Ar galite padeti?

Pradėjo hela, spalio 24, 2011, 16:38:17

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

2012

Citata iš: insomnia  spalio 25, 2011, 12:12:58
Citata iš: hela  spalio 25, 2011, 12:02:50
ju isvarymas pasventinant namus arba issikvietus ekzorcista ne visada padeda, dazniausiai tai jas dar labiau suerzina.


Tai labai paprasta: jei žmogus nekeičia savo gyvenimo dvasios niekur neišeina.


O dabar zmoniu kalba?

paragraf 78

#16
spalio 25, 2011, 13:31:13 Redagavimas: spalio 25, 2011, 13:42:43 by insomnia
Kas čia neaiškaus? Dažnai dvasios rodosi ten kur gyvenamas nuodėmingas gyvenimas, jei nekeiti gyvenimo jos niekur neišeina, o jei išeina tai grįžta su kompanija.
Na dabar sudėkime: buvusi sakrali vieta + greta esanti sakrali vieta + nuodėmė = šventos vietos išniekinimas... štai ir vaiduokliai.
Senosiose kultūrose adskirtai sakralių vietų niekas nedesakralizuodavo ir juo labiau jose negyvendavo šiaip sau, nebent kaip kulto tarnai

2012

Citata iš: insomnia  spalio 25, 2011, 13:31:13
Kas čia neaiškaus? Dažnai dvasios rodosi ten kur gyvenamas nuodėmingas gyvenimas, jei nekeiti gyvenimo jos niekur neišeina, o jei išeina tai grįžta su kompanija.
Na dabar sudėkime: buvusi sakrali vieta + greta esanti sakrali vieta + nuodėmė = šventos vietos išniekinimas... štai ir vaiduokliai.
Senosiose kultūrose adskirtai sakralių vietų niekas nedesakralizuodavo ir juo labiau jose negyvendavo šiaip sau, nebent kaip kulto tarnai


Jeigu gerai supratau, tai jeigu tu esi blogas zmogus. Tai pas tave ateina dvasios? Ir kur man tai girdeta.  :)

Mano asmenine praktika sako priesingai, dazniausiai si pasauli valdo blogas zmogus. Dazniausiai kad ta suprastum uztenka paziureti i savo virsininka, kuris 90% yra skupas, meslo gabalas. Kurio tikslas panaudoti tave kaip pigia darbo jega, kad susikrautu sau asmenine gerove.

Galima imti ir didesni masteli, Leninas, Stalinas, Hitleris, Aleksandras Makedonietis, Konkistadorai, Osama Bin ladenas ir net tas pats Kadafis. Jie buvo blogi zmones? bet jie valde si pasauli arba bent dali jo. Tai tavo teorija, kad kuo blogesnis, tuo tau riebiau klius atkrenta, atvirksciai. Kuo tu blogesnis, tuo tu daugiau valdysi.

Todel, tavo speliones kad temos autorius kuris praso pagalbos yra blogas, ir nuodemiu pilnas. Ir del to jam vaidenasi, mano nuomone yra nesamone.

paragraf 78

Aš nesakiau kad kuo blogesnis žmogus tuo jo gyvenime daugiau dvasių vaidenasi, net sakyčiau priešingai, kuo žmogus dvasingesnis, tuo jis labiau susiduria su dvasiniu pasauliu. Bet jau taip yra, kad vykstant tam tikroms nuodėmėms, žmogaus gyvenime gali pasireikšti dvasinis pasaulis iš blogosios pusės. Šventam žmogui dažnai reiškiasi abi pusės.
Nereikia matuoti pagal nusidėjimo lygį, tiesiog kartais būna taip kad viena nuodėmė, esant tinkamoms sąlygoms gali iššaukti daug didesnį dvasinio pasaulio atsaką, nei masinės nuodėmės.
Beje jei jau pavardinai tokius žmones, tai negali žinoti kas jų gyvenime reiškėsi o kas ne. Tai kad Hitleris buvo pasinešęs ant okultinių menų, greičiausiai veda į tai jog jo gyvenime dėjosi kokie nors dvasiniai dalykai. Tačiau istorija tai nutyli.

snaiper3

tai tavo manymu, kokia nuodeme as padariau? zaidziau su dvasiom? nepyk, bet nejuokink su tokiais pasisakymais.... jei taip buciau darius, tai zinociau nuo ko viska kilo ir neieskociau priezasties...

