Metų forumietis 2013: Finalinis etapas

Pradėjo Anomalija, gruodžio 25, 2013, 18:18:01

« ankstesnis - sekantis »

Išsirinkite vieną iš pateiktų dalyvių

Master
6 (10.7%)
Teroras
11 (19.6%)
Ezekiel
8 (14.3%)
a.t.sielis
17 (30.4%)
TinSoldier
14 (25%)

Viso balsavusių narių: 56

Balsavimas baigtas: sausio 02, 2014, 18:18:01

Žemyn

.L.U.T.H.O.R.

Aš tai manau atvirkščiai, kad visai neaiškus, nes kaip sakė Benamis, labai skirtingos asmenybės, tai kiekvienas turi tam tikrą žmonių ratą, kurie palaiko dėl vienokių ar kitokių priežasčių. Aš pats pavyzdžiui balsavau už TinSoldier ^^

crystal

Be moksliškos, racionalios, logiškos, priešingos ir įžvalgios nuomonės, šitas forumas nebūtų tokio aukšto lygio, koks dabar yra. Greičiausiai čia teliktų diskusijos apie pagrindines kosmines reinkarnacijos taisykles, apie nematomų tarpdimencinių būtybių įtaką žmonėms, apie pajuntamąjį dieviškąjį „žinojimą", kuris ateina tik pajutus atitinkamas vibracijas ar ilgiausius ginčus apie stalo sąmoningumo lygį...Gal forumas ilgainiui pavirstų vaikų landyne, o gal daugiau pritrauktų čia labai vertinamų dalyvių, rašančių ilgiausius puslapius rašinėlių, manyčiau, beveik apie...nieką. Nežinia. Kaip ten būtų, balsuoju už TinSoldier, sakyčiau narį, neleidžiantį šitam forumui nusigrybaut.

Skunk

Aš irgi už TinSoldieri  :)

eternal.bliss

#18
gruodžio 27, 2013, 16:53:31 Redagavimas: gruodžio 27, 2013, 17:07:16 by eternal.bliss
crystal- tai pala tavo nuomonė yra, kad visi ezoterikai nučiuozę, tie kurie rašo ilgas temas yra nieko verti, jauni nariai yra nieko verti?

Šiuo atveju forumas neturi senų narių, 30m nėra senas. Tu taip pat nesi jau tokia sena  ;D

Forume lankosi jauni žmonės jauni žmonės diskutuoja, diskusijos nėra "aukšto lygio" yra kaip yra.
Mokslu reikia remtis dėl pačio žmogaus negebėjimo suvokti, pats mokslas gali klysti, bet tiek to.
Galima sakyti, kad diskusijos yra senai žinomų dalykų paviešinimas kai mokslininkai tą atranda, kad kiti galėtų tai primti kaip tiesą. Nieko įpatingo.

crystal

#19
gruodžio 27, 2013, 18:04:20 Redagavimas: gruodžio 27, 2013, 19:04:45 by crystal
Nu rodos aiškiai parašiau. Jei nemoki skaityti arba šiaip, čia tik po kurio laiko kai papostinau, užsimanei prisikabinti ir savaip interpretuoti mano žodžius, tai papildomai tau aiškinu:

1. Taip, asmeniškai manau, kad ezoterikai būna pričiuožę, tačiau nereiškia, kad jų diskusijų forume absoliučiai negerbiu ir po kiekvieno posto kabinėjuos. Visi turi laisvę rašyti, tiesiog čia aš labiau vertinu kritišką požiūrį, o ir pati jį stengiuos išreikšti vengdama asmeniškumų ir įžeidinėjimų. Gi akivaizdu, tai kam klausi? Ar provokuot kažkam bandai? ;D

2. Nauji nariai verti, kur rašiau, kad neverti. Neteisingai interpretavai mano žodžius. Pasakymu „vaikų landyne" norėjau išreikšti ne naujų forumiečių amžių, o blevyzgojimą forume. Kaip žinome, protingai parašyti gali ir labai jaunas žmogus, tačiau tai nėra itin dažnas reiškinys, dažniau kalbos eina nelabai rimtom temom, daugiau plepėjimai apie gyvenimą, šmaikštūs postai ir pan. Kai yra forume rimtų temų ir diskutuojančių dalyvių, tai nekliūna. Gal ir gali kažką klaidinti mano tas išsireiškimas, bet jis buvo kitų narių ne kartą minėtas (net tema yra) ir suprantamas ne tokia pat, kaip tu mini prasme..

