Reiki

Pradėjo advena, sausio 10, 2013, 20:50:04

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

advena

Susipažinkime, Reiki- tai gydymo sistema atsiradusi Japonijoje devynioliktojo amžiaus pabaigoje. Ji naudojama paprasčiausiai uždedant plaštakas, kad gydomoji energija tekėtų iš gydančiojo į gavėją. Gydyti galima įvairiuose lygmenyse.

Truputis žinių;

*Reiki užmezga tiesioginį ryšį su kūrybiniu visatos protu ir gyvybine energija.
*Reiki mus moko, kad skausmą, kančią ir ligą sukelia tam tikras atsiskyrimas nuo kūrinijos visumos. Kitaip tariant, kai mes jaučiamės vieniši ir izoliuoti, atsiranda skausmas ir kančia.
*Reiki nėra susijusi su jokia religija ar jos apeigomis, taip pat nesiremia įsitikinimu, tikėjimu ar įtaiga.
*Reiki naudojama ligoninėse bei yra derinama su kitais gydymo būdais.
*Pirmasis Reiki meistras tai Dr. Mikao Usui.

Šiuo metu namie turiu knygą "Reiki" kurioje viskas yra detaliai aprašoma, bet nemanau, kad reikia nurašyti visą knygą. Galite užduoti klausimų- pasistengsiu atsakyti remdamasi duomenimis, o jei patys žinote kažko daugiau apie Reiki pasidalinkite savo žiniomis. :)

Daugiau informacijos; http://lt.wikipedia.org/wiki/Reiki ir
http://www.sielosharmonija.com/?id=11&lg=lt&page=26

Benamis

Pati praktikuoji? Jeigu taip - padeda?

advena

Tai dar tik pradžia. Tiesiog skaitinėju, ieškau informacijos (internete jos labai mažai). Ką dabar praktikuoju, tai- savigyda.

Ignas1992

Spėju Lietuvoj dar nėra tai labai paplitę, nes manau mes labiau linkę naudot tradicinę mediciną, nei rytietišką

.L.U.T.H.O.R.

Iš tikrųjų, savo aplinkoje žinau net kelis reiki meistrus. Ir žinau dar daugiau žmonių gavusių bent pirmąją reiki iniciaciją. Realiai, kad užsimtum reiki, reikalingas mokytojas/meistras kuris atveria tau energijos kanalus ar kažką tokio, ir pamoko kaip ką daryti. Aišku turint tokią ar pan knygas galima toliau mokytis pačiam, bet pasiekus tam tikrą lygį suteikiamos aukštesnės iniciacijos. Jų yra keturios man rodos. Dabar tiksliai nemenu.  Per daug nesigilinau pats. Ir aišku tai kainuoja, kaina priklauso nuo iniciacijas teikiančio meistro.

advena

Tų iniciacijų mano knygoje viso yra trys.

astropasaulis

Yra ir reiki meditacinė muzika, tačiau nežinau ar tai tapatu. Galbūt jos klausomasi per tą sensą.

rutulys

Citata iš: advena  sausio 10, 2013, 21:04:24
Tų iniciacijų mano knygoje viso yra trys.


Ar tu norėtum gauti tas iniciacijas, advena? Su Reiki siela turiu švarų ryšio kanalą. Tau tereiktų čia gražiai jų paprašyti, ir jas gautum betarpiškai (ne per Reiki meistrus).

.L.U.T.H.O.R.

Kvailas tu rutulį :D Atsiprašau už tokį išsireiškimą. Tiesiog, kiekviena iniciacija teikiama kai žmogus būna pasiruošęs tam, ir fiziškai ir dvasiškai. Tam ir reikalingi mokytojai/meistrai, o ne nuleidimas visko iš viršaus :D Juokini tu mane :D Įdomu ką dar sugalvosi :D

Radibugal

O tai paremta čiakromis?
Ir čia vistiek labiau iš psiaudomokslo, buvo atlikti bandymai su žmonemis ir jokių pokyčiu nebuvo atrasta.

.L.U.T.H.O.R.

Turi šaltinius kuriais remiesi?

rutulys

#11
sausio 11, 2013, 15:06:41 Redagavimas: sausio 11, 2013, 15:09:58 by rutulys
Citata iš: Radibugal  sausio 11, 2013, 09:43:34
O tai paremta čiakromis?
Ir čia vistiek labiau iš psiaudomokslo, buvo atlikti bandymai su žmonemis ir jokių pokyčiu nebuvo atrasta.

Tai niekaip neparemta čiakromis, tiesiog jus supančio pasaulio sielos Amžinoji Meilė per Reiki sielą nuties kanalą į Avedos, ir kai Avedai reikės pagalbos, ji ją gaus nemokamai ir be jokių blogų pasekmių aplinkai. Nereikia nieko mokytis, tik nugriauti užtvaras tiesiant šį kanalą.

advena

Citata iš: Šešėlis  sausio 11, 2013, 14:01:38
Turi šaltinius kuriais remiesi?

Vienintelis daiktas suteikiantis man žinias tai ta knyga ir truputis informacijos internete. Gaila, bet nepažįstu nei vieno Reiki meistro. O ar tu nebandai mokytis Reiki jei turi tam tikras sąlygas?

Citata iš: rutulys  sausio 11, 2013, 15:06:41
Tai niekaip neparemta čiakromis, tiesiog jus supančio pasaulio sielos Amžinoji Meilė per Reiki sielą nuties kanalą į Avedos, ir kai Avedai reikės pagalbos, ji ją gaus nemokamai ir be jokių blogų pasekmių aplinkai. Nereikia nieko mokytis, tik nugriauti užtvaras tiesiant šį kanalą.

O kas ta Aveda?:D Rutulį, man nereikia jokių tavo iniciacijų.:)

.L.U.T.H.O.R.

Apie šaltinius tai klausiau Radibugal. Galvojom su draugu, varyt, bet kažkaip nusitęsė, o dabar net nebetraukia, nes supratau, kad gydymui, nebūtina praeiti reiki kurso, nors aišku reiki yra lengviausias būdas tai pasiekti.


ponaitis

aš kai apie psi kamuoliuka sužinojau, jau gydyt save pradėjau, galvojau išradau pritaikymo buda, o čia dar pasirodo kad ne aš išradau :D

Aukštyn