Noriu surasti žmogų gal galit padėti?

Pradėjo Andreliooo, gegužės 13, 2017, 19:00:01

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Andreliooo

Sveiki. Esmė tame, kad nežinau to žmogaus nei vardo, nei pavardės. Žinau metus, kaip atrodo (nuotraukos neturiu), žinau lyti ir žinau kur tas žmogus gyvena. Gal galit man kažkaip padėti?

Sleeping_angel

Jeigu žinai, kur gyvena, kodėl reikia ieškoti?

Andreliooo

Citata iš: Sleeping_angel  gegužės 13, 2017, 21:32:56Jeigu žinai, kur gyvena, kodėl reikia ieškoti?
Žinau tik kuriame mieste, konkrečios vietos nežinau...

Linas Esu

įmeskit nuotrauką

Andreliooo


TinSoldier

Kreipkis į @Vendigo, tas tai googlinimo meistrelis, suras.

Ai, bet tik su sąlygom, kad Vendigo paaukos porą gyvūnų, o tas pats ieškomas žmogus po to turės mirti. Panašu, kad tik taip jis dirba.

mcgyver

O kodel nori si zmogu rasti?

klajunas

Citata iš: TinSoldier  gegužės 14, 2017, 11:15:43Kreipkis į @Vendigo, tas tai googlinimo meistrelis, suras.

Ai, bet tik su sąlygom, kad Vendigo paaukos porą gyvūnų, o tas pats ieškomas žmogus po to turės mirti. Panašu, kad tik taip jis dirba.
A, tu, DzinSoldieri, jaučiu būsi valstybės slaptų duomenų bazių googlintojas. Ką apie mane saugumo naujienos rašo?

Apie tave tai rašo, kad esi anarchistas, 5 kategorijos valstybės tarnautojas, po priedanga dirbantis privačiam sektoriuje. Tik dar nežino kas į ką infiltruota.

Nenustebčiau dar jeigu būtum kokio korio vidurinė grandis, laisvojoje korijoje.

TinSoldier

Citata iš: klajunas  gegužės 14, 2017, 12:24:27A, tu, DzinSoldieri, jaučiu būsi valstybės slaptų duomenų bazių googlintojas. Ką apie mane saugumo naujienos rašo?
Rašo, kad šiandien tau sėkminga diena užmegzti naujas pažintis ir tvarkyti asmeninius reikalus, tačiau su darbu susijusias problemas vertėtų atidėti kitai dienai. Tai atspirks - nuo pirmadienio pirmoji savaitės pusė bus itin darbinga ir sklandi. Beje, taip pat šią savaitę atrasi savyje naują, netikėtą talentą.

klajunas

Citata iš: TinSoldier  gegužės 14, 2017, 12:37:17Rašo, kad šiandien tau sėkminga diena užmegzti naujas pažintis ir tvarkyti asmeninius reikalus, tačiau su darbu susijusias problemas vertėtų atidėti kitai dienai. Tai atspirks - nuo pirmadienio pirmoji savaitės pusė bus itin darbinga ir sklandi. Beje, taip pat šią savaitę atrasi savyje naują, netikėtą talentą.
CitataNerašo ką paaukoti turėsiu, kad visa tai gaučiau? Galėčiau net ir į kapines nueiti.

TinSoldier

Citata iš: klajunas  gegužės 14, 2017, 13:03:25Nerašo ką paaukoti turėsiu, kad visa tai gaučiau? Galėčiau net ir į kapines nueiti.
Nieko nebereikia aukoti, čia viskas įskaičiuota prie Gyventojų pajamų mokesčio įmokų :)


Andreliooo

Citata iš: mcgyver  gegužės 14, 2017, 12:02:50O kodel nori si zmogu rasti?
Patiko ji. Matai per daug drovus buvau pasakyt labas :D.

Linas Esu

Citata iš: Andreliooo  gegužės 14, 2017, 17:03:06Patiko ji. Matai per daug drovus buvau pasakyt labas :D.
ok , apibūdinkite savo meilę

mcgyver

Citata iš: Andreliooo  gegužės 14, 2017, 17:03:06Patiko ji. Matai per daug drovus buvau pasakyt labas :D.
Nu ir susimovei seni :D Dabar vargu ar rasi ja.

Andreliooo

Citata iš: mcgyver  gegužės 14, 2017, 17:22:16Nu ir susimovei seni :D Dabar vargu ar rasi ja.
jop. Lesson for the whole life.

Aukštyn