Barbarai skandinavai

Pradėjo Asasinas, vasario 11, 2014, 19:02:42

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Asasinas

Štai tau ir Skandinavija... Šis vyrukas (žr. iliustracijoje) demonstruoja lankytojų akyse nudaigoto žirafos jauniklio kanopą. Kopenhagos zoologijos sodo darbuotojai (Danija) sekmadienį lankytojų akivaizdoje ir priešais filmavimo kamerų objektyvus be skrupulų nugalabijo 1,5 m. žirafos jauniklį vardu Marius ir... čia pat atliko parodomąjį jo skrodimą. Jautresnius skaitytojus įspėjame, kad kadrai ir informacija gali šokiruoti.

Šokiruojanti procedūra sukėlė gyvūnų teises ginančių organizacijų protestų uraganą, tačiau zoologijos sodo atstovai pažymi, kad jų veiksmai neprieštarauja Europos zoologijos sodų ir akvariumų asociacijos (European Association of Zoos and Aquaria) reikalavimams. Pasirodo, žirafiukas Marius buvo itin artimų giminystės ryšiais siejamos žirafų poros jauniklis, o minėtos asociacijos nuostatose kraujomaiša traktuojama kaip yda - kraujomaišos keliu į pasaulį atėjusių jauniklių skaičius yra ribojamas.

"Žirafų dauginimo programoje genetinės įvairovės tikrai nestinga, tad zoologijos soduose laikomų žirafų populiacijoje apie kraujomaišą ir kalbos būti negali, - pareiškė Kopenhagos zoologijos sodo mokslo direktorius Bengtas Holstas. - Tos pačios nuostatos laikomasi ir kitų gyvūnų rūšių atžvilgiu: kai rūšies individai dauginasi sėkmingai, kraujomaišos atvejais atlikti eutanaziją kartai yra tiesiog būtina."

Skaitom toliau.

Ką manot apie tokius "paradus"? Tiesiog fuu. Mielai tą žmogų nušaučiau ir išmesinėčiau viešoje vietoje, irgi gera pamoka būtų.

paragraf 78

Aš tai šaudyčiau tuos kurie žiūri tokius pasirodymus :) greičiausiai visi užsislaptinę žudikai maniakai

Master

#2
vasario 11, 2014, 19:52:39 Redagavimas: vasario 11, 2014, 19:54:22 by Master
Iš tikrųjų pats nužudymas manęs nestebina. Neapsimeskime minkštaširdžiais ir nedviveidžiaukime. Mes patys dar ne tiek gyvūnų nužudome ir nukankiname maistui arba šiaip, for fun. Dėl to nei šilta nei šalta.
Tačiau kam reikėjo taip išsidergti iš palaikų, išviešinti tai, laukti 1,5 mėnesio taip kankinant gyvūną ir dar įžūliai teisintis kraujomaiša, kuri deja yra natūrali (ir šventa... :D Joking, nors jei rimtai abelis gi gyveno su savo seserimi ) šito tai visiškai nesuprantu.
Štai ir pasirodo amoralumas, kuris yra kapitalistinėje visuomenėje toleruojamas (vėl pardavė nieką) ir kurio visai nesigėdijama.

paragraf 78

Citata iš: Master  vasario 11, 2014, 19:52:39
nors jei rimtai abelis gi gyveno su savo seserimi


Abelis negyveno su savo seserim, nes niekada neegzistavo :)

Master

:D O Ra...
Negi manai, kad aš rimtai... :?

paragraf 78

Tai suprantu, kad juokauji, bet kitas gali rimtai priimti :)
Šiaip man keisčiausia, kad atsiranda norinčių tokius reginius žiūrėti. Prieš gerus 150 metų ar seniau, Europoje buvo populiarūs Mirties teatrai, kur žmonės susirinkdavo stebėti skrodimo. Visi ateidavo pasipuošę, pirkdavo bilietus, buvo dalijamos programėlės, žodžiu tikras teatras. Tuo metu tai buvo labai populiarus dalykas.
Šiaip va, kartą Tado Ivanausko muziejuje buvo gyva roplių ekspozicija ir ten buvo galima už 5 Lt sumaitinti gyvatei tik neseniai gimusį žiurkiuką. Tai mačiau kaip vaikas paprašė močiutės nupirkti žiurkiuką ir jį sumaitino gyvatei. Taip ir nesupratau, gerai čia ta močiutė pasielgę ar ne, nupirkdama tą žiurkiuką

Supera

Aš tai visai nesistebiu tokiais dalykais, žmonės per ilgą savo istoriją dar ne tokių baisybių pridirbę. Bet pati priežastis tokio nugalabijimo tai juokinga, jau jei jis kam akis badė, tai galėjo į užsienio zoo išvešt. 

Calibrae277

 Citata iš straipsnio
Žirafos jauniklio skrodimą Kopenhagos zoologijos sodas nutarė išnaudoti švietimo tikslais, todėl procedūra buvo atlikta viešai - ją išvysti neprieštaravusių lankytojų ir žurnalistų akivaizdoje

Tikrai kažkokie nesveiki, butu jis nuo ligos ar ko naturalia mirtim mires suprantu bet ir ne viešai skrodima daryt, tai gal ateitije sugalvos mokyklose per pamokas žudit gyvunus kuriu didele populiacija ir del kraujomaišos ,kad skrodima mokiniai galetu atlikt tiesiog per pamoka, ankstesniais laikais buvo visokiu žiaurumų bet vistiek žmonės (nekalbu apie visus) netobulėja ,kad atsikratitu tokiu žiauribiu.


