunant meditacijos, transo busenoje nevalyngai, t.y. ranka tik laiko piestuka o tu  leidi rankai kazka nevalyngai keverzoti (darau tai uzsimerkes), tuo metu buni labai susikoncentraves i savo tiksla. Paskui atsimerki ir pasiziuri, kas gavosi: jeigu is visos keverzones matai koki nors simboli, kuris atspindi tavo troskima/nora, tada ji persipiesi ant kito lapo bet jau atskirai, be kitu keverzoniu, o jeigu gavosi nieko gero (reikia kliautis nuojauta), tada viska kartojame ir piesiame is naujo :) .
As megstu keliaudamas rinkti ivairius gamtos zenklus/daiktus, kurie man atrodo turi reiksmes ir veliau nuejes i tam tikra vieta su sita piesta sigile juos visus palaidoti. Lieteratura byloja, jog dar dabar atkasama moliniu vazonu, su ivairiais kaulais, akmenukais, pinigais ir medziagu skiautelemis, ant kuriu nematyti simboliai. Taip elgdavosi senieji zyniai ir samanai. Svarbiausia - pries uzkasant, sunaikinant sigile reikia ja perkelti i savo pasamone/astralini pasauli, bet sita patarciau daryti visiskai savitu budu, nes manieji gali buti nepriimtini :) .

Whitenblack

Citata iš: Geleona  rugsėjo 30, 2014, 11:21:20
Jop, zinoma magijos rusis. As kiek su sia forma susidures ir skaites litteraturoje, tai piesiant jokiu raidziu nenaudojama, zinoma budu yra labai daug ir visi jie yra geri.
Asmeniskai man, labiausiai tinka piesti bunant meditacijos, transo busenoje nevalyngai, t.y. ranka tik laiko piestuka o tu  leidi rankai kazka nevalyngai keverzoti (darau tai uzsimerkes), tuo metu buni labai susikoncentraves i savo tiksla. Paskui atsimerki ir pasiziuri, kas gavosi: jeigu is visos keverzones matai koki nors simboli, kuris atspindi tavo troskima/nora, tada ji persipiesi ant kito lapo bet jau atskirai, be kitu keverzoniu, o jeigu gavosi nieko gero (reikia kliautis nuojauta), tada viska kartojame ir piesiame is naujo :) .
As megstu keliaudamas rinkti ivairius gamtos zenklus/daiktus, kurie man atrodo turi reiksmes ir veliau nuejes i tam tikra vieta su sita piesta sigile juos visus palaidoti. Lieteratura byloja, jog dar dabar atkasama moliniu vazonu, su ivairiais kaulais, akmenukais, pinigais ir medziagu skiautelemis, ant kuriu nematyti simboliai. Taip elgdavosi senieji zyniai ir samanai. Svarbiausia - pries uzkasant, sunaikinant sigile reikia ja perkelti i savo pasamone/astralini pasauli, bet sita patarciau daryti visiskai savitu budu, nes manieji gali buti nepriimtini :) .


Drįstu teigti , kad tai 2 skirtingi dalykai. :)

Geleona

Hmmm, kodel? As manau, jog labai panasus, o esme tokia pati, susikurus zenkla nusiusti ji i aukstesne dimensija ir pamirsti. Kaip tu tai padarysi - jau tavo asmeninis reikalas, tik norejau pasidalinti savuoju variantu :p

Aukštyn