Garsai galvoje

Pradėjo Gabrielius, rugpjūčio 06, 2012, 19:15:50

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Gabrielius

Istrauka is mano prozos forma varomo dienorascio.

"Si vakara girdejau setoniskus balsus savo galvoje."ispyldisiu 3 norus".Noriu vienos merginos,noriu,kad zmones nustotu trypti tai kas man svarbu ir pagaliau atkreiptu demesi i tai,noriu,kad man pasisektu greiciau su ateitimi,kad pagaliau sugebeciau nebijoti del to...Tada tik girdziu savo  balsa:"gerai".Zinau ,kad tai mano pasamone sako,ka noriu girdeti,bet jauciu neapsakoma nora tiketi i ta balsa."

Benamis

Sukuriau nauja tema, nes nezinau kodel tu sia savo zinute buvai irases i diskusija apie svytuokle :)

Is ko sprendi, kad tai setoniski balsai?

Anksciau girdedavai balsus?

Gabrielius

Citata iš: Benamis  rugpjūčio 06, 2012, 19:21:59
Sukuriau nauja tema, nes nezinau kodel tu sia savo zinute buvai irases i diskusija apie svytuokle :)

Is ko sprendi, kad tai setoniski balsai?

Anksciau girdedavai balsus?


/facepalm,kreipi demesi visiskai ne ten kur reikia. O su svituokle susyja tuom,kad noras tiketi ganetinai gali paveigti iki to lygio,kad tu pats ta svituokle judinsi ir poto pats save tikinsi ,kad ji pati juda.Visa tai tik iliustravo ta.

Benamis

Gaila mano nelabai laki vaizduote nesuprato ka tu turejai omenyje rasydamas apie savo 'potyri galvoje' temoje apie svytuokle :)

Gabrielius

Citata iš: Benamis  rugpjūčio 06, 2012, 19:21:59


Anksciau girdedavai balsus?



Girdziu balsus tiek kiek save pamenu,jos vadinamos mintimis.x) Kartais samoningo mastymo vaisius,kartais pasamoningo.

Teroras

Kazkokios keistos mintys tada pas tave :D Pvz. pas mane mintys buna tokios: "Siandien nueisiu i parduotuve", "Tuoj ziuresiu varzybas"... Toli zinok iki balsu... :D Arba tu blogais issireiskei, nes dazniausiai kai zmogus girdi balsus galvoje, daug kas pataria jam nueiti pas psichiatra :)

Gabrielius

Citata iš: Teroras  rugpjūčio 06, 2012, 19:46:46
Kazkokios keistos mintys tada pas tave :D Pvz. pas mane mintys buna tokios: "Siandien nueisiu i parduotuve", "Tuoj ziuresiu varzybas"... Toli zinok iki balsu... :D Arba tu blogais issireiskei, nes dazniausiai kai zmogus girdi balsus galvoje, daug kas pataria jam nueiti pas psichiatra :)


Mmmmm tai tu esi toks vienlypis ir neidomus? Nes as ganetinai priestaringai sau galvoju,manes yra daug.Vidinei konfliktai ir suskilimai beje  yra visiskai noramlus reiskinys,tai apsireiskia ,kai reike apskaiciuoti noru ir baimiu santyki. Viena dalis taves sako,kaip pavyzdzi duosiu,"neisiu i sulia",o kitas sako "bet mokytoja irasys du".  Beje tu nesi tavo mintys is ko ir sakau,kad tai balsai.

Teroras

Citata iš: Gabrielius  rugpjūčio 06, 2012, 19:53:47
Mmmmm tai tu esi toks vienlypis ir neidomus?


Nezinau, apie save retai sprendziu. Palieku tai daryti kitiems, bet deja mano gyvenime tik 3 zmoniu nuomone yra svarbi, taigi ka kiti galvoja man vienodai :)

Citata iš: Gabrielius  rugpjūčio 06, 2012, 19:53:47
viena dalis taves sako,kaip pavyzdzi duosiu,"neisiu i sulia",o kitas sako "bet mokytoja irasys du".  Beje tu nesi tavo mintys is ko ir sakau,kad tai balsai.


