Dalykas, kurio nepamirštu

Pradėjo Arthemia, rugpjūčio 12, 2014, 19:20:44

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Arthemia

Taigi, nusprendžiau papasakoti vieną įvykį, kuris man nutiko prieš kelis metus, kai dar sėdėjau mokyklos suole. Nebus šis pasakojimas prisotintas kažkuo labai baisiu, bet tiesiog, net praėjus geriems trims metams, vis dar negaliu pamiršti to įvykio. Gal kas nors padėsit man suprasti kas tai galėjo būti, nes pati atsakymo aš nerandu.
Taigi, ramiai sėdėjau istorijos pamokoje ir klausiausi ką mokytojas pasakoja apie WWII. (dabar bandysiu paaiškinti situaciją. Nežinau ar gausis taip rišliai papasakot, kaip viskas buvo). Kairės rankos alkūnę buvau vertikaliai atrėmus į suolą ( taip, kad ore laisvai pakibtų delnas), tarp nykščio ir rodomojo piršto laikiau pieštuką. Laikiau jį laisvai, taip, kad lengvai judinant riešą, jūdėtų ir jis ( na tikiuosi suprasit. Jei ką galėsiu kažkaip plačiau aprašyt pabandyt). Tai vat, su žaidžiau sau su tuo pieštuku per daug nereaguodama ir klausydama ką pasakoja mokytojas. Tada kažkaip žvilgsnis grįžo prie pieštuko, ir štai kada įvyko tas dalykas, kurio neišeina paaiškinti. Pakreipiau riešą, kad pieštukas pajūdėtų, ir tuo metu, atrodė,kad kitą pieštuko galą kas laikytų. Aš judinau ranką, o kitas pieštuko galas išlikdavo tame pačiame taške, nors mano ranka keisdavo padėtį. Tikrai pamenu, kad nebuvau jo taip suspaudus smarkiai, kad pati galėčiau padaryti tokią nenatūralią, beveik horizontalią peištuko padėtį ore. Tikrai atrodė, kad kažkokia jėga jį laiko. Išmušė ir karštis ir šaltis. bandžiau judint pieštuką, bet bergžčiai. tada staigiai paleidau iš pirštų ir jis dar kokią sekundę ar dvi pakybojęs ore, nukrito ant suolo. Nežinau kas tai buvo. Suolo draugė nematė, nes sėdėjo arčiau mokytojo, ir buo nusisukus į jį. Tačiau po pamokos pasakė, kad ją buvo apėmęs keistas jausmas, lyg kažkas kaustytų kūną. Ir tik po jos papasakojimo pasakiau, kad kažkas buvo pačiupęs mano pieštuką, ir kad su kažkuo, nežinau kuo, aš susidūriau per pamoką... Tai vat.. Gal kam yra tekę