Citata iš straipsnio
Didžiuojuosi tuo, kas įvyko mūsų zoologijos sode, - agentūrai „Associated Press" kalbėjo zoologijos sodo atstovas spaudai Tobias Stenbaek Bro. - Tai buvo neeilinė proga vaikams susipažinti su žirafos anatomija. Tokios išsamios informacijos vien nuotraukų pavidalų perduoti nebūtų įmanoma."

ir neisivaizduoju kokiu nesveiku reikia but, kad taip galetum dar pasakit po visko.

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Calibrae277  vasario 12, 2014, 22:05:00

Citata iš straipsnio
Didžiuojuosi tuo, kas įvyko mūsų zoologijos sode, - agentūrai „Associated Press" kalbėjo zoologijos sodo atstovas spaudai Tobias Stenbaek Bro. - Tai buvo neeilinė proga vaikams susipažinti su žirafos anatomija. Tokios išsamios informacijos vien nuotraukų pavidalų perduoti nebūtų įmanoma."

ir neisivaizduoju kokiu nesveiku reikia but, kad taip galetum dar pasakit po visko.



Pas visus skirtingas suvokimas. Joks čia nesveikumo požymis, tiesiog požiūris į gyvenimą :)

Calibrae277

Na gal, bet vistiek, kiauliu juk neskerdžia pries tv kameras ar viešai neišskrodžia :) kažkaip vistiek kad ir visus pas skirtingas tas požiuris, bet vistiek kad ir žirafa ,bet nu visiskai nežmogiška yra taip padaryti :)

Supera

Pritariu, yra viskam ribos ir manau yra švelnesnių būdų, kaip užmigdyti gyvūną, o ne šaudyt, kaip nukriošusius šunis, kas irgi nėra gražu.

.L.U.T.H.O.R.

Na niekas jo nešaudė, na bent jau tikrai ne šratiniu ginklu, kaip išversta yra :)


Kadangi aš pats esu savo kaime kiaules skrodęs, tai man gal dėl to taip baisiai viskas neatrodo. Aišku, nežinau kuo naudinga vaikams ar paprastiems žmonėms sužinoti žirafos anatomiją.

kiskis

Zirafa - vienas graziausiu gyvunu (man), jei labai norisi anatomijos, gali i skerdikla pavaiksciot. Kazkoks iskripes beprasmis ziaurumas.

Supera

Citata iš: Druwis  vasario 12, 2014, 22:29:27
Aišku, nežinau kuo naudinga vaikams ar paprastiems žmonėms sužinoti žirafos anatomiją.


Tikriausiai pas juos žirafos laksto ant kiekvieno kampo >_> kitaip kam ta anatomija reikalinga ir dar vaikam. Kad mokslininkam ji reikalinga aš suprantu, bet kam vaikam rodyt? Tai gal ir žmogaus skrodimą vaikam parodykim, moksliniais sumetimais žinoma .

Calibrae277

Citata iš: Druwis  vasario 12, 2014, 22:29:27
Kadangi aš pats esu savo kaime kiaules skrodęs, tai man gal dėl to taip baisiai viskas neatrodo. Aišku, nežinau kuo naudinga vaikams ar paprastiems žmonėms sužinoti žirafos anatomiją.


Teko ir man kiaule pjaut užteko vieno karto,  nors tik stovejau ir žiurėjau tai kai reikia kiaulę kaime pjaut manes ta diena nėra negaliu niekaip nors iki to kažkaip galvodavau ai kas čia tokio. Nors kai teko morge svečiuotis skrodimo metų tai kažkaip nieko atrodo viskas naturalu nors nebuvo jauku, bet vistiek gal del to, to žmogaus gyvo nepažinojau nemačiau kaip mire ir kažkaip nieko pats iš tiesu saves nesuprantu del šito bet nekripkim nuo temos



Citata iš: Supera  vasario 12, 2014, 22:37:01
Citata iš: Druwis  vasario 12, 2014, 22:29:27
Aišku, nežinau kuo naudinga vaikams ar paprastiems žmonėms sužinoti žirafos anatomiją.


Tikriausiai pas juos žirafos laksto ant kiekvieno kampo >_> kitaip kam ta anatomija reikalinga ir dar vaikam. Kad mokslininkam ji reikalinga aš suprantu, bet kam vaikam rodyt? Tai gal ir žmogaus skrodimą vaikam parodykim, moksliniais sumetimais žinoma .


Tai gal pirmiausia tiem barbaram reikėjo pradėt nuo žmogaus, ir pažiuret kokia bus reakcija pasaulio į tai, o kad ir būtų pilna tu žirafu pas juos nemanau ,kad jie turi teise taip beprasmiskai žuditi ipač toki gražu gyvuna kaip minėjo kiškis.

Aukštyn