Ar tai logiškai paaiškinama?

Pradėjo xkendzu, rugsėjo 30, 2014, 21:10:58

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

xkendzu

Sveiki visi. Esu naujokas šiame forume, todėl tikrai nežinau ar į gerą forumo skiltį rašau. Kaip ten bebūtų, noriu papasakoti kelias istorijas kas man buvo nutikę. Vieną  mano nutikimą manau galima logiškai paaiškinti, tačiau kitiem keliems bandau surasti logišką paaiškinimą? Nejaugi tikrai susidūriau su kažkuo ,,anapus?''.

Pirmasis nutikimas: Įvyko tai gal prieš kokius trejus metus. Buvo naktis, tačiau kažkodėl labai nesimiegojo. Į mano kambarį veda toks kolidorius, ir jis taip gan traška kai juo eini (įpač sienos, jei žmogus į jas remiasi). Taigi, gulėjau, ir išgirdau tarsi seno žmogaus žingsnius. Galvojau gal koks namiškis? Tačiau namiškių žingsnius tikrai pažinojau. Taigi, tas ,,kažkas'' vaikščiojo taip pirmyn atgal tokio seno žmogaus žingsniais, tarsi vos vilktų kojas. Nemoku pasakyt net. Ištikrūjų, pasidarė labai baisu. Negalėjau nė pirštelio pajudinti iš tos baimės. Negalėjau nė galvos pasukti. Pajutau, kad tas ,,kažkas'' ateina link mano kambario. Ligi dabar nepamiršiu to jausmo! Tiesiog jaučiau, kad tas kažkas įkišo savo galvą į mano kambarį ir nužvelgė mane. Aš ta tikrai jutau! Tarsi peiliai persmeigė kūną! Tikriausia buvo didžiausia patirta baimė iš visų. Paskui vėl prasidėjo žingsniai pirmyn atgal tuo kolidoriumi. Man kažkaip instinktai liepė melstis (Nepripažystu jokios religijos, tačiau Dievą tikiu :) ). Nežinau kaip, turbūt bandžiau labai garsiai melstis mintyse, kad nesigirdėtų tie žingsniai. Kažkaip tai užmigau. Mano variantai:

1.Miego paralyžius - Gal būt, tačiau kiek žinau į jį patenkama kai atsibundi ar kažkas panašaus. O aš tada net nemiegojau! Tikrai tą pamenu.
2.Fantazijos vaisius - Neatmetu ir šio varianto. Tačiau nemanau kad tai buvo tik Fantazijos vaisius..
3.Kažkas iš anapus - Paklydusi dvasia gal kokia nors? :D Tikrai nežinau.

Antrasis nutikimas: Tai įvyko gal 2 metais anksčiau negu pirmojo. Žodžiu, buvo gal kokia 11-12h nakties, tiksliai nepasakysiu. Žiūrėjom su pusesere TV. Staiga abudu išgirdom kad kažkas rausiasi puseserės papuošaluose (tie papuošalai buvo ant tokios spintelės, tame kolidoriuje, tokioje dėžutėje kuri būdavo uždaryta) , auskaruose ir t.t. Tarsi kažko ieškotų! Grynai buvo daiktų rausimas kaip su ekskavatoriumi. Mus abiejus apėmė baimė. Kai rausimas nutilo, šiek tiek įsidrasinę nuėjome patikrinti, tačiau viskas buvo nė nepaliesta! Variantai:

1.Haliucinacija - Abiem tokia pati haliucinacija? Vargu.
2.Pelės - Na nežinau :D Kam pelėms kuistis auskaruose, dar visų pirma joms reikėtų atsidaryti tą dėžutę. Beje, kaip nuėjome patikrinti, niekas nebuvo nė paliesta.
3.Kažkas iš anapus - Vėl gi, paklydusi dvasia?

Trečiojo nutikimo nė nepasakosiu, nes pats logiškai jau jį paaiškinau. :) Taigi, manau praverstų jūsų pagalba, pabandant išsiaiškint, kas čia darėsi pas mane namuose ir kas tai darė. Dėkui kad perskaitėte. :)

Sharikovas

Na yra tokia busena kai dar esi samoningas o po akimirkos panyri i sapna ir vel esi samoningas, tada atsiminimai gali klaidinti kai nebesupranti nuo kurios vietos sapnavai. Greiciausiai ta vakara tiesiog uzmigai ir tik kita diena apie tai galvojai, atsiminimai susimaise ir sapno dalis atrode kaip tikras atsiminimas, bent jau jausmai sapnuojant yra tikri ir gali stipriai isirezti i atminti. Negalejimas pajudeti is baimes arba nesugebejimas isleisti nei garso, bejegiskumas yra gan rimtas pozimis, kad tuo metu nebuvai visai samoningas, greiciausiai pusiau miego busenoj.

Antram variantui gali buti simtas logisku paaiskinimu, visu pirma jus tiksliai nezinot is kur garsas ejo, tiesiog automatiskai nusprendet, kad greiciausiai is tos dezutes, bet istikruju zmogaus ausis negali taip tiksliai nustatyti is kur sklinda garsas tuo labiau kai dar televizorius veikia, tai galejo buti bet kas nuo peliu iki vamzdziu, ypac senuose namuose velyvesniu paros metu kai aplinkiniai garsai nutyla ausis gali pagauti keisciausius garsus i kuriuos dazniausiai anksciau nekreipdavom demesio.

xkendzu

Na, tada žinau tikrai kad nemiegojau ir net nebuvau užmiges. Tiesiog atsiguliau i lovą, ir negalėjau užmigti. Pusę laiko su pravirom akimis gulėjau. Na gal būt tu teisus, gal būt aš, nesiginčykim. Kitam atveji tikrai pažystu savo namus. Tikrai žinojom kad garsas eina iš kolidoriaus, ir kad kuičia kažkas, rausia kažkas tarp kažkokių metaliukų tikrai žinojom.

