Patarimai Asasinui

Pradėjo V, rugpjūčio 02, 2012, 11:17:36

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Beelzebub

Citata iš: Gabrielius  rugpjūčio 06, 2012, 05:00:07
Sustinku su paskutine parasiusia mergaite,tvarkytis reikia. Nes jau nu shakes kaip siais laikais vyrai nemoka rengtis,toks jausmas ,kad juos mamos rengia,nors cia sitas galioja tokiuose rajonuose kaip kalvarkes,zirmunai(zirmunai siaip rulina),virsuliskes ir t.t. Centras tai totaliu totaliausias hipsterynas pasidare.Nueik karta nesusitvarkes,tai jausies toks visiskai baisus.


:D Prajuokinai. Bet ė, nestumk ant kalvarkės ir žirmūnų, aš ten gyvenu, nors gali stumt šiaip, nes man irgi nepatinka. :D

Skunk

Antakalnis valdo!  :D

Beelzebub

Citata iš: Skunk  rugpjūčio 06, 2012, 11:07:18
Antakalnis valdo!  :D


Jo, ten anomalijų rajonas. :D Vien tik kapinės, vaiduoklių namai ir t.t. ;D

Gabrielius

 Na,kad as nekalbu apie rajonus bendrai,o apie populiacijos vidurki. x) Tiesigo labai daznai vaiksto labai netvarkingi.O gyvenu zirmunuose.

Beelzebub

Citata iš: Gabrielius  rugpjūčio 06, 2012, 19:30:45
Na,kad as nekalbu apie rajonus bendrai,o apie populiacijos vidurki. x) Tiesigo labai daznai vaiksto labai netvarkingi.O gyvenu zirmunuose.


Na žirmūnai manau geriau už kalvarkes. :D

Asasinas

Citata iš: Gabrielius  rugpjūčio 06, 2012, 19:30:45
Na,kad as nekalbu apie rajonus bendrai,o apie populiacijos vidurki. x) Tiesigo labai daznai vaiksto labai netvarkingi.O gyvenu zirmunuose.


Šiaip tai uniformos yra da best. Kai vieną kart teko eit per Vilnių, tai gal kokius tris kartus žmonės prisiknisdinėjo. :D

Markamis

Citata iš: Gabrielius  rugpjūčio 06, 2012, 05:00:07
Sustinku su paskutine parasiusia mergaite,tvarkytis reikia. Nes jau nu shakes kaip siais laikais vyrai nemoka rengtis,toks jausmas ,kad juos mamos rengia,nors cia sitas galioja tokiuose rajonuose kaip kalvarkes,zirmunai(zirmunai siaip rulina),virsuliskes ir t.t. Centras tai totaliu totaliausias hipsterynas pasidare.Nueik karta nesusitvarkes,tai jausies toks visiskai baisus.


Ant Žirmūnkės tai jau nestumk :D Nors tiesa mano amžiaus tai marozynas čia :D

omcikas

#22
rugpjūčio 08, 2012, 11:15:42 Redagavimas: rugpjūčio 08, 2012, 11:18:24 by omcikas
gerai, kad as is provincijos (nedidelio miestelio) .. pas mus tokiu problemu nera.. gali i parduotuve,kad ir su 2 ismierom didesniais "croxais" nueiti ir niekas i tave kreivai nesnairuos.. O apie vilniecius galiu pasakyti, kad tai savotiska stiliu turintys.. Studiju laikais kiekviena darbo diena tekdavo vazineti traukiniu Kaunas- Vilnius tai galiu pasakyt, jog vos ilipes i traukini dauguma vilnieciu is tolo atpazindavau, tai su dredais, tai su klynu nutysusiu, tai bachurai su raudonom prigludusiom kelnem, panos 5 ismierom didesniu sijonu.. ir t.t Kalba irgi savotiska ..filosofiniai svaiciojimai, kalbant skrajojimas padebesiais.  Jei trumpai tai apsirengimo stilius- uzsisdesiu bet ka pasipuosiu bet kuo,kad tik visi is tolo matytu,kad as esu kitoks,kitokia. Budinga kalbejimo maniera - meniska siela nuo gimimo, filosofavimas visom gyvenimiskom temom. Zymiai paprasciau yra su kaunieciais pas juos nera tokio didelio noro issiskirti apranga ar sukuosena ir kalba zymiai paprastesne, suprantama kiekvienam zemieciui. Gal as cia biski uzvaziavau per smarkiai apie vilniecius, bet kas gi cia i mane is provicijos kreips demesi  ;D

