Išsipildantys sapnai

Pradėjo Reja, rugsėjo 11, 2011, 19:01:28

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Chirurgas

Na nz, pagal tavo logiką tada nėra pranašingų sapnų. Nenoriu ginčytis dėl sapnų išsikraipyno, tiesiog šito dalyko nz. Kas liečia mano sapnus, kai kurios detalės man sapne(cunamio) būna neaiškios(kaip tu sakai išsikraipiusios), bet įvykiams įvykus viskas kuo puikiausiai susiveda.
Aš suprantu, kad čia atrodo nelogiškai, kabliukų visada galima rasti, neturiu reikalo nei meluoti, nei fantazuoti, tiesiog norėjau pasakyti kaip yra pas mane.

TinSoldier

Taip, pagal mano logiką, nuomonę, įsitikinimus nėra pranašingų sapnų. Tik sutapimai. Arba klaidingi įvykių ir sapnų suvokimai.

O tai, kad sakai, kad tik po įvykusio cunamio viskas kuo puikiausiai susivedė, tai ir patvirtina, kad ne įvykis pagal sapną įvyko, bet prisiminimą prie įvykio priderinai.(gal ir nesąmoningai)..

Suprantu, kad galbūt nenori nei meluoti, nei fantazuoti. Aš irgi nenoriu žlugdyti tavo tikėjimo(nors, jei atvirai, truputį noriu :D ), tiesiog duodu "žemišką" paaiškinimą. Kad sekantį kartą įvykus kažkam panašiam neskubėtum skelbti savęs pranašu, o ir truputį skeptiškai pagalvotum ;)

BloodyMary

Man tai nėra taip nutikę, bet mano mama kažką panašaus yra sapnavusi.
Na ji sapnavo pusgyvį arkly, vos pastovintį ant kojų. Ryte pabudusi sapnininke pažiūrėjo ką tai reiškia, o tai reiškė "artimo žmogaus netikti". Ta ta pačią dieną, vakarop, jai paskambino giminaitė ir pasakė, kad mano mamos tėvas mirė.

Benamis

Chirurge nepaisant ka musu skeptikai raso, jeigu kada nors dar prisisapnuotu cunamis - papostink savo sapna cia ;)

Chirurgas

Na, aš savęs ir nelaikau pranašu, tiesiog papasakojau savo istoriją. Man labai įtartinas tavo liguistas noras aceit išryškinti melagystes kažkokias. O kas keisčiausia, kad jei netiki tokiom "nesamonėm" kokio briedo tu išvis čia prisiregistravai? Nu manęs nedomintų tokie dalykai, tai net neičiau į tokius puslapius, būtų dzin ka čia kas sapalioja. Toks vaizdas, kad tu tiki tokiais dalykais, tiesiog tai tau yra nesuprantama, nepatirta. Tas tave žavi, bet bandai tam priešintis.
Esmė, kad girdime daug įvairių nuomonių apie kai kuriuos dalykus ir jeigu mus domina tai, mes puolam reikšti savo vienokią ar kitokią nuomonę.


Chirurgas

CitataChirurge nepaisant ka musu skeptikai raso, jeigu kada nors dar prisisapnuotu cunamis - papostink savo sapna cia


Ok  ;)

TinSoldier

Citata iš: Chirurgas  balandžio 16, 2012, 19:55:15
Na, aš savęs ir nelaikau pranašu, tiesiog papasakojau savo istoriją. Man labai įtartinas tavo liguistas noras aceit išryškinti melagystes kažkokias. O kas keisčiausia, kad jei netiki tokiom "nesamonėm" kokio briedo tu išvis čia prisiregistravai? Nu manęs nedomintų tokie dalykai, tai net neičiau į tokius puslapius, būtų dzin ka čia kas sapalioja. Toks vaizdas, kad tu tiki tokiais dalykais, tiesiog tai tau yra nesuprantama, nepatirta. Tas tave žavi, bet bandai tam priešintis.
Esmė, kad girdime daug įvairių nuomonių apie kai kuriuos dalykus ir jeigu mus domina tai, mes puolam reikšti savo vienokią ar kitokią nuomonę.


Tu papasakojai istoriją, aš parašiau alternatyvų paaiškinimą. Tavo istorijoje galėjo įvykti 2 dalykai: 1. išpranašavai cunamį. 2. suklydai manydamas, kad išpranašavai cunamį.
Aš tik plačiau paaiškinau antrą variantą. Kas čia blogo?

