Chiromantija

Pradėjo Benamis, sausio 29, 2012, 16:54:25

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Ta 2 scenariju labai megsta musu LT pseudo-cigones delnu burejos ;D

RoxiO

Citata iš: TinSoldier  sausio 31, 2012, 13:43:00
Ar, logiškai pagalvojus, tai galėtų numatyti kiek kartų per gyvenimą susilaužysi ranką?


Tarkim numato, kad tris kartus, bet jei aš tarkim specialiai susilaužysiu keturis kartus vieną po kito, tai kaip tai pavadint? Likimo keitimu? :D

Deivis95

Netikiu, kad galima ateiti skaityti is delno, jo liniju. Zmogus yra pats savo ateities kalvis. Nors gyvenimo linija ir ilga, bet pradesi rukyti, vartoti narkotikus ir baigsis gyvenimas apie 40. Tas pats ir su sekme ir laime... Daug darbo idesi, stengsies tai ir busi laimingas. Bobuciu pasakos tie burimai is delnu

Hekate

Tie kurie tikrai kažką moka na turi ten kažkokių sugebėjimų pasako tiesa, bet tai ne linijos padaro. Tas pats kaip grafologai jie negali iš rašto viską pasakyti, bet yra buvę tokių kurie iš rašto žmogų tiesiog pamatydavo, dėl ''auros atspaudu'' ar kažko panašaus. Paskui atsiranda tokių, kurie galvoja, kad vien linijų užtenka.

Beelzebub

Aš turiu kažkokią seną chiromantijos knygelę - A. Vasilevskis "Chiromantija". Tai pagal ją gana sunku susigaudyti. Aš lyg ir bandžiau mokytis su savo delnu, bet man tai atrodo per daug sudėtinga ir painu. Reikia ieškoti delne visokių žvaigždučių, taškiukų, tinklelių, kryžiukų, spiralių, salų ir t.t. Po to nebesupranti kaip kas turi atrodyti, nes piešiniai knygoje nėra pakankamai tikroviški, kad būtų galima prilyginti savo delnui.
Chiromantijoje svarbios ne tik tos pagrindinės delno linijos, bet visos kokios tik yra, nuo riešo apyrankių iki kiekvieno piršto narelio linijų, taip pat svarbios tos taip vadinamos delno "kalvos" ir visokie ženklai tarp linijų ir tų kalvų.

OKULTISTE

Ech, bet koks burimas kenkia... Va jau kiek metu bandau atsikratyti chiromantes iprociu: jau delnu kaip ir nebeskaitau, bet riesus vis tiek pastebiu... Blogai, nes tai nesamonigai prisideda prie nuomones apie zmogu, netenku to malonumo pazinti per laika (zvilgt: riesas be "apyrankiu" - nesiseka)... Tikrai bet koks burimas yra blogai.

Hekate

Citata iš: OKULTISTE  balandžio 14, 2012, 19:35:53
Ech, bet koks burimas kenkia... Va jau kiek metu bandau atsikratyti chiromantes iprociu: jau delnu kaip ir nebeskaitau, bet riesus vis tiek pastebiu... Blogai, nes tai nesamonigai prisideda prie nuomones apie zmogu, netenku to malonumo pazinti per laika (zvilgt: riesas be "apyrankiu" - nesiseka)... Tikrai bet koks burimas yra blogai.

Ech norėčiau kad kas nors paburtu man iš delnų  ;D labai norėčiau išgirsti ką nors gero arba blogo. Tik vat po to negalėsiu gal nakty užmigt, bet vis viena noriu  :-\

RoxiO

...Radau dvi dideles linijas ant savo delno. Manau, kad tai kažką reiškia... :D

OKULTISTE

Citata iš: RoxiO  balandžio 14, 2012, 20:57:44
...Radau dvi dideles linijas ant savo delno. Manau, kad tai kažką reiškia... :D


Cha cha... Gerai cia...

Asasinas

Citata iš: RoxiO  balandžio 14, 2012, 20:57:44
...Radau dvi dideles linijas ant savo delno. Manau, kad tai kažką reiškia... :D



Pas mane irgi yra dvi didelės linijos. Jas padarė katinas. Ar tai ką nors reiškia? :D

Beelzebub

Citata iš: RoxiO  balandžio 14, 2012, 20:57:44
...Radau dvi dideles linijas ant savo delno. Manau, kad tai kažką reiškia... :D


Tik dvi? :o Pas mane tai yra apie 5. Šiaip kiek girdėjau, kai kurios linijos vėliau atsiranda. Arba išvis neatsiranda.

OKULTISTE

Va tame ir esme, kad tos linijos kinta. Jei zmogus gali uoj, kaip greitai prazilti, tai ir linijos... Siaip, kai praktikavau chiromantija, tai gi ir savo delnus atidziai stebedavau - linijos keitesi, bet neesmingai...

Beelzebub

Okultiste, galbūt Tu kąnors galėtum pasakyti: Mano dvi linijos kurios baigiasi einant link riešo, beveik susijungusios ir viena visaip perkirsta ir netvarkinga gale. Taip pat ir kitų linijų galuose išsišakojimų ir perkirtimų nemažai. Gal žinai ką tai gali reikšti?

OKULTISTE

Tai reiškia, kad turite raukšlėtus delnus.

Beelzebub

 :-\ Nu, kad nelabai. Bet ačiū už info.

Aukštyn