Gabrielius

Na as stengciausi ne tai,kad buti isskirtiniam,o,kad buciau pats graziausias.xD

omcikas

nebutina bachurui but baisiai graziu, ne manau, kad tai pagrindinis veiksnys traukintis merginas. Reik moket pajuokaut, but drasiam ir vyriskam.. baisi realybe.. bandydamas uzstot savo mergina ir gaves buteliu per galva, atrodysi patrauklesnis nei nusivaskaves nagus, uzsidejas "lakierkas" ir isbandes nauja plauku zele.. Seip paziurek kad ir facbooke poru nuotraukas- mergina ledine, o jos antra puse praplikus ant sono, be priekiniu  dvieju ir soniniu triju dantu ir pan.. zodziu isvaizda tikrai ne esme.. Aisku yra visokiu merginu yra ir tokiu, kurioms patinka geri tvarkingi vyrukai. Bet jeigu tu nusiziuresi mergina, kuri kaip pvz alpsta del roko, megsta greiti, ekstryma tai jai tikrai ne isvaizda rupes.. Aisku prisiziuret reikia tik ne iki tiek ,kad barbinu pavirstum.. 

.L.U.T.H.O.R.

Esmė pinigai, PINIGAI :D Ypač palei omciko pavyzdį :D

Gabrielius

What? Tai cia tema apie panas pasirodo? O as galvojau apie siaip patikima sau. Ir pasakysiu tiesa,as noriu buti graziausias tik del saves,o ne del panuxD

omcikas

Citata iš: Šešėlis  rugpjūčio 08, 2012, 23:55:03
Esmė pinigai, PINIGAI :D Ypač palei omciko pavyzdį :D
Ne pinigai irgi ne esme.. jei taip pasirode is mano "isminties " tai sorry matyt islindo kazkokios niurios mintis is pauglystes  ;D esme nebijot gyvent, nebijot kazka pasakyt. Daznas reiskinys tikrai grazi pana ir amzinai viena... pas viena paklausiau kaip cia taip, pas kita, jos pacios nezino kodel taip yra.. o mano manymu, viskas labai paprasta tiesiog graziu panu daznai prisibijoma mintyse - ai tokia vistiek su manim neprasides, ji ko gero pasikelus, jai rupi tik pinigai ir t.t  tokiom mintim palaidojamos bet kokios viltys.. reikia nebijot pakalbint. Matai mergina kuri patinka sukaupi drasa ir pirmyn.. viena kart nepavyks gal dar pora bet tikrai atsiras tokia kuri ir tau tiks ir tu jai tiksi, grazios panos tokios pat normalios kaip ir visos.. Niekas pasislepes po pagalve antros puses sau neras.. Kokia cia tema? .. Asasinai del ko tau padet reikejo? Nusibludijau visai.. Sorry jei i offtopa nuklydau  ;D

Beelzebub

Citata iš: Gabrielius  rugpjūčio 09, 2012, 00:03:21
Ir pasakysiu tiesa,as noriu buti graziausias tik del saves,o ne del panuxD


Teisingas mąstymas. :D

OKULTISTE

Citata iš: Beelzebub  rugpjūčio 12, 2012, 18:43:08
Citata iš: Gabrielius  rugpjūčio 09, 2012, 00:03:21
Ir pasakysiu tiesa,as noriu buti graziausias tik del saves,o ne del panuxD


Teisingas mąstymas. :D


... nes, bent man, visų pirma svarbu protas... Uoj, kokie patrauklūs man protuoliai... M-m...

Aukštyn