ateina is baznycios puses : pirma karta kai maciau ji, jis pasirode butent toje puseje...

beje mano namas yra "naujas"(statytas apie 1950m.) pastatas, buves sventas yra per 2-aji pasaulini kara subomborduotas ne ten pataikusio lektuvo sviedinio. jis sventintas,kiek zinau.


o del miego paralyziaus:  as judet galejau ir judejau, tik... na nemoku paaiskint, tarsi nenorejau...

paragraf 78

Aš nekalbėjau apie dvasių kvietimą. Nuodėmės gali būti pačios įvairiausios. Teko skaityti egzorcistinėje literatūroje, jog žmogui panašios nelaimės vyko dėl paprasčiausio melo.
O tai kad namai kažkada buvo šventinti nieko nereiškia, nes namus reikia periodiškai pašventinti.

snaiper3

tai jei pasventinsiu namus viskas ims ir baigsis?

paragraf 78

Na turėtų baigtis. Nebent tai kaip jau rašyta anksčiau yra miego paralyžius ar dar kokia velniava. Juk priežasčių daug. O pašventinimas nėra panacėja, bet vienas iš galimų būdų su tuo kovoti.
Pas mane va kažkas kas naktį vaikščiodavo. Pašventinus namus nebesigirdi jokių žingsnių. Ir ramu dabar namuose.

snaiper3

reiks bandyt sventint...
bet... kaip sakiau... as tai matau ne kiekviena nakty, tiksliau su metu ar panasiai pertrauka ir netiklsiu laiku...
o del to miego paralyziaus... truputy pasiskaiciau angliska teksta, ir jei gerai supratau zmogus mato tik savo regejimo lauke ir tai atsitinka tik tada kai jau buni beuzmiegas ar beprabundantis... o paskutiny karta maciau kai giliai miegojau, ir maciau nesavo regejimo lauke, tarsi stebeciau is salies...

na vienu zodziu reikia bandy pasventint ir ziuret kas bus toliau...

2012

Citata iš: snaiper3  spalio 25, 2011, 15:38:48
tai jei pasventinsiu namus viskas ims ir baigsis?


Arba gali buti dar blogiau.  :) Bet as pradeciau nuo to, bent jau zinotum su kuo turi reikala

2012

Citata iš: insomnia  spalio 25, 2011, 15:35:03
Aš nekalbėjau apie dvasių kvietimą. Nuodėmės gali būti pačios įvairiausios. Teko skaityti egzorcistinėje literatūroje, jog žmogui panašios nelaimės vyko dėl paprasčiausio melo.
O tai kad namai kažkada buvo šventinti nieko nereiškia, nes namus reikia periodiškai pašventinti.


O tu rimtai apsisarvaves, jeigu skaitai egzorcistines knygas  :o

snaiper3

bus blogiau tai bus, dings tai dings...
reikia bandyt, kitaip niekas neaisku bus  :)...
na jei pabloges, tai bent zinosiu ka ne taip padariau :)

kad ir kas nutiktu, aciu uz pagalba  :)

Benamis

Citata iš: snaiper3  spalio 25, 2011, 16:18:51
bus blogiau tai bus, dings tai dings...
reikia bandyt, kitaip niekas neaisku bus  :)...
na jei pabloges, tai bent zinosiu ka ne taip padariau :)

kad ir kas nutiktu, aciu uz pagalba  :)


Parasyk cia po kurio laiko :) Ar padejo svestas vanduo, ar liovesi nepaaiskinami reiskiniai ir pns. Bus idomu paskaityti :)

paragraf 78

Citata iš: 2012  spalio 25, 2011, 16:11:59
O tu rimtai apsisarvaves, jeigu skaitai egzorcistines knygas  :o


I. Pasistenk nežeminti kitų forumo dalyvių, nes turi tokį įprotį.
II. Egzorcistinę literatūrą lietuvių kalba esu perskaitęs visa kas tik yra išleista, nes rašau savo magistrinį darbą apie ezoterikos terminų vartoseną pastoracijoje.
III. Egzorcistinė literatūra nėra bloga, nors kartais kai kuriose vietose perspaudžiama.

snaiper3

butinai  :) ...
galiu pasakyt tik tiek, kad tai uztruks ilgai, nes tai nesikartoja kiekviena nakty, tai gali buti kad ir nieko nepastebesiu kelis metus ir pan.
kaip jau sakiau didelis aciu, kad atsaket ir stengetes padeti.

Aukštyn