Aukštesniųjų dimensijų informaciniai šaltiniai

Pradėjo Neiprastas, spalio 08, 2012, 02:27:11

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

_Anonimas_

Citata iš: Justinas Herbsman  liepos 23, 2013, 22:41:12
laikas yra pasalinis efektas -musu samonei lekent per daugybe paraleliniu realybiu neapsakomu greiciu..... mes visi judam per paralelines realybes milijonus ar net milijardus kartu per sekunde


Čia tik tavo hipotezė ar kažkieno tyrimais remiesi? O gal savo išgyvenimais? Tik taip įdomu būtų sužinoti, kodėl taip manai, nes įdomiai išdėstyta :)

Justinas Herbsman

#121
liepos 24, 2013, 13:28:19 Redagavimas: liepos 24, 2013, 13:29:58 by Justinas Herbsman
""" Kodel manai, kad rankos mostelejimo efektas juntamas ir paralelineje realybeje? O gal rankos mostelejimo efektas buna tik sioje realybeje? """ - kiekvienas "kadras" nuo rankos mosteljimo tasko a iki tasko b sudaro daugybe paraleliniu realybiu,kiekvienas kadras atskira ir visiskai kita paraleline realybe,tu skaitydamas ka dabar rasau neapsakomai daug perejei paraleliniu realybiu ir kiekviena is ju yra visiskai kita ,isivaizduok jas kaip kadru juosta o musu samone tai sviesa kuri eina per projektoriu,leidziant daug kadru-realybiu per sekunde sudaroma judejimo iliuzija be kurios mes negaletume patirti sios "realybes" ,o kodel mes nepastebim skirtumo tarp tu beskriejanciu realybiu tai tik todel kad mes nesukuriam pakankamai daug skirtumo tarp paraleliniu realybiu ,taip egzistuoja ir visiskai kitas paraleliniu realybiu rinkinys kuriame tu pasirinkai patirti visai kitus potyrius ir ismokt visai kitas pamokas. Kuo greiciau judi tuo maziau laiko tu junti,net moksliskai irodyta,nes greiciau judant tu maziau laiko sukuri... maziau vadinamo lago tarp paraleliniu realybiu.

Justinas Herbsman

"""" Čia tik tavo hipotezė ar kažkieno tyrimais remiesi? O gal savo išgyvenimais? Tik taip įdomu būtų sužinoti, kodėl taip manai, nes įdomiai išdėstyta """"

remiuosi Basharo mokymais kurie man puikiai suprantami ir issisavinami,rezonuoja ir primena man tai ka uzmirses buvau... patarciau paieskot youtubei "Bashar" daug istrauku ir keletas pilnu pamoku.... labai akirati ir samone prapleciantys mokimai,tiem kurie pajegus kaskiek tai suvokt,nes vien racionaliu protu to nesuvoksi ....

Benamis


_Anonimas_

Citata iš: Justinas Herbsman  liepos 24, 2013, 13:32:55
remiuosi Basharo mokymais kurie man puikiai suprantami ir issisavinami,rezonuoja ir primena man tai ka uzmirses buvau... patarciau paieskot youtubei "Bashar" daug istrauku ir keletas pilnu pamoku.... labai akirati ir samone prapleciantys mokimai,tiem kurie pajegus kaskiek tai suvokt,nes vien racionaliu protu to nesuvoksi ....

Na, pažiūrėjau šiek tiek informacijos apie šį žmogų bendram supratimui, taigi man įdomu - kaip tu gali būti tikras, kad viskas, ką jis sako, yra tiesa? Yra kokių mokslinių pagrįstumo įrodymų ar pan.?
P.S. klausiu tik dėl to, kad pakankamai dar šiuo žmogumi nepasidomėjau, tai manau, kad tu tai paaiškinsi daug suprantamiau :)

Justinas Herbsman

Citata iš: _Anonimas_  liepos 24, 2013, 13:55:09
Citata iš: Justinas Herbsman  liepos 24, 2013, 13:32:55
remiuosi Basharo mokymais kurie man puikiai suprantami ir issisavinami,rezonuoja ir primena man tai ka uzmirses buvau... patarciau paieskot youtubei "Bashar" daug istrauku ir keletas pilnu pamoku.... labai akirati ir samone prapleciantys mokimai,tiem kurie pajegus kaskiek tai suvokt,nes vien racionaliu protu to nesuvoksi ....

Na, pažiūrėjau šiek tiek informacijos apie šį žmogų bendram supratimui, taigi man įdomu - kaip tu gali būti tikras, kad viskas, ką jis sako, yra tiesa? Yra kokių mokslinių pagrįstumo įrodymų ar pan.?
P.S. klausiu tik dėl to, kad pakankamai dar šiuo žmogumi nepasidomėjau, tai manau, kad tu tai paaiškinsi daug suprantamiau :)



beja jis ir nesako kad tiketi juo 100% tiesiog isklausyti ir suvokti ar jo informacija naudinga ar gali ja pritaikyt,man ji naudinga  suprantama ,beja kokiu tu moksliniu irodimu tikies jei musu mokslininkai dar nepajegia suvokt daugumos aspektu nes vis dar remesi senomis tikejimo sistemomis ir bando viska aprepri racionaliu mastymu... beja jau ir musu mokslininkai pradeda suvokt principus kokius jis desto ,pasidomek placiau apie kvantine fizika,geriausia butu kad pats domedamasis tai suprastum nes as nezinau kaip tau paiskint ,o itikinet irgi nezadu ,gal tai tiesiog ne tau...