Synkas

Citata iš: xkendzu  rugsėjo 30, 2014, 23:34:53
Tikrai žinojom kad garsas eina iš kolidoriaus, ir kad kuičia kažkas, rausia kažkas tarp kažkokių metaliukų tikrai žinojom.

tai gal kas nors is jusu namiskiu antram atveji rauses? nes neminejai kad buvai vienas su pusesere tik. :)

o galetum papasakoti trecia, ir kaip ji issiaiskinai? :)

Sirius

Tai tikrai miego paralyžius. Jis būna labai intensyvus ir tikras. Į ji papuola su atmerktom akim dažnai todėl mato ir girdi haliucinacijas.

paragraf 78

Citata iš: Sirius  spalio 01, 2014, 17:05:59
Tai tikrai miego paralyžius. Jis būna labai intensyvus ir tikras. Į ji papuola su atmerktom akim dažnai todėl mato ir girdi haliucinacijas.


Nepasakyčiau kad čia panašu į miego paralyžių. Nes miego paralyžius kad įvyktų reikia miegoti ir pačiam pabusti, o čia aiškiai pasakyta: Buvo naktis, tačiau kažkodėl labai nesimiegojo.

mcgyver

Man irgi būdavo anksčiau, kad namuose girdžiu lyg kažkas vaikšto ir atsigula į lovą kitam kambarį. Vieną kartą mano knygą pakėlė į orą ir vėl numetė, šalia manęs, gulėjau tamsoje lovoje. Manau, kad artimųjų dvasios.

xkendzu

Citata iš: Synkas  spalio 01, 2014, 10:46:31
Citata iš: xkendzu  rugsėjo 30, 2014, 23:34:53
Tikrai žinojom kad garsas eina iš kolidoriaus, ir kad kuičia kažkas, rausia kažkas tarp kažkokių metaliukų tikrai žinojom.

tai gal kas nors is jusu namiskiu antram atveji rauses? nes neminejai kad buvai vienas su pusesere tik. :)

o galetum papasakoti trecia, ir kaip ji issiaiskinai? :)


Tikrai is namiškių nesirausė, nes kaip sakiau, tas kolidorius gan toks garsus :D Labai girgžda jei kas nors juo vaikšto, tad tikrai būtume girdėje, kad kažkas atėjo į kolidorių.

Miego paralyžius tikrai nebuvo, nes buvau visiškai samoningas, ir tą naktį nė karto nebuvau net snūstelėjas.

Citata iš: mcgyver  spalio 01, 2014, 20:57:19
Man irgi būdavo anksčiau, kad namuose girdžiu lyg kažkas vaikšto ir atsigula į lovą kitam kambarį. Vieną kartą mano knygą pakėlė į orą ir vėl numetė, šalia manęs, gulėjau tamsoje lovoje. Manau, kad artimųjų dvasios.


Gal plačiau papasakosi? Įdomu būtų išgirsti :)

mcgyver

Tai, kad nėra čia ką pasakoti. Būdavo, kad vaikščiodavo prieš 2 metus apie 10 kartų pirmame aukšte. O į lova, tai aš gulėjau savo kambaryje ir girdžiu labai gerai, kaip šalia mano mamos, kitame kambaryje atsigula į lova apie 70-100kg svoris, iš garso taip spėju. Mama pajuto ir išgirdo viską, nes nemiegojo, tai sako ji man ryte kita dieną, kad tėvas turbūt grįžo aplankyti. O knyga tai ėmė pakėlė ir numetė atgal į tą pačią vietą. Taip nutiko tik kartą.
Tai va viskas kas nutiko, daug nieko kaip ir negaliu papasakoti.

xkendzu

Citata iš: mcgyver  spalio 01, 2014, 21:20:45
Tai, kad nėra čia ką pasakoti. Būdavo, kad vaikščiodavo prieš 2 metus apie 10 kartų pirmame aukšte. O į lova, tai aš gulėjau savo kambaryje ir girdžiu labai gerai, kaip šalia mano mamos, kitame kambaryje atsigula į lova apie 70-100kg svoris, iš garso taip spėju. Mama pajuto ir išgirdo viską, nes nemiegojo, tai sako ji man ryte kita dieną, kad tėvas turbūt grįžo aplankyti. O knyga tai ėmė pakėlė ir numetė atgal į tą pačią vietą. Taip nutiko tik kartą.
Tai va viskas kas nutiko, daug nieko kaip ir negaliu papasakoti.


Mhm, įtariu baisu labai būdavo.

mcgyver

Nei kiek nebaisu, esu daug baisesniu dalyku matęs :)

xkendzu

Citata iš: mcgyver  spalio 01, 2014, 22:06:12
Nei kiek nebaisu, esu daug baisesniu dalyku matęs :)


Aš būčiau turbūt išprotėjas :D

Aukštyn