Conor Mcgregor v Floyd Mayweather

Pradėjo Linas Esu, liepos 13, 2017, 11:57:45

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

mcgyver

Ar kas nors mastot statyti uz sia kova?

Linas Esu

#46
rugpjūčio 21, 2017, 15:10:11 Redagavimas: rugpjūčio 21, 2017, 15:31:06 by Linas Esu
Citata iš: mcgyver  rugpjūčio 21, 2017, 15:05:25Ar kas nors mastot statyti uz sia kova?
Norėčiau statyti kad Mcgregoras pasiųs bent kartą į nockdown .  Kokie koeficientai už pergales ?

mcgyver

1.25 uz floyda ir mcgregora 4 bet365. As siaip karts nuo karto medzioju nedidelius uztikrintus kofus, bet si kova man kazkaip  itartina idomu kaip kovos mcgregoras jis neprofesionalas gal floyd bus neparankus visai kitaip kovos nei visi jo varzovai iki siol.

Linas Esu

#48
rugpjūčio 21, 2017, 15:25:09 Redagavimas: rugpjūčio 21, 2017, 15:28:18 by Linas Esu
Citata iš: mcgyver  rugpjūčio 21, 2017, 15:14:371.25 uz floyda ir mcgregora 4 bet365. As siaip karts nuo karto medzioju nedidelius uztikrintus kofus, bet si kova man kazkaip  itartina idomu kaip kovos mcgregoras jis neprofesionalas gal floyd bus neparankus visai kitaip kovos nei visi jo varzovai iki siol.
Visko  gali būti . Niekas negali laimėti taškais prieš floyd'ą . Vienintelė išeitis jeigu pasiųs bent kartą į nockdown arba visai nokautuos . Conor'as turi planą intensyviai pradėti ir per 4 raundus tai padaryti . Mcgregor'as , manau pats suprata jog šokti ringe 12 raundų su geriausiu visų laikų gynybos boksininku , ne išeitis . Nors ir 40 metų , bet jis tikrai bus puikios fizinės formos . Klausimas tik ar jis tebeturės tą pačia reakciją bei sugebės atlaikyti intesyvumą , kurį siūlys Airis .

Už ką statote , pvz ?

mcgyver

Tai jei nori statyti uz nuokauta tai statyk iskart uz win.
As statau uz krepsini ir futbola nuo 1.05-1.5 kofus pries du metus 1600euru pliusa turejau, praeitais minus 300euru, siemet minus 50euru.

Linas Esu

#50
rugpjūčio 21, 2017, 15:35:52 Redagavimas: rugpjūčio 21, 2017, 15:38:54 by Linas Esu
Citata iš: mcgyver  rugpjūčio 21, 2017, 15:31:16Tai jei nori statyti uz nuokauta tai statyk iskart uz win.
As statau uz krepsini ir futbola nuo 1.05-1.5 kofus pries du metus 1600euru pliusa turejau, praeitais minus 300euru, siemet minus 50euru.
Statydavau anksčiau ir aš , bet visą laiką ant 0 likdavau . Tai nusprendžiau geriau baigti . Plius sportas....gal kas ir geba atspėti atsitiktinai , grynai būrimas . Netikiu kad įmanoma reguleriai pasidaryti pinigų be juodųjų statymų . .

Sveikinu , geras rezultatas .

mcgyver

Jei turi kontrolia nesi priklausomas tai galima statyti pinigus kuriu tau nereikia.
Siaip man patinka dometis sportu, tai statymai kaip hobis.

elteide

soo..kokie rezai, kokios nuomonės..kiek supratau mano simpatiją airis gavo ?:D

mcgyver

Taip laimejo Floydas, nebudingu sau stiliumi.

Linas Esu

Citata iš: mcgyver  rugpjūčio 28, 2017, 14:24:59Taip laimejo Floydas, nebudingu sau stiliumi.
Tikrai maniau kad būdamas 40 metų padus greičiau nei Conora's . Nustebino ...

mcgyver

Atrode, kad conoras senesnis. :D

elteide

tai kurie pralaimėjo stavkes?  :)
juodukas vyresnis už airį?

mcgyver

Taip vyresnis, as nestaciau uz sia kova.

Prijomas


mcgyver

ka sakei? Floyd aiskiai buvo geresnis.

Aukštyn