"Curiosity" nerado gyvybės pėdsakų, bet kur jie prapuolė?

Pradėjo Benamis, rugsėjo 20, 2013, 12:07:00

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Vytautas

Citata iš: Linas Esu  balandžio 20, 2017, 13:30:12Jūs kažką norite paneigti ar įrodyti šioje temoje ?
Nesuprantu pozicijos .
Noriu pasakyti kad klausimas absoliučiai atviras manipuliacijoms ir niekaip nepatikrinamas. Žmonijai aplamai reikalingas kaip šuniui 5 koja. :) Na nebent fantastikos mėgėjams. Bet kur kas rimčiau ir realiau pasirūpinti kad pusė pasaulio nebadautų. :) Be to jei kas nori panašios veiklos tai mėnulis šalia ir apčiuopiamas. Prašom reikštis iki ...... :)

Linas Esu

#16
balandžio 20, 2017, 13:37:27 Redagavimas: balandžio 20, 2017, 13:42:17 by Linas Esu
Citata iš: Vytautas  balandžio 20, 2017, 13:33:59Noriu pasakyti kad klausimas absoliučiai atviras manipuliacijoms ir niekaip nepatikrinamas. Žmonijai aplamai reikalingas kaip šuniui 5 koja. :) Na nebent fantastikos mėgėjams. Bet kur kas rimčiau ir realiau pasirūpinti kad pusė pasaulio nebadautų. :)
Kaip ir minėjau nediskutuosiu , absurdiški teiginiai , nesusiję su tema . Supratau poziciją . Sėkmės .

Teroras

Ne tokie jau ir absurdiski @Vytautas teiginiai.


Mekabciel

#18
balandžio 20, 2017, 14:43:17 Redagavimas: balandžio 20, 2017, 14:52:22 by Mekabciel
Šiaip tarp kitko.
@Linas Esu
"Netikiu religija , matrica  ir kitomis nesąmonėmis .
Skaitau , aiškinuosi , suprantu ."
 
O ką jauti? 
Netiki nesąmonėmis, bet tiki jog marse yra "curiosity".

Tikėtina, kad jis ten yra, bet tikėtina 99.99% jei šalia jo nestovėjai ir nepačiupinėjai. Dėl to 0.01% kad tai melas. Jei atmeti tą 0.01% tai esi tikintis, nes 100% nežinai.
Bet jei tu pačiupinėtum tą "Kuriozą" tai 100% vistiek neatsirastų, nes tada klausimas kylą į sekančią pakopą ir reiktų užduot - o kas išvis yra realu? Netiki jog matrica yra, bet ar tu žinai, kad tu dabar nemiegi ir visas gyvenimas nėra vienas didelis melas/iliuzija/sapnas/realybės fluktuacija su tavo pačio logika ir tai ką tu matai  ir jauti savo gyvenimo filme?

Jei gilintis vien tik į patį straipsnį be gilinimosi apie patį straipsnį tai lieki to straipsnio ribose. Lieki prie savo logikos. Ar įmanoma pajausti, suprasti kažką daugiau jei tiki tik tuo ką matai?

Gal patiks, apie matematiką filmas:

Linas Esu

Citata iš: Teroras  balandžio 20, 2017, 14:27:30Ne tokie jau ir absurdiski @Vytautas teiginiai.


Vikipedija - korozija

Linas Esu

#20
balandžio 20, 2017, 15:08:40 Redagavimas: balandžio 20, 2017, 15:10:40 by Linas Esu
Mekabciel , turite filosofijos skyrelį . Čia marsaeigio tema .
p.s mačiau filmą .
Yra yuoutube kanalas , kuriame beje mokslininkai paskyrę savo gyvenimus žinių tobulinimui duoda interviu ir veda konferencijas .
Apačioje ---->

https://www.youtube.com/user/bigthink/videos?sort=p&view=0&flow=grid

O čia fizikos teoretiko nuomonė apie visatą .


Teroras

Citata iš: Linas Esu  balandžio 20, 2017, 15:02:47Vikipedija - korozija
Zmogau, nori pasakyti, kad NASA siuncia milijardus doleriu vertus marsaeigius, o juos per kelias dienas sugrauzia korozija? :D

Neigti ar kritiskai mastyti, sveikintinas dalykas. Bet rasyti bukraprotiskus komentarus, yra kas kita.

Linas Esu

Citata iš: Teroras  balandžio 20, 2017, 15:35:11Zmogau, nori pasakyti, kad NASA siuncia milijardus doleriu vertus marsaeigius, o juos per kelias dienas sugrauzia korozija? :D

Neigti ar kritiskai mastyti, sveikintinas dalykas. Bet rasyti bukraprotiskus komentarus, yra kas kita.
Ką laikote bukaprotišku komenataru iš šių dviejų ?

"Zmogau, nori pasakyti, kad NASA siuncia milijardus doleriu vertus marsaeigius, o juos per kelias dienas sugrauzia korozija?"

AR

"Marsaeigis Curiosity iki Marso keliavo apie 720 dienų"

http://www.space.com/17963-mars-curiosity.html

Teroras

Ir visus is eiles marsaeigius grauzia korozija:



Sakau gal jiems su kokia Audi ar BMW verta partnershipa padaryti? Neblogai masinas cinkuoja. Tai gal ir su korozika Marse susitvarkys :D

O siaip tai, tikrai korozija, visur korozija.



