Mirties bausme

Pradėjo Teroras, gruodžio 10, 2011, 23:17:36

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Linas Esu

Citata iš: kiskis  rugpjūčio 18, 2017, 22:41:13Taigi zmogus pats baisiausias is zveriu, todel ir jo teismas pats baisiausias (evoliucijos teorija) :D .
Na pagal jūsų " teorija " gal taip ir yra . Neteko nieko panašaus skaityti .

kiskis

Citata iš: Linas Esu  rugpjūčio 18, 2017, 22:45:58Na pagal jūsų " teorija " gal taip ir yra . Neteko nieko panašaus skaityti .
Taigi tik perskaitei , tai jau teko :D. Taigi humaniska-zmogiska atseit ne zveriska, bet zveris nieko neteisia, niekam nekersija ir jie nekankina, kad patirt malonuma is kancios.

Linas Esu

#152
rugpjūčio 18, 2017, 23:13:13 Redagavimas: rugpjūčio 18, 2017, 23:20:21 by Linas Esu
Citata iš: kiskis  rugpjūčio 18, 2017, 22:55:58Taigi tik perskaitei , tai jau teko :D. Taigi humaniska-zmogiska atseit ne zveriska, bet zveris nieko neteisia, niekam nekersija ir jie nekankina, kad patirt malonuma is kancios.
Yra žvėrių , kurie savo rūšies atstovus kankina , žudo , ir net pasitaiko kanibalizmo atvejų . Net tos pačios lyties atstovai užsiima seksu . Žvėrys gyvena vedini laukinio pasaulio instinktais .

Homo sapiens ( žmogus ) turi stiprią sąmonę , skiriamės kognityviniais gebėjimais . O savo laukinius instinktus esame užslopinę , nes nuolatos evoliuciunuojame , vystomės , mokomės .
( kalbu ne apie trečio pasaulio šalis , kurių vystymosi progresas yra lėtas , dėl įvairių priežasčių , visuomenėje kitos " normos " , kurios tarkime labiau išsivysčiusioms valstybėms 21 amžiuje yra antihumaniškos) .

elteide

Citata iš: Linas Esu  rugpjūčio 18, 2017, 22:35:40Linčo teismas , tai laukinės kultūros bruožas .  Teisiamasis niekaip negali apsiginti , nėra jokio teismo proceso . Tame nėra nieko humaniško - nuplakti , pakarti , sudeginti ar užmėtyti plytomis .
kalbu apie karmą ...:)

Linas Esu

#154
rugpjūčio 19, 2017, 11:06:43 Redagavimas: rugpjūčio 19, 2017, 11:18:51 by Linas Esu
Citata iš: elteide  rugpjūčio 18, 2017, 23:48:52kalbu apie karmą ...:)
Prie ko čia ta karma šioje temoje ? :D . Tema apie mirties bausmę Uz - pries? Kodel? ne apie metafizinius dalykus .

elteide

#155
rugpjūčio 19, 2017, 12:20:20 Redagavimas: rugpjūčio 19, 2017, 12:22:54 by elteide
Citata iš: Linas Esu  rugpjūčio 19, 2017, 11:06:43Prie ko čia ta karma šioje temoje ? :D . Tema apie mirties bausmę Uz - pries? Kodel? ne apie metafizinius dalykus .
kad nuo jos nepabėksi :) ... atsakiau, kas geriau už mirties bausmę

elteide

Citata iš: Linas Esu  rugpjūčio 18, 2017, 23:13:13Yra žvėrių , kurie savo rūšies atstovus kankina , žudo , ir net pasitaiko kanibalizmo atvejų . Net tos pačios lyties atstovai užsiima seksu . Žvėrys gyvena vedini laukinio pasaulio instinktais .


jie dominuoja taip, savo pozicijas aiškinasi  ,  o ne sexu užsiima  :)

Linas Esu

Citata iš: elteide  rugpjūčio 19, 2017, 12:20:20kad nuo jos nepabėksi :) ... atsakiau, kas geriau už mirties bausmę
Karma neegzistuoja . Yra daugybė pavyzdžių kada nusikaltėliai nebūna teisiami , surandami ar t.t.

Citata iš: elteide  rugpjūčio 19, 2017, 12:22:27jie dominuoja taip, savo pozicijas aiškinasi  ,  o ne sexu užsiima  :)
Deja . Yra rūšių , kurios užsiima seksu dėl malonumo . Pvz delfinai , šimpanzės . Tarp kitko , abejos rūšys turi aukštą intelektą gyvūnijos pasaulyje lyginant su kitais.

Mekabciel

#158
rugpjūčio 19, 2017, 13:15:52 Redagavimas: rugpjūčio 19, 2017, 13:20:11 by Mekabciel
Citata iš: Linas Esu  rugpjūčio 19, 2017, 12:30:30Karma neegzistuoja . Yra daugybė pavyzdžių kada nusikaltėliai nebūna teisiami , surandami ar t.t.
Kaikuriuos gal sąžinė užgraužia.
Kaikuriems gal gyvenime kažkas nesiseka, šeima, sveikata, pinigai, santykiai ir t.t.

Karma kaip chaosas nėra tiesmuka. Jei visus pagautų ir visi būtų nuteisti gyventume visiškai akivaizdžiame robotizuotame ir sistematizuotame Karmos pasaulyje.

Bet chaosas visada ateina į darną, o tai reiškia, kad kiek ir ko bepridarytum, gal ne šią akimirką ir ne už 10 metų, bet kažkada už viską kažkokia forma atsakysi.




