"Menulio bangos" ar matome tikraji menulio pamirsiu?

Pradėjo DiamondCut, kovo 14, 2015, 02:48:24

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

DiamondCut

kovo 14, 2015, 02:48:24 Redagavimas: kovo 14, 2015, 02:51:13 by DiamondCut
Sveiki.Neperseniausiai atradau sio zmogelio youtube kanala kuris teigia jog matome netikra menulio pavirsiu. Paziurejus video pagalvojau wtf cia gal jo kamera taip daro bet jis puikiai kitose video irodo kad cia kamera nieko deda menulis istikruju kartai banguoja lyg kokia holograma. Nemazai jo filmuku yra apie tas bangas Paziurekit jai idomu ir parasykit savo nuomone ka jus manot.
https://m.youtube.com/watch?v=nQVVOAyu3vs

Benamis

Teorija idomi, bet kodel tada bangavimas nera matomas kituose vaizdo irasuose, o tik sio autoriaus?

paragraf 78

Citata iš: Benamis  kovo 14, 2015, 10:50:24
Teorija idomi, bet kodel tada bangavimas nera matomas kituose vaizdo irasuose, o tik sio autoriaus?


Nes vyriausybė slepia nuo mūsų tiesą

czech-kuolis

aš truputį paklausiau įrašo, tai lyg ir girdėjau, kad visa saulės sistema yra sukurta!

Nes būčiau paklausęs, kaip su saulės užtemimais (vieną netrukus ir matysime).

Sharikovas

Parengta pagal sita puslapi http://www.salvatorem.ru...kazkokie "naujojo amziaus" kreacionistai.

snofru

jeigu Mėnulis holograma, kas sukelia potvynius vandenyne? :)

paragraf 78

Citata iš: snofru  kovo 14, 2015, 16:54:25
jeigu Mėnulis holograma, kas sukelia potvynius vandenyne? :)


Kokius dar potvynius? Čia juk specialiai potvynių iliuzija sukuriama.

Supera

Nėra jokių potvynių taigi žemė plokščia :D

Jimas

#8
kovo 14, 2015, 21:56:04 Redagavimas: kovo 14, 2015, 22:02:33 by Jimas
Visas pasaulis yra holograma. Pagal mano teoriją, numirę mes atsibundame tikrame pasaulyje, šis pasaulis kaip kompiuterinis žaidimas, t.y tikrasis aš tikrame pasaulyje savanoriškai panorau išbandyti kokią nors kompiuterinę simuliaciją , kuri mane nukėlė į šį holograminį pasaulį, aš nieko dabar neprisimenu, bet po mirties atsibusiu tikrame pasaulyje ir galėsiu peržiūrėt savo nugyvento holograminio gyvenimo įrašą. Pagal mane Dievas tai buvo kompiuterinė simuliacija įkelta į šį pasaulį, pomirtinis gyvenimas tai tikras pasaulis ir tikėjimas buvo atsiųstas šio holograminio pasaulio kūrėjų. Taigi, tikrieji mes savanoriškai nusprendėme išbandyti šį pasaulį, patirt naujų potyrių, galbūt tame tikrame pasaulyje tai visai nesenas dalykas, nauja mada ir dabartinis pasaulio gyventojų didėjimas tai parodo kiek naujų vartotojų savanoriškai panoro išbandyti tai. Gal išties ši holograma buvo paleista visai neseniai, t.y gal krikščionybė, islamas sako tiesą ir pomirtinis gyvenimas egzistuoja, bet ne toks kokį mes įsivaizduojame? Kas jeigu Mėnulis tai kamera pro kurią mus stebi?
Kiek žinau net garsiausi mokslininkai mano, kad mes gyvenam matricoje arba kompiuterinėje simuliacijoje, todėl egzistuoja tikimybė, kad mano žodžiai teisybė :)

DiamondCut

Citata iš: Benamis  kovo 14, 2015, 10:50:24
Teorija idomi, bet kodel tada bangavimas nera matomas kituose vaizdo irasuose, o tik sio autoriaus?


na yra ir kitu video bet labai mazai , pats pasakojo kad vokietijoje vaikinukas irgi uzfiksavo tas bangas ... Na niekada nesuzinosim tiesios kaip ten yra kol patys nepabusim uz zemes ribu ,o to niekada manau nebus :D

DiamondCut

Beto nemazai yra nufilmaves kaip pro ta menuli NSO praskrenda, aha pagalvojau gal tai palydovai ir opa kitame video irodo kad tai nepalidovai nes turi jis ten kazkokia programa kuri rodo kokiu laiku ir kuriojie vietoje palydovai ...

DiamondCut

Citata iš: snofru  kovo 14, 2015, 16:54:25
jeigu Mėnulis holograma, kas sukelia potvynius vandenyne? :)

Na as manau kad ten yra tas menulis ,bet gal istikruju matome tiesiog netikraji jo pavirsiu ?!

Benamis

@DiamondCut nerasyk keliu pranesimu is eiles. Jeigu nori papildyti savo zinute, tam yra skirtas specialus mygtukas pavadinimu "Keisti" :)

DiamondCut

Ok sorry , naujokas kaip matai as cia, zinosiu kita kart ;)

illuminati

Kokia dar  holograma?! menulis gi is surio! zeme juk plokscia, ja laiko du drambliai stovintys ant vezlio, o zemes centras Jeruzale! Eretikai jus!!!

Aukštyn