O dabar tiesiog parasysiu, kad nesinervuotum: NASA nemeluoja, Dievas yra, politikai sako tiesa ir pasaulis yra toks, koki ji mums nupaiso vadoveliuose *dovanoja ir uzdeda Linui rozinius akinius*

Smagu kai Tinsoldierio vieta uzima nauji nariai. Jau bijojau, kad visaziniu forume neteksime :D

Linas Esu

Citata iš: Teroras  balandžio 20, 2017, 16:28:55Ir visus is eiles marsaeigius grauzia korozija:



Sakau gal jiems su kokia Audi ar BMW verta partnershipa padaryti? Neblogai masinas cinkuoja. Tai gal ir su korozika Marse susitvarkys :D

O siaip tai, tikrai korozija, visur korozija.



O dabar tiesiog parasysiu, kad nesinervuotum: NASA nemeluoja, Dievas yra, politikai sako tiesa ir pasaulis yra toks, koki ji mums nupaiso vadoveliuose *dovanoja ir uzdeda Linui rozinius akinius*

Smagu kai Tinsoldierio vieta uzima nauji nariai. Jau bijojau, kad visaziniu forume neteksime :D
Pabandysiu atsakyti , nors nemanau jog ir tai jus " patenkins " .
1.Marsaeigis yra tik vienas , jeigu kalbate apie daugumą . Tai įvardinkite .

2.Fizika ir chemija ne visiems įkandama . Tikras įrodymas jūsų komentaras apie BMW prilyginimą NASA programai .

3.Galite ir daugiau parašyti , bet tai turi būti susiję su tema . Nesinervuoju , bet tikrai šypsausi skaitydamas kūsų komentarus .

4.TinSoldier ir aš turime tiek pat bendro kiek jūs ir aš .

Tai . kuris komentaras pagal jus yra bukaprotiškas ? :D
Ką laikote bukaprotišku komenataru iš šių dviejų ?

"Zmogau, nori pasakyti, kad NASA siuncia milijardus doleriu vertus marsaeigius, o juos per kelias dienas sugrauzia korozija?"

AR

"Marsaeigis Curiosity iki Marso keliavo apie 720 dienų"

Teroras

Citata iš: Linas Esu  balandžio 20, 2017, 16:41:31Marsaeigis yra tik vienas , jeigu kalbate apie daugumą . Tai įvardinkite .
Marsaeigis Curiosity
Marsaeigis Mars Pathfinder
Marsaeigis Spirit
Marsaeigis Opportunity

Ir dar klausia zmogus kuris komentaras yra bukaprotiskas :D

Linas Esu

#26
balandžio 20, 2017, 16:51:22 Redagavimas: balandžio 20, 2017, 16:52:56 by Linas Esu
Opa suveikė :D  vis dėl to skaitote vikipediją . Bent tiek priverčiau padaryti , neesate žalias Marse :D Apšviečiau teroristo protą .

Tai ar atsakys žmogus į savo paties parašytą tezę ?

Tai . kuris komentaras pagal jus yra bukaprotiškas ? :D
Ką laikote bukaprotišku komenataru iš šių dviejų ?

"Zmogau, nori pasakyti, kad NASA siuncia milijardus doleriu vertus marsaeigius, o juos per kelias dienas sugrauzia korozija?"

AR

"Marsaeigis Curiosity iki Marso keliavo apie 720 dienų"

Teroras

#27
balandžio 20, 2017, 16:57:39 Redagavimas: balandžio 20, 2017, 16:59:35 by Teroras
Citata iš: Linas Esu  balandžio 20, 2017, 16:51:22Opa suveikė :D  vis dėl to skaitote vikipediją .
Triochalu nemegstu. Apsisikai, tai bent jau prisipazintum. Vaikiskai tai atrodo.

Sekmes.

P.S. Nuotraukoje pavaizduotas buvo ne Curiosity, o marsaeigis kuris apskritai savo misija atlikinejo 8-9 metus. Dar daugiau negu tavo nurodytas Curiosity. Bet jeigu sugebtum sudeti 1+1 suprastum kodel tai nekeicia esmes. Gaila, kad to nesugebi.

Su triochalomis forume nebendrauju, tad gali neatrasineti ;)

Linas Esu

Citata iš: Teroras  balandžio 20, 2017, 16:57:39Triochalu nemegstu. Apsisikai, tai bent jau prisipazintum. Vaikiskai tai atrodo.

Sekmes.

P.S. Nuotraukoje pavaizduotas buvo ne Curiosity, o marsaeigis kuris apskritai savo misija atlikinejo 8-9 metus. Dar daugiau negu tavo nurodytas Curiosity. Bet jeigu sugebtum sudeti 1+1 suprastum kodel tai nekeicia esmes. Gaila, kad to nesugebi.

Su triochalomis forume nebendrauju, tad gali neatrasineti ;)
ah oh ...... Kažkas gaus įspėjimą , nes nemoka bendrauti  :D :D :D :D

xsistemax

#29
balandžio 20, 2017, 21:38:52 Redagavimas: balandžio 20, 2017, 21:55:50 by xsistemax
www.youtube.com/watch?v=2mo7IkXnVBM
Dar vienas filmas.Tikrai verta pažiūrėti,tiesą apie tai,"kodėl Curiosity nerado gyvybės" atvirai rėžia žmonės,kuriuos tikrai nepavadinsi nekompetetingais ar neadekvačiais.Beje,filmas jau kartą buvo pašalintas iš Youtube kaip spamas.
Pasirodo,kad ir Youtube administruojantys mano,kad žmonija to neturėtų žinoti.Arba kažkas ne juokais juos paspaudė...
Rusų kalba.
Sakykim.kad tik vienas procentas to,kas pasakyta yra tiesa.Ir to pakanka,kad filmą būtų galima vadinti bomba. :)

Aukštyn