Vampyrai tarp mūsų

Pradėjo RoxiO, balandžio 05, 2012, 11:10:33

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

klosdzei112

man  19 zmogau :D ir tai kad as is gyvenimo noriu kazko daugiau nereskias kad as malaletka, tiesiog as tikiu kad kazkas yra to ko kiti nesupranta. gerbk mano nuomone ir norus :)

klosdzei112

ziuriu visgi veltu cia parasiau

Master

Klozdei- Daug domėjausi apie vampyrus... Ir matai realūs vampyrai yra žmonės su nuolatiniu energiniu deficitu. Tu tokia netapsi (nors ne... tampi sirgdama arba praradusi didelį kiekį energijos ). Nieko mistiško. Na nebent galbūt energijos atstatymo būdai žavi.. (Juk okultizme kraujas tiesiogiai laikomas energija. Neveltui jis naudojamas įvairiuose ritualuose arba jis geba "pamaitinti" lervas ir pan. ) Nors būdų yra visokių. Nesuprantu, kodėl visiems žinomiausias toks.. :D
Joo... Nėra jokio grobuoniško likimo.. Tu per daug galvoji. Mesk viską iš galvos arba reikšk save kitais būdais.
Tai tėra filmų daroma žala. Aplamai per tuos fantastinius romanus žmogus arba užsimano būti auka arba naikinti,  kad susikurtų panašią realybę. :/ Nu bet seriously... Atsisąmonėkite :D...
Bet jo ... Reikia tave gerbti :3
Sakyk kodėl nori tapti vampyre, kodėl manai, kad tai tavo prigimtis?
Galkaip kitaip padėsime ;)

klosdzei112

jauciu jogg is gyvenimo trokstu daugiau, jauciu nostalgyja, nepilnavertiskuma nors turiu viska seima vyra, sunu,  pinigu meiles sexo ir t.t ko reikia zmogui bet man negana noriu but kita as nenoriu kontcentruotis ties zsituo as noriu daugiau, prasmes gyvenime...

Master

#19
spalio 13, 2013, 22:38:18 Redagavimas: spalio 13, 2013, 22:42:18 by Master
Tau 19 ir jau turi sūnų? :o
O kaip su mokslais? Nieko nestudijuoji ? (Šiaip įdomu) Gal tokios mintys kyla nuo per didelio laisvo laiko ir mažo užimtum
Ps. O aip vampyrizmas suteiktų tau prasmės gyvenime :D ?
nepyk, bet viskas nesiriša ir skamba kaip nonsensas :?

klosdzei112

nu jo patikek mokslai vyras ir vaikas tai labai daug uzimtumo :D kol neturi vaiku nesuprasi :)

klosdzei112

zodziu as isitikinus nepadesi man as sveika tik noriu kazko daugiau ko tikraiusiai niekada nebus ir as nenusivilu juk visgi svajones ir viltys viena is priazasciu kurios stume mus gyvenimo srove i prieki :)
todel geriau as tikesiu kuo tikiu o ru netikek .

varpainis

Pamoku maziau praleidinek, o ne vampyrais domekis, nes su rasyba tai nekazka tau  ;D

klosdzei112

zmogua tau paciam bent 12 yra? :) as isgerus ir rasyba man nelabai svarbi o del proto nesijaudink mano IQ 120tad bgali nesirupint mano rasyba ne prieko vigi egzaminuose buvau surinkusi 89balus valstybinio lietuviu gan neblogai sakyciau tad patylek geriau sikniau.

Master

#24
spalio 13, 2013, 23:01:00 Redagavimas: spalio 13, 2013, 23:02:51 by Master
Nenoriu įžeisti, bet pritariu Varpainiui. Ir prašau nusiraminti, nes elgiesi arba kaip mažas vaikas arba kaip koks tamsuolis...
O šiaip visų pirma reiktų žmonėms suprasti, kad jie yra patys atsakingi už save. Niekas tau nepadęs ir niekas tavimi netikės kol to neužsitarnausi.  Taiva, tuo noriu pasakyti, kad aš ir nesistengiu rimti padėti :)  Ir kad neturi teisės pykti, kad čia nesulauki pagalbos.
Toooliau reikia pagalvoti kur išties slypi problema, nes kad ji yra tai faktas. Tapk sąmoningesnė, kad vėliau dėl to ką rašai nebūtų gėda. O tikėti gali kuom nori, tačia jei tas tikėjimas siejasi su žmogžudystėmis (kaip pati minėjai) ar kitais neigiamais faktoriais... tą sunku toleruoti :/

klosdzei112

va taip tiesa pasakius man vienodai. :) toleruosi tu tai ar ne man istiesu nesvarbu. o tai kad man bus geda klysti o jau tikrai man del nieko nebus geda, veltui svaistau laika o jis siais laikais brangus dalykas :) iki berniukai... tikiuosi baiksit kadanors nolaifint ;)

lt133

Jeigu tapsi vampyre, paversk ir mane. Noriu dar čia pabūti.

Asasinas

#27
spalio 14, 2013, 00:55:05 Redagavimas: spalio 14, 2013, 01:28:19 by Asasinas
Aš irgi noriu būti vampyru. Viskas užkniso juodai. *kanda forumiečiams į kaklą, hahahahaha*.

P.S. Master yra ne berniukas, o mergaitė su ragiukais. ;)

Master

Apverktina galiu pasakyti... :D
Ir kai pagalvoji, kad gyveni tokioje visuomenėje, žlunga visos anarchistinės idėjos.
Reikia gyvenime prasmės?
Pasiimk šventajį raštą ir skaityk... Rask sau normalios veiklos, kuri įtrauktų ir kurioje galėtum tobulėti (o tokių tikrai daug).Jei tau tikrai brangus laikas, tai nebešvaistyk jo gyvendama iliuzijose...
Nori vampyriškų pojūčių? Važiuok į kaimą ir padėk ūkininkams pjauti kiaules. Va, kaikurie iš jų kiek yra tekę girdėti užgeria kraujo ant sveikatos :) Bet kažkodėl tokia mintis nevilioja ar ne :(? Nes kraujo gėrimo aktas šiais laikais tapęs seksualumo simboliu :(( ? Vaje, vaje... :D
O šiaip nesuprantu kuo visus taip traukia vampyrizmas... Energetinis ir Stokerio tipo.
Aš tai asmeniškai visai nenorėčiau... Sunku būtų atsisakyti maisto/gaminimo. (Ypač kai jau pradėja neblogai gaminti :D). Miego, sapnų, kuriuos net gali padaryti sąmoningais. Ir amžina gyventi man būtų kančia, nes ir dabar norėčia stabdyti egzistencją... Ech... visų malonumų praradimas :D
Aj, beje, klosdzei.. Kažin kas labiau riboti ir įkalinti... Ar mes, noliferiai ar tu savo svajonių pasaulyje. :/ Nes vieni iš mūsų bent jau dalinai jaučia realybę :3

lt133

Žmonės yra skirtingi  :)

Aukštyn