Nelogiska mano manymu pavyzdi davei, nes situacija yra visiskai skirtinga negu nurodyta tavo temos pirmoje zinuteje :)

Na bet kiekvienas masto savaip ir savo mintis vadina savaip. As pvz. mintis nevadinu balsais, tu vadini :) O todel, kad as nevadinu mintis balsais, norejau pasitikslinti kaip butent atrodo "tie balsai" tavo galvoje :)

Benamis

Idomi diskusija :D O siaip tai rimtai butu smalsu suzinoti kaip atrodo kitu asmenu mintis ;D

Gabrielius

Tu nesi nei tavo charakteris,nei tavo mintys,nei tavo jausmai.Reikia argumentacijos? Na vaikysteje tavo mintys buvo kitokios ir tu vis dar buvai savimi,kazkodel,net ir charakteris buvo kitoks...Ir siaip jai atsizvelgtum tu net neturejai jokios pasirinkimo laisves,tu nepasirinkai ,kad tau patinka tam tikras maistas,kad tau patinka tam tikri trrys zmones,kad tam tikri zmones tau buvo autoritetas i ka tu lygiavaisi ir dabar tu plauki pagal savo norus ir baimes. Ir mintys tiesiog yra aptiestos aplink tave,tavo jausmai,charakteris. Viska ka tu rasai,tiek pat kaltas yra zmogus kuris tave ismoke rasyti.

Teroras

Arba as per daug ikales, arba tu nelabai aiskiai parasei :)

Citata iš: Gabrielius  rugpjūčio 06, 2012, 20:06:48
Viska ka tu rasai,tiek pat kaltas yra zmogus kuris tave ismoke rasyti.


Sito visiskai nesupratau :-\

Beelzebub

#11
rugpjūčio 06, 2012, 20:11:16 Redagavimas: rugpjūčio 06, 2012, 20:15:35 by Beelzebub
Manau suprantu, ką norėjai pasakyti. Tarsi kažkokia dilema galvoje, kai tenka pačiam ginčytis su savim pačiu. Kartais praleidžiu nemažai valandų galvodamas apie dalykus, įvykius, na žodžiu - viską, kartais iki tokio lygio, kad tikrai atrodo, lyg diskusija su savim pačiu. Kartais nepastebiu, kaip visą dieną galvoju apie įvykius kurie kątik buvo, apie detales, kažko tarsi ieškau, arba galvoju, ką sakysiu, kai susitiksiu tą ir tą žmogų, kartais iš niekur galvoje atsiranda kažkokie keisti scenarijai. Arba kaip tu sakei, staiga šauna mintys, kad ir pvz: o gal neit į šulę, bet ne... negaliu, o gal neit? Ir t.t. Nežinau ar kasnors suprato ką aš pasakiau, bet tai tarsi mintys, kurios niekada neapleidžia, visada verčia galvoti, atrodo, kad galvoju ir mąstau apie viską 24/7. Žodžiu, nelabai moku išreikšt mintis raštu.

Gabrielius

Citata iš: Teroras  rugpjūčio 06, 2012, 20:10:31
Arba as per daug ikales, arba tu nelabai aiskiai parasei :)

Citata iš: Gabrielius  rugpjūčio 06, 2012, 20:06:48
Viska ka tu rasai,tiek pat kaltas yra zmogus kuris tave ismoke rasyti.


Sito visiskai nesupratau :-\



Tu ir neturejai,o buitiskas drauge.

Teroras

Aciu, kad paaiskinai :)

Gabrielius

Citata iš: Teroras  rugpjūčio 06, 2012, 20:14:37
Aciu, kad paaiskinai :)


Beje is tavo logikos jokios naudos nebus. Visata yra perdaug sudetinga zmogiskai logikai,ji ribota.x)

Aukštyn