"FreeNet" - alternatyva SOPA užvaldytam internetui?

Pradėjo RoxiO, vasario 16, 2012, 12:01:07

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Markamis

O tarkim google.lt per jį pakrauna. Gal kažko nepadariau?

la.benas

Net sunku pasakyti... Patikrink nustatymus.

ponaitis

tu bent tora isijungei? :)

la.benas

Ten su proxy nustatymais velnių buvo.

RoxiO

Per linuxus girdėjau hackeriai nusistatydavo Tor'ą ant Google Chrome ir į pačią chrome dar įmesdavo prisijungimą per proxy ir proxy sąrašus, tai tada išvis turi nenugalimą IP.

Beta

Sveiki!,
Na prisijungiau as prie to freenet'o, greitu metu ikelsiu pora savo projekteliu, nors nepastebejau ar cia yra mysql duomenu baze ? Na o kolkas man nepatiko tai, jog kiekvienos svetaines failus reikia parsisiusti, man tai atrodo kaip didziule saugumo spraga, visgi jei as ikelsiu koki java koda i savo svetaine, kitam atejusiam jis iskart bus parsiustas kartu su web failais ?

la.benas

Taip sumalei, kad neina suprast...

ponaitis

panaršiau ilgiau(nes interas greitesnis buvo).tai pedo,pedo,pedo everyhere

.L.U.T.H.O.R.

na aš tai radau daug įdomios literatūros. Aišku ją galbūt ir realiai būtų galima google, bet čia va taip net ieškoti per daug nereikėjo :)

anonymusas

Citata iš: Beta  sausio 31, 2013, 02:32:51
Sveiki!,
Na prisijungiau as prie to freenet'o, greitu metu ikelsiu pora savo projekteliu, nors nepastebejau ar cia yra mysql duomenu baze ? Na o kolkas man nepatiko tai, jog kiekvienos svetaines failus reikia parsisiusti, man tai atrodo kaip didziule saugumo spraga, visgi jei as ikelsiu koki java koda i savo svetaine, kitam atejusiam jis iskart bus parsiustas kartu su web failais ?
Jei nori daugiau maziau normalaus anoniminio puslapio, daryk .onion. Pasileisk serveri kompe, paskaityk Tor dokumentacija, susirask lengva skripta, uzvilk asketiska dizaina ir galesi dziaugtis. Lengvas skriptas reiklaingas nes narsymas Tor tinkle yra  letas.

BloodyMary

Oh matau, kad čia ir apie dark web (deep web) užsiminta. Jau pora mėnesių jį tyrinėju google: skaitau viskokius straipsnius, žiūriu youtube video ir labai noriu ten užsukti, bet vis pritrūksta drąsos... Mane gązdina tie visi pasakojimai kaip kiti vartotojai gauna tavo pilna ardesą (nors viskas turėtu būti anonimiška) arba red rooms (nors juos sunku užtikti arba jie iš vis neegzistuoja). Gal kas žino daugiau informacijos apie tai? Ar visos tos istorijos tikros?

Benamis

Citata iš: BloodyMary  kovo 23, 2016, 21:36:23Oh matau, kad čia ir apie dark web (deep web) užsiminta. Jau pora mėnesių jį tyrinėju google: skaitau viskokius straipsnius, žiūriu youtube video ir labai noriu ten užsukti, bet vis pritrūksta drąsos... Mane gązdina tie visi pasakojimai kaip kiti vartotojai gauna tavo pilna ardesą (nors viskas turėtu būti anonimiška) arba red rooms (nors juos sunku užtikti arba jie iš vis neegzistuoja). Gal kas žino daugiau informacijos apie tai? Ar visos tos istorijos tikros?
Tai, kad nera taip, jog uzeisi ir visas Deep Webas bus tau pries akis. As garantuoju, kad net sunku tau surasti bus tai, apie ka zmones kalba.

Taip, ten apstu pedofilijos, ziauriu vaizdu ir pan. Taciau jeigu red roomai ir egzistuoja, tai ten ne taip lengva pakliuti, kaip tau gali atrodyti.

BloodyMary

Žinau kaip susirasti hidden wiki, o nuo ten jau durys atviros.
Žinoma, galima tas visas istorijas laikyti bobučių paistalais, bet atsarga gėdos nedaro. Human experiments puslapyje ne vienam išmetė chat box, bet vėl gi nežinau kiek tame tiesos. Nenorėčiau užklysti į toki puslapį. Mane domina ten patalpinti slapti dokumentai, 9-11 dienos įvykiai.

time

Citata iš: BloodyMary  kovo 23, 2016, 22:40:26Žinau kaip susirasti hidden wiki, o nuo ten jau durys atviros.
Nieko tu nesužinosi gryno internete.

Ir šiaip kokiam tikslui tu renki informacija? Kovosi prieš sistemą?

BloodyMary

Citata iš: time  kovo 23, 2016, 22:54:56
Citata iš: BloodyMary  kovo 23, 2016, 22:40:26Žinau kaip susirasti hidden wiki, o nuo ten jau durys atviros.
Nieko tu nesužinosi gryno internete.

Ir šiaip kokiam tikslui tu renki informacija? Kovosi prieš sistemą?
O gal man smalsu? Ir nereikia man tų paskaitų, kaip smalsumas prie gero neprives. Viską pati puikiai žinau.

Aukštyn