Samoning sapnai (Lucid dreams)

Pradėjo Benamis, rugsėjo 17, 2011, 17:27:41

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

la.benas

Palyginus dažnai pasitaiko, tik nemoku jų sąmoningai prišaukti. Dažniausiai jie prasideda, kaip per sapną nepaklustu kam nors, pvz, man mokytoja liepia dažyt pradinukų sąsiuvinius (aš antrokas), o aš susipratęs, kad tai nesąmonė, sakau, "eik tu velniop", ir apvertęs stalą pabėgu. Tą akimirka susiprantu, kad tai yra sapnas, ir puolu daryt tą, ko labiausia trokštu, pvz begu į prekybos centrą, ir imu, kas tik patinka, arba... Na supratot.

Evilazh

Teko ne vieną kartą tai patirti, ilgą laiką rašinėjau sapnus į savo knygą, tikrindavau per dieną daug kartų ar ne miegu, prieš eidamas miegoti, kartodavau, kad galėsiu valdyti sapnus, galėsiu pajusti kad sapnuoju, ilgai kartodavau tokias frazes.. atsimenu savo pirmą karta, kai atsigulęs viską darydavau taip pat, skaičiuodavau iki šimto ir sakydavau, aš sapnuoju, daug kartų kol kartą pajutau, kad sapnuoju, tai buvo kai pasižiūrėjau į savo ranką ir pamačiau, kad dingo tatuiruotė mano, jausmas buvo keistas, viskas buvo neryšku, kitaip spalvota, laikrodis buvo pas mane ant sienos kuris buvo be rodyklių, nežinau ar tai buvo sąmoningas sapnas ar kažkas kito, žinau, kad galėjau beveik viska kontroliuoti, taip pat jaučiau tarsi šilumą, ėjau prie lango ir atidariau ji, jaučiau vėją ir girdėjau vėjo putimą kuris buvo toks stiprus, kad mane pastūmė iki sienos, labai buvo keista, girgždėjo lubos, vėliau pasidarė net baisu, atsibudau visas šlapias kažkur 4 valandą nakties, buvo nepakartojama, sapne buvo baisu, tačiau atsikėlęs praradau baime, norėjau atgal sugrįžti, tačiau neišėjo..  :)

panteriux

sveiki. susiduriau su nemenka problema sapnu klausimu, pries du menesius sis tas ivyko del ko geriausios drauges tevas uzdraude mums bendrauti, nuo to laiko jo gyvai ne karto nemaciau, bet labai daznai sapnuoju, tai labai ryskus ir aiskus sapnai girdziu kas man sakoma matau veida, kas seip nebudinga, ir per tuos kelis menesius sapnavau ji jau daugiau nei 10 kartu... gal pasidalinkit savo pamastymais apie tokius reiskinius...

paragraf 78

Pasąmonėje pergyveni dėl to ir todėl gali sapnuotis itin ryškūs sapnai apie tą įvykį. Jei nesusitvarkai pats, gali kreiptis į psichoogą jis padės susitvarkyti su pasąmone. Nieko mistiško čia nematau.

mzicka

Pakankamai daznai sapnuoju samoningus sapnus ,dazniau nei karta i menesi. moku juos valdyti ,dazniausiai per juos duodosi su sau patinkancia pana :D kartais jei matau jog sapnas netvirtas arba negaliu kurti aplinkos, pradedu isivaizduoi stala kol jis tampa ryskus ...pries pora dienu sapne giliam ir samoningam vaziavom masinoje. ash buvau keleivio sedyneje ir uz vairo sedejo kaip as supratau mano pasamone (kad ir kaip kvailai aisku skamba ) :D as daug klausinejau ,bet nesulaukiau kazko konkretaus tik metaforas ,as klausiau ar tu esi mano pasamone ,vairuotojas nusysipsojo ir sako tu pats viska zinai.po to kalusiau ar as esu tiktai smegenys ar kazkokia asmenybe sake ,kad tikrai ne , klausiau kodel mane paliko merga ,sako pas zinai atsakyma ir t.t vakar sapnavau paryciasi vel ta pati vairuotoja bet jis jau buvo prie baro ir mane pazino as ji irgi bet kaip bebutu keista sako dabar 2015 metai as prasciau sporto prognoziu ,bet gavau atsakyma ,kad ne sporto prognozem as ten esu tada meginau aplinkiniu klaust prognoziu ir atsibudau ...zodziu keisti potyriai

Puutuls

#50
kovo 27, 2013, 12:27:26 Redagavimas: kovo 27, 2013, 12:34:52 by Puutuls
mzicka, tu matau patyręs. Gal sugebėsi atsakyt? Aš tik du kart sapnavau sąmoningai. Bandžiau ir aš su kažkokia nepažįstama, kuri pas mane virtuvėj indus plovė pasipasi :D bet pavirto į tokią butybę, baisią... Driežas + tarakonas + aštuonkojis ir dingo iškart :D kodėl taip yra? :D ir dar, niekaip negalėdavau išeiti iš savo namų. Ir per langą bandžiau šokt (nuo palangės lygiai taip pat, kaip niurką į vandenį :D ir nušokęs lauke ant žemės vel atsidurdavau lovoj, bet neprabudęs) ir kaip normalus žmogus išeiti, bet pavyko tik iki laiptinės antro aukšto nueit ir rezultatas tas pats - lova. :( Ech ne man turbūt tie sapnai :D