_Anonimas_

Tikrai nesakau, kad negali taip būti, tiesiog noriu padiskutuoti :)

Citata iš: Justinas Herbsman  liepos 24, 2013, 15:42:26
beja jau ir musu mokslininkai pradeda suvokt principus kokius jis desto ,pasidomek placiau apie kvantine fizika,geriausia butu kad pats domedamasis tai suprastum nes as nezinau kaip tau paiskint ,o itikinet irgi nezadu ,gal tai tiesiog ne tau...


Gal gali tai plačiau paaiškinti? Apie kokius konkrečiai mokslininkus ir apie kuriuos konkrečius kvantinės fizikos atvejus kalbi? Ar įmanoma Basharo pasakojimus susieti su kokiomis nors anksčiau mokslininkų tyrinėtomis sferomis ar tai visiškai nauja, jo sukurta teorija?  Čia tik tam, kad paprasčiau susikalbėtume :)

Justinas Herbsman

Citata iš: _Anonimas_  liepos 24, 2013, 22:13:00
Tikrai nesakau, kad negali taip būti, tiesiog noriu padiskutuoti :)

Citata iš: Justinas Herbsman  liepos 24, 2013, 15:42:26
beja jau ir musu mokslininkai pradeda suvokt principus kokius jis desto ,pasidomek placiau apie kvantine fizika,geriausia butu kad pats domedamasis tai suprastum nes as nezinau kaip tau paiskint ,o itikinet irgi nezadu ,gal tai tiesiog ne tau...


Gal gali tai plačiau paaiškinti? Apie kokius konkrečiai mokslininkus ir apie kuriuos konkrečius kvantinės fizikos atvejus kalbi? Ar įmanoma Basharo pasakojimus susieti su kokiomis nors anksčiau mokslininkų tyrinėtomis sferomis ar tai visiškai nauja, jo sukurta teorija?  Čia tik tam, kad paprasčiau susikalbėtume :)


pvz mokslininkai zino kad jei du skirtingus atomus patalpinsi bet kokiu atstumu atksirai atitinkamai pakeitus viena tas pats pasikeis ir kitam nepaisant kap tokli vienas nuo kito.... atomai yra mzdg 99% tuscia erdve.... bashara priskirt galetume prie esamos temos aukstesniuju dimensiju informaciniai saltiniai,zmogus uzsiema vadinamu "chanelinimu" jis transliuoja savo aukstesniojo as aspekta kuris gyvena kitoi civilizacijoi kitam ismatavime ir turi daug ko mus pamokiti ,ir ataskineja i ivairius klausimus,daugbe valandu praziurejau ,daug naudingos info radau..... jis tiesiai sviesiai ir suprantamai paaiskina svarbiu egzistavimo aspektus.... as nelabai iskalbingas o mokslo srity irgi nelabai gaudaus tad patariu paziuret ir issisavinti jo info,daugybe paskaity yra torentuose....

_Anonimas_

Citata iš: Justinas Herbsman  liepos 24, 2013, 22:33:50
pvz mokslininkai zino kad jei du skirtingus atomus patalpinsi bet kokiu atstumu atksirai atitinkamai pakeitus viena tas pats pasikeis ir kitam nepaisant kap tokli vienas nuo kito...

Čia man rodos kalbi ne apie atomus, o apie elektronus, kurie gali būti daugelyje vietų vienu metu, kuo ir pagrįsta teleportacija atominiame lygmenyje.

Citata iš: Justinas Herbsman  liepos 24, 2013, 22:33:50
atomai yra mzdg 99% tuscia erdve.... bashara priskirt galetume prie esamos temos aukstesniuju dimensiju informaciniai saltiniai,zmogus uzsiema vadinamu "chanelinimu" jis transliuoja savo aukstesniojo as aspekta kuris gyvena kitoi civilizacijoi kitam ismatavime ir turi daug ko mus pamokiti ,ir ataskineja i ivairius klausimus,daugbe valandu praziurejau ,daug naudingos info radau..... jis tiesiai sviesiai ir suprantamai paaiskina svarbiu egzistavimo aspektus.... as nelabai iskalbingas o mokslo srity irgi nelabai gaudaus tad patariu paziuret ir issisavinti jo info,daugybe paskaity yra torentuose....

Na, o šiaip įdomi informacija, ačiū už jos pasidalijimą :) Dabar veiklos ir taip turiu, bet jei rasiu laiko kada, būtinai pasižiūrėsiu :)

Aukštyn