Linas Esu

Citata iš: Mekabciel  rugpjūčio 19, 2017, 13:15:52Kaikuriuos gal sąžinė užgraužia.
Kaikuriems gal gyvenime kažkas nesiseka, šeima, sveikata, pinigai, santykiai ir t.t.
Teiginiai paremti tikėjimu . Faktai kalba ką kita .


CitataKarma kaip chaosas nėra tiesmuka. Jei visus pagautų ir visi būtų nuteisti gyventume visiškai robotizuotame ir sistematizuotame Karmos pasaulyje.

Bet chaosas visada ateina į darną, o tai reiškia, kad kiek ir ko bepridarytum, gal ne šią akimirką ir ne už 10 metų, bet kažkada už viską kažkokia forma atsakysi.
Lozungai .

Mekabciel

Citata iš: Linas Esu  rugpjūčio 19, 2017, 13:21:32Teiginiai paremti tikėjimu . Faktai kalba ką kita .
Lozungai .
Chaoso teorija - matematikos sritis, tirianti labai jautrių pradinėms sąlygoms dinaminių sistemų elgseną. Šioms chaotinėms sistemoms maži pradinių sąlygų skirtumai duoda plačiai nukrypstančius rezultatus (vadinamasis „drugelio efektas"), kas daro ilgalaikes prognozes neįmanomomis, nors sistemos yra deterministinės (kurių ateities elgsena pilnai nusakoma pradinėmis sąlygomis, be jokių atstitiktinių elementų). Kitais žodžiais tariant, deterministinė šių sistemų kilmė nepadaro jų nuspėjamomis. Tokia elgsena vadinama chaosu ir ji stebima daugelyje natūralių sistemų.


Kai obuolys bręsta galima pasakyt - faktai šneka jog obuolys yra rūgštus...
Tai tada reik palaukt.
Arba: nerodykit nesuprantančiam pusės darbo, nes jis jį pradės kritikuoti.








Linas Esu

#161
rugpjūčio 19, 2017, 13:59:34 Redagavimas: rugpjūčio 19, 2017, 14:03:40 by Linas Esu
Citata iš: Mekabciel  rugpjūčio 19, 2017, 13:50:20Chaoso teorija - matematikos sritis, tirianti labai jautrių pradinėms sąlygoms dinaminių sistemų elgseną. Šioms chaotinėms sistemoms maži pradinių sąlygų skirtumai duoda plačiai nukrypstančius rezultatus (vadinamasis „drugelio efektas"), kas daro ilgalaikes prognozes neįmanomomis, nors sistemos yra deterministinės (kurių ateities elgsena pilnai nusakoma pradinėmis sąlygomis, be jokių atstitiktinių elementų). Kitais žodžiais tariant, deterministinė šių sistemų kilmė nepadaro jų nuspėjamomis. Tokia elgsena vadinama chaosu ir ji stebima daugelyje natūralių sistemų.


Kai obuolys bręsta galima pasakyt - faktai šneka jog obuolys yra rūgštus...
Tai tada reik palaukt.
Arba: nerodykit nesuprantančiam pusės darbo, nes jis jį pradės kritikuoti.
Ką jūs čia bandote pasakyti viską nukopijavęs iš vikipedijos :D ? https://lt.wikipedia.org/wiki/Chaoso_teorija

Tema : mirties bausmė , Uz - pries? Kodel? Jusu nuomones.

Mekabciel

#162
rugpjūčio 19, 2017, 14:08:06 Redagavimas: rugpjūčio 19, 2017, 14:14:34 by Mekabciel
Kas susirašinėjime pasirodė įdomu tą ir paliečiau. :D

O ką bandau pasakyt, tai pasijuok, pagalvok ir atsakyk sau.

mcgyver

As uz mirties bausme kaliniams kurie jau tikrai nebepasikeis. Todel, kad Lietuvoje uz zmogzduyste skira apie 7metus o jis iseina ir vel ka nors nuzudo, o jei butu bausme iki gyvenimo pabaigos, nebutu vietos kaliniams ir dar jos visus turi islaikyti mokesciu moketuojai.

Linas Esu

#164
rugpjūčio 19, 2017, 14:29:39 Redagavimas: rugpjūčio 19, 2017, 14:48:11 by Linas Esu
Citata iš: Mekabciel  rugpjūčio 19, 2017, 14:08:06Kas susirašinėjime pasirodė įdomu tą ir paliečiau. :D

O ką bandau pasakyt, tai pasijuok, pagalvok ir atsakyk sau.
Apsieisiu .

Citata iš: mcgyver  rugpjūčio 19, 2017, 14:13:50As uz mirties bausme kaliniams kurie jau tikrai nebepasikeis. Todel, kad Lietuvoje uz zmogzduyste skira apie 7metus o jis iseina ir vel ka nors nuzudo, o jei butu bausme iki gyvenimo pabaigos, nebutu vietos kaliniams ir dar jos visus turi islaikyti mokesciu moketuojai.
Na teisti mirties nuosprendžiu sudėtingesnis procesas , bei ilgiau trunkantis , normalioje teisėtvarkoje . Kita vertus , nematau reikalo visą likusį gyvenimą gyvulį laikyti už grotų , izoliuotą nuo pasaulio . Visuomenei pridaręs žalos ir toliau gyvena jos sąskaita .
Be to nebe 7 metai man atrodo , prasideda nuo 12 ?

Aukštyn