Iron Taros dalykai

Pradėjo Iron Tara, lapkričio 26, 2012, 15:54:56

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Iron Tara

lapkričio 26, 2012, 15:54:56 Redagavimas: lapkričio 26, 2012, 18:14:00 by Iron Tara
Užsiiminėjau foto menu kurį laiką. Užsikabinau nuo skaitmenos, bet teko susipažinti ir su juosta, ir su rankiniu ryškinimu. Bet niekada neišeidavo man savo minties perteikt iki galo, kaip norėdavau.. Yra keletas tokių, mano nuomone įdomesnių, bet man pačiai ne tobulų. Galiu pasidalinti jei įdomu ;)







Benamis

2 foto nuo virsaus pasakiska! Cia Lietuvoje foto daryta?

Iron Tara

Tikrai taip, negi nepanašu ::)

Benamis

Gal galima suzinoti kur? :-*

Iron Tara

Kernavės piliakalniai (;

Iron Tara

Šiaip man labai patinka fotografuoti kelią ar kokį kitą akcentą, sukuriant itin didelį laisvės ir erdvės efektą. Žadėjau tęsti seriją tokių nuotraukų, bet ir įkvėpimo pritrūko ir technikos.. Ir nesugalvojau kai apjungti visas tas nuotraukas. Pas mane labai trūksta sistemos visame kame:D




















Hekate

Vau išties labai gražūs darbai  :) ir mano, ne žinovės, nuomonę tikrai gerai padaryti kadrai  ;D

Benamis

Labai, labai patinka tavo darbai!

Iron Tara

Tikrai?  :D Ačiū.. ::)

advena

Nespalvotos nuotraukos man niūrios, tad norėtūsi, kad tie kalnai būtų spalvoti. O kitos nuotraukos kur matosi dangaus mėlynė labai gyvibingos ir gražios. Gaila, kad nuotraukos koreguotos. :)

Natsuki

Labai gražiai "nufotkinta'.  :) Labai didelis PATINKA. O ypač foto su mėlynu dangum ir autostrada.  :)

snofru

dave uzlaikint tik viena posta, bet patiko visos

Iron Tara

#12
lapkričio 27, 2012, 14:32:26 Redagavimas: lapkričio 27, 2012, 14:34:31 by Iron Tara
Citata iš: advena  lapkričio 26, 2012, 21:15:11
Nespalvotos nuotraukos man niūrios

Tai ir turėjo gautis, man patinka niūrumas ir tamsumas nuotraukose. Bet kitiem tikriausiai nuo nuotaikos priklauso. Bet ką labiausiai mėgstu, tai išraiškingą dangų, pastebėjot tikriausiai;)

Ačiū kam jau čia taip patiko x)

BloodyMary

Tikrai superiniai darbai :)

Iron Tara

Kad jau labai nekritikavot, parodysiu dar:D











***







***









***

Labai mėgstu saulėtekius





Aukštyn