Ir ne, aš nebandau priešintis. Tiesiog netikiu. Bet, jei nori apie mane ginčytis, ar demaskuoti mano tikruosius tikslus šitame forume, rašyk į temas, sukurtas "žodžių karų skiltyse" :)

Beelzebub

Citata iš: Chirurgas  balandžio 16, 2012, 19:55:15
O kas keisčiausia, kad jei netiki tokiom "nesamonėm" kokio briedo tu išvis čia prisiregistravai? Nu manęs nedomintų tokie dalykai, tai net neičiau į tokius puslapius, būtų dzin ka čia kas sapalioja. Toks vaizdas, kad tu tiki tokiais dalykais, tiesiog tai tau yra nesuprantama, nepatirta. <...>
Esmė, kad girdime daug įvairių nuomonių apie kai kuriuos dalykus ir jeigu mus domina tai, mes puolam reikšti savo vienokią ar kitokią nuomonę.

Vėl prasideda tas pats elinį kartą. Galit ginčytis toliau offtopic'e? Nepyk, Chirurge, aš čia ne Tau. Tiesiog jau atsibodo, kai kiekviena tema priveda prie to paties: aš tikiu, o aš netikiu, ką tu čia veiki jei netiki, o tai ką aš negaliu savo nuomonės reikšt ir t.t.

Benamis

Off-topa galite testi cia: http://anomalija.lt/forum/index.php?board=16.0

Grizkim prie temos ;)

Asmeniskas tai tikiu pranasiskais/issipildanciais sapnais (zinoma ne visais ir ne pas kiekviena). Pats sapnu nepamenu, tiesiog seimoje buvo tikrai daug ivairiausiu ivykiu susijusiu su sapnais kuriuos sunku paaiskinti todel i panasius atvejus neziuriu per daug skeptiskai, taciau aklai taip pat netikiu :)

Chirurgas

Mane domina, kodėl būtent sapnai su cunamiu taip sutampa su įvykiais po sapno. Imkim, kad sutapimas, kodėl kiti sapnai taip nesutampa? Gal turit kokių minčių?

Jonas

CitataTik sutapimai


Žmonės, kurie nesupranta tokių įvykių (kad ir pranašiškų sapnų) uždeda ant jų etiketę „Tai tik sutapimas" ir toliau lenda į savo "kiautą", kad tik niekas neperžengtų jų susikurtos pasaulėžiūros ribų. Labai jau daug turėtum tų etikečių turėti, nes išsipildančių sapnų atvejų yra daugybe, bet ,žinoma, jie gali būti pavadinti anecdotal evidence , nes daugumoje tai yra individualūs potyriai ir juos yra sunku patikrinti, bet sąžiningi žmonės pasakų be reikalo neseka ir nemeluoja. Forumuose ar kur kitur tokių pasakojimų, kaip Chrirurgo gali rasti tūkstančius.
Yra atlikta nemažai mokslinių tyrimų šiuo klausimu (kad ir čia galima pasiskaityti ) ir gauti rezultatai, pagal kai kuriuos mokslininkus, tikrai negali būti atmetami tik kaip atsitiktinumai.

TinSoldier

Citata iš: Jonas  balandžio 16, 2012, 20:44:27
<...>bet sąžiningi žmonės pasakų be reikalo neseka ir nemeluoja<...>


Iš kur ištraukei, kad tie žmonės - sąžiningi?
Buvo ir mano gėdos laikotarpis: kai buvau susidomėjęs visokiai psi reiškiniais ir juos praktikavau. Vien todėl,kad juos bandžiau(nors ir nepavyko), vien todėl, kad jais domėjausi, buvau sukūręs šūdpuslapį apie psichokinezės treniravimosi technikas ir pan. Ir taip nuoširdžiai aš jį kūriau... Nepaisant to, ten buvo vien gryniausias bullshit.

Be to, net jei ir nemeluoja tie žmonės, jei jie sąžiningi ir nuoširdžiai tiki kiekvienu savo žodžiu, tai nereiškia, kad jie teisūs. Kaip jau rašiau ir rašiau, ir rašiau: asmeniniai potyriai nėra ir negali būti patikima realybės pažinimo priemonė. Todėl tuos tuos tavo anekdotinius įrodymus iš karto praleidžiu ir neigiu. Net jei ten pasitaikytų tiesa - niekas to niekada nesužinos.

Benamis

Citata iš: TinSoldier  balandžio 16, 2012, 21:57:43
buvau sukūręs šūdpuslapį apie psichokinezės treniravimosi technikas ir pan. Ir taip nuoširdžiai aš jį kūriau... Nepaisant to, ten buvo vien gryniausias bullshit.


Gal dar imanoma paskaityti kas jame buvo? Ar jau jis neegzistuoja? Idomu butu :)

TinSoldier

Nea, nebeegzistuoja. Ačiū dievui :D Šiaip daugiausiai buvo versti straipsniai iš įvairių užsienio puslapių. PsiPog.net daugiausiai..

Jonas

Na gerai, asmeninius savo ar kitų žmonių potyrius gali atmesti, bet mokslinių darbų šia tema, taip lengvai neatmesi.

Aukštyn