P.S. šelmi, per sapnus bandai sužinot apie sportą, kad vėliau tiesiu taikiniu į TOPSPORTą ? :D :D :D

Master

Man panašiai irgi būdavo, kažkada net sapnavau sąmoninga košmarą, viską susikūriau pati (tai ko labiausiai bijau)(Galvodavau jeigu jis man už nugaros, jeigu vandenyje slepiasi dinozauras..). Ir aplamai viską ką bandydavau sukurti gaudavau kitaip nei sąmoningai tikėdavausi (nori normalios mašinos, o gauni seną golfą). Manau, kad kalta pasąmonė. Jeigu ten pilka ir sujakta.. Nesąmoningai sukuri apie tai ką galvoji, bijai ar tikiesi.

mzicka

#52
kovo 27, 2013, 12:50:11 Redagavimas: kovo 27, 2013, 12:53:05 by mzicka
Nu jo, norisi biski litu pakelt sapnu pagalba tai galvojau pasakys kelis ivykius sporto :D kazkada buvau lietuvos ryto tikslu rezultata susapnaves bet nesamoningai ,tai draugeliam pasakiau ,bet aisku netikejo ,o tox ir buvo .Tai visi apshale buvo:D O del pasi... tai nezinau man tie sapnai ateina dazniausiai paryciais ,jei langas atidarytas tai lauke girdimas triuksmas pazadina samone, bet dar bunu sapne ,tada svarbu viska daryt greitai as prieinu prie bet kokios panos kuri buna uzsisukus ir pagalvoju kad kai atsisuks ji bus ta kurios ir norisi, tarkim kokia kino zvaigzde ar pan..tada be uzuolanku reik viska daryt, nes kuo labiau susijaudini tuo tas sapnas tampa blankesnis, o kodel pavirto baisia tai turbut del tavo kokiu nors baimiu.reik samoningam sapne jaustis uztikrintam ir neleist ,kad tie sapnu personazai ka nors ta uaiskintu tiesiog pasakyt jiem kad jie yra tavo pasaulyje ir bus taip kaip tu nori ,o del ko is namu neiseini tai gal del kritimo jausmo jei pvz isoki per langa ir neiseina skrist :D seip kad ir kambario duris atidares gali sugalvoti ,kad ten isvysi tarkim ledines dainininkes koncerta ir iskart galesi eit su ja pasi ... :D matai jei nedaznai sapnuoji tai tavo pasamonei tai nera iprasta busena ,o su laiku ir praktika viskas turetu susitvarkyti :)

gakeris

O tu tokius sapnus dažnai sapnuoji ?

mzicka

Na pakankamai daznai kas pora savaiciu ,kartais po 2 samoningus sapnus per nakti.As retai kada giliai mieguir pastoviai daug sapnuoju visko ,nebent bunu girtas tada nieko nesapnuoju :D tai del to taip ir gaunasi ,kad ivairus garsai kambary ar uz lango prizadina ta samone ,o dar bunu sapne

Puutuls

:D :D :D Juokingas dalykas tie sapnai... Nu kur logika dėt niurką per langą? :D Aš labai retai ir tik netyčia sapnuoju sąmoningai. Ir tai nevisiškai sąmoningas būnu (nemoku paaiškint). Bet jei pilnai valdyčiau tai rasčiau ką įdomiau veikt negu dulkint holivudo veikėjas :D :D :D

ana1

Kažkada per sapną išlipau iš savo lovos, nuėjau prie lango, pažiūrėjau pro jį, tada pagalvojau, kad tikriausiai sapnuoju ir nuėjau miegot :D Jaučiu vienintelis sapnas kai supratau, kad tai ne realybė.

Saldainiukea

Nei kartą nesu sapne pagalvojus ''čia juk sapnas''. Kažkaip nekontroliuoju savęs sapne.
Labai norėčiau susapnuot sąmoningą sapną.  ;D

2Pacas

Patartciau daryti realybes patikrinima daug metodu yra bet galiu patarti viena.

Pvz i diena koki 10 kartu tesiok gali paziuret i savo delnus,didele tikimybe kad ir sapne tu tai sugalvosi pdaryt is iprotcio tesiok.Sapne delnai gali atrodyti maziukai arba labai dideli isikraipia ir taip toliau tai iskart suvoktum jog sapnuoji man taip ne karta yra buve.Galiu pasakyt kad sapnu pasaulis yra tikresnis negu realus. :D

zalia.arbata

#59
liepos 02, 2013, 12:12:09 Redagavimas: liepos 02, 2013, 13:48:04 by zalia.arbata
Kai sapnuoju sąmoningus sapnus, dažniausiai juose būna pilna šešėlinių žmonių. Jie tiesiog eina ir eina, nesidairydami, lyg manęs nematydami. Aš noriu kokį vieną sustabdyt, pašnekėt, tačiau jie tiesiog stumiasi nuo manęs, jaučias, lyg kažkas tai blokuotų, o jie skubėtų. Ech.

Dažniausiai patenku kai nuo kažko sapne bėgu ar skrendu :D Arba kai sapnuoju, kad esu pažįstamose vietovėse ir detalės neatitinka tikrovės (pvz. dabar vasara, o lauke būtų sniego).

Aukštyn