Susitikimas Kaune

Pradėjo RoxiO, birželio 30, 2012, 02:14:05

« ankstesnis - sekantis »

Kokiam laikui geriausia planuoti susitikimą?

Liepos antroji pusė
3 (11.5%)
Rugpjūčio pirmoji pusė
6 (23.1%)
Rugpjūčio antroji pusė
11 (42.3%)
Rugsėjo pirmoji pusė
4 (15.4%)
Kita (Paminėti komentaruose)
2 (7.7%)

Viso balsavusių narių: 22

Žemyn

Markamis

Žinau, bet nemanau, kad susirinktų tiek daug žmonių, kiek susirinks + apsiimti organizavimu... Ne, dėkui, atsisakysiu, geriau jau pataupysiu pinigus :D

RoxiO

Citata iš: Markamis  liepos 01, 2012, 00:22:36
Žinau, bet nemanau, kad susirinktų tiek daug žmonių, kiek susirinks + apsiimti organizavimu... Ne, dėkui, atsisakysiu, geriau jau pataupysiu pinigus :D


Nagi, juk retai pasitaiko tokie susitikimai :D

Markamis

Jo, būtent todėl geriau, kad visi varytų į vieną susitikimą, o ne visi savuose miestuose po 3-5 žmones...

.L.U.T.H.O.R.

Tai visi varom Kaunan :D

RoxiO


Teroras

Gyvenciau Lietuvoje, tikrai varyciau :)

.L.U.T.H.O.R.


RoxiO

Citata iš: Šešėlis  liepos 01, 2012, 00:55:56
Tai aš Kaune :D


Tai aš irgi :D

Terorai, kur gyveni? :)

likehsvilius

Sutapimas bet as irgi is kauno :D as is dainavos rajono salia baze. Kokiam jus rajone?

.L.U.T.H.O.R.

Šalia bazės, univero bendrike gyvenu :D

likehsvilius

Kolegojoje?

.L.U.T.H.O.R.


Beelzebub

Na man tai pvz irgi Vilniuje patogiau, nes ten gyvenu, bet ką jau padarysi. :-[ Šiaip Kauno nepažįstu, tai nežinau ar atvažiuočiau + reikia susirast su kuo. O šiaip man patogiausia būtų rugsėjį, bet žiūriu čia visi rugpjūtį nori. Bet gal nieko tokio, manau ateityje bus ir daugiau meet'ų, taip? :)

O dėl vietos kur susitikti, tai siūlyčiau kokias anomališkas vietas, na kad būtų į temą (kapinės, vaiduoklių namai (nu aišku ne bomžynai kokie), dar kokios panašios vietos). Tik čia jau kauniečiai tegu siūlo. Aišku jei atsibostų galima ir šiaip kurnors gamtoje jei geras oras su alučiu ar sultim pabūti. :)

RoxiO

Taigi jei pagr. Anomalija administratorius važiuos - sakė gali pavežti 4 žmones iš Vilniaus.

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Beelzebub  liepos 01, 2012, 21:49:51

O dėl vietos kur susitikti, tai siūlyčiau kokias anomališkas vietas, na kad būtų į temą (kapinės, vaiduoklių namai (nu aišku ne bomžynai kokie), dar kokios panašios vietos). Tik čia jau kauniečiai tegu siūlo. Aišku jei atsibostų galima ir šiaip kurnors gamtoje jei geras oras su alučiu ar sultim pabūti. :)


Aš tai kaip tik sakyčiau meet'as tai paprastai kur pasibūt, o visokias keliones į anomalias vietas galima organizuoti po to. Prie ale vienintelio domeno Lietuvoje ar į merkinės pirmamidę ;D

Aukštyn