Benamio plastakos

Pradėjo Benamis, birželio 04, 2012, 17:06:58

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Asasinas

Jūs gal eikit atidarykit Hogvartsą, išgarsinsit Lietuvą. Dar pasiimkit indigą ir bus šauni neeilinių žmonių komanda.  :)

advena

Citata iš: Asasinas  birželio 10, 2012, 23:21:06
Jūs gal eikit atidarykit Hogvarstą, išgarsinsit Lietuvą. Dar pasiimkit indigą ir bus šauni neeilinių žmonių komanda.  :)

cia ir man skirta sita zinute?

vitake

Citata iš: Asasinas  birželio 10, 2012, 23:21:06
Jūs gal eikit atidarykit Hogvarstą, išgarsinsit Lietuvą. Dar pasiimkit indigą ir bus šauni neeilinių žmonių komanda.  :)


Butinai, pats nenori prisidėt? :D

.L.U.T.H.O.R.

Neleistų to padaryt Bažnyčia.

Phoenix

Įdedu savo delnų foto.

Kairė:

http://www.part.lt/img/7188e8c16b4f3eeb77ed971c532fb007760.JPG

Dešinė:

http://www.part.lt/img/c97fd5439e52c0bdc1c1cf0592a5a0dd969.JPG


Kairės rankos delnas gali neaiškiai matytis, jei neįžiūrėsi tai sakyk, bandysiu iš naujo fotografuot  ;)

vitake

Citata iš: Phoenix  birželio 11, 2012, 15:49:16

Kairės rankos delnas gali neaiškiai matytis, jei neįžiūrėsi tai sakyk, bandysiu iš naujo fotografuot  ;)


Gal pavyks įžiūrėt.

vitake

Citata iš: Phoenix  birželio 11, 2012, 15:49:16
Įdedu savo delnų foto.
Kairė:
http://www.part.lt/img/7188e8c16b4f3eeb77ed971c532fb007760.JPG
Dešinė:
http://www.part.lt/img/c97fd5439e52c0bdc1c1cf0592a5a0dd969.JPG
Kairės rankos delnas gali neaiškiai matytis, jei neįžiūrėsi tai sakyk, bandysiu iš naujo fotografuot  ;)


Nieko daug pasakyti negaliu, apgamas ant tavo delno sako, kad esi sutvertas scenai, esi puikus diktatorius ar būsimas diplomatas.
Esi prisirišęs prie šeimos, nuo jos nuomones. Ji gali nulemti net tavo gyvenimą. Tavo šeima lyg "vientisa", bet šeimos ratas atidarytas.. Nesi linkęs į vadovavimą, tau mieliau dirbti grupėse . Turi talento linija (gal groji?). Esi atsiskyrėlis. Kol kas tavo gyvenimas kaip chaosas. Tai tiek nieko daug pasakyt ir negalėjau. :)

Phoenix

''Tavo šeima lyg "vientisa", bet šeimos ratas atidarytas..'' šito nesupratau, gal gali plačiau paaiškint? Nuo šeimos priklausomas nesu, pats visada priimu sprendimus, už mane niekas kitas to nedaro. Mėgstu pabūti vienas, dėl šito nesuklydai  :) Dėl vadovavimo irgi pataikei, geriau jaučiuosi būdamas grupėje. Dėl talento, tai dar vaikystėje lyg ir pastebėjau kad turiu klausą, būdingą muzikantams, bet nelankiau jokios muzikos mokyklos (pradinėje mokykloje teko vaidinti spektakliuose). Galvoju kad talentas gali būti susijęs su sportu, nes pats tuo užsiėmu.

vitake

Dėl atidaryto rato, tai gali būti, kad arba kas nors ateis į jūsų šeimą arba išeis..

coliuke

Citata iš: TinSoldier  birželio 10, 2012, 16:49:09
Citata iš: RoxiO  birželio 10, 2012, 15:46:51
<...>Dabar čia pirmas dalykas iš magijos, kuriuo tikiu.


Tiek nedaug reikėjo? :))

Vitake, šiaip tikrai įdomu ir + tau, kad netingi parašyti :)
Bet, seriously.. Kiekvienas iš tų sakinių tinka 90-čiai procentų žmonių.. Tiksliau ne tiek tinka, kiek patys žmonės taip linkę apie save galvoti.

O apie sveikatą: ar yra čia nors vienas, kuris per visą savo vaikystę nėra turėjęs nei vienos sunkesnės ligos?

man netinka pvz - nesu linkusi vadovauti ir pfu pfu pfu buvau labai sveikas vaikas ;)

Smygolas

O vargeli... Kaip seniai čia buvau. Ir rašiau. Nepyk, vitake, bet tavo pasakojimai apie tai, jog buri iš delno nuo "darželio laikų", man kelia juoką. Apskritai būrimas iš delno man kelia juoką... :D
Ką gali pasakyti apie žmogaus delno linjas, jei pvz dabar šalia manęs sėdi bičiulis ir mūsų linijos labai panašios? Tai, kad esam pusiau dvynukai, ką tik atradę vienas kitą?.. Kad likimai tie patys?
Va jei pasakytum kažką daugiau, nei pusę pasaulio apibūdinančias žmogaus savybes, tada GAL pagalvočiau apie patikėjimą tavo pasakojimais ir "būrimu" :)

advena

manyciau jaigu jusu linijos panasios tai dar nereiskia, kad esate dvyniai. o katu zinai? gal ir vienas mazas bruksnelis gali viska keisti.

Smygolas

Citata iš: advena  birželio 11, 2012, 22:03:32
manyciau jaigu jusu linijos panasios tai dar nereiskia, kad esate dvyniai. o katu zinai? gal ir vienas mazas bruksnelis gali viska keisti.


Čia juoko forma buvo, manau iš konteksto galima suprasti mano požiūrį į tai APSKRITAI...

vitake

Citata iš: Katastrofa  birželio 11, 2012, 21:52:02
O vargeli... Kaip seniai čia buvau. Ir rašiau. Nepyk, vitake, bet tavo pasakojimai apie tai, jog buri iš delno nuo "darželio laikų", man kelia juoką. Apskritai būrimas iš delno man kelia juoką... :D
Ką gali pasakyti apie žmogaus delno linjas, jei pvz dabar šalia manęs sėdi bičiulis ir mūsų linijos labai panašios? Tai, kad esam pusiau dvynukai, ką tik atradę vienas kitą?.. Kad likimai tie patys?
Va jei pasakytum kažką daugiau, nei pusę pasaulio apibūdinančias žmogaus savybes, tada GAL pagalvočiau apie patikėjimą tavo pasakojimais ir "būrimu" :)



Nėra dviejų vienodu delnų, tai tiesiog neįmanoma.
Gali netikėti, tai tavo pasirinkimas, bet tai nereiškia, kad savęs neapgaudinėji.

OKULTISTE

Tai būrimai iš delno - apgavystė. Linijos kinta. Galiausiai, jei aš susipjaustyčiau delnus, tai ką, mano "likimas pasikeistų"? Tokiu atveju, "netaisyklingai" besipjaustantys venas yra patys laimingiausi ir sėkmingiausi, nes daug riešo "apyrankių"?
SVAIGALAI.

Aukštyn