3. Ilgi postai. Čia aš norėjau paminėt konkretų, labai forume gerbiamą narį ( greičiausiai tą patį, apie kurį pirmiau rašė Marius). Man asmeniškai nepatinka skaityti ilgą postą, kuriame einama „tiesiai pro aplinkui", kur įvedama sava tiesa, nuosavi faktai ir nuosavi terminai.

Jei tau tinka visokios astropasaulinės diskusijos, tai suprantu, kodėl užkliuvo ta mano žinutė. Bet gal davai nebekurk interpretacijų ir nebeoftopink apie mokslą, diskusijas ir mano nuomonę ;)

eternal.bliss

Aš tik norėjau, kad pliusų gautum man paprieštaravus  :-*
Ir, kad plačiau parašytum, kas visuomet yra gerai  :)

Anomalija

Įdomumo dėlei be jokios konkrečios informacijos pateikiu negalutinius balsavimo rezultatus.

Iš viso balsavusių narių: 42

Narys - 8   (balsai) (19%)
Narys - 7   (balsai) (16.7%)
Narys - 12 (balsų) (28.6%)
Narys - 11 (balsų) (26.2%)
Narys - 4   (balsai) (9.5%)

Rezultatai parašyti ne balsavimo eilės tvarka :)

Istillrighthere

Balsą palikau Master  ::)
Neturėjau kaip kur dėtis, kadangi visi čia išvardinti yra labai mandagūs ir protingi žmogiukai  ::)
Likusiems taip pat duodu nuo širdies po balsą   ::)

Marius

#23
sausio 02, 2014, 01:03:57 Redagavimas: sausio 02, 2014, 01:08:10 by Marius
Na kada karūnuosim,kūrėjo bejieškantį atsielį?

Spėju vietų išsidėstymą
pirma vieta: AtA
antra ezekielis
trečia soldžeris/teroras (bus labai menkas skirtumas balsų)
na ir galiausiai master

(ot prisidarysiu gėdos jei neatspėjau)

.L.U.T.H.O.R.

Dar yra laiko iki vakaro balsavimui :D

Marius

#25
sausio 02, 2014, 01:11:04 Redagavimas: sausio 02, 2014, 01:13:26 by Marius
hmm..pamaniau cia griežtai iki 00:00 :-)

Balsavimas užsidaro: Šiandien18:18:01''

dabar pastebėjau ,kaip yra..

Teroras

Kaip suprantu rezultatai bus matomi 18:18:01 val. :) As speju pagrindine kova bus tarp a.t.sielio ir TinSoldierio - kazkodel man taip atrodo. O jeigu butu lazybos, statyciau uz a.t.sielio pergale ;D

Marius

#27
sausio 02, 2014, 01:14:42 Redagavimas: sausio 02, 2014, 01:16:45 by Marius
Tai,kad jo pergalė pradiniam etape buvo aiški..todėl statydamas lažybose labai menką koficientą gautum:-D

Čia panašiai ,kaip ''darbo partija'' rinkimus laimėjusi su 1509lt minimumu pažadėtu..:-)

Teroras

Na, kodel ;D Pirmame etape 3 dalyviai surinko po lygiai:

CitataTinSoldier (11 balsų)
a.t.sielis (11 balsų)
Ezekiel (11 balsų)


Tai gal ir ne taip mazai laimeciau ;D

Marius

Keista būtų jei laimėtų soldžeris.Skeptikas laimi rinkimus anomalių reiškinių portale,čia taspats ,kas SS daliniuose būtų žydai :-D (nepyk soldžeri,žinojau,kad šis palyginimas tau turi patikti;-)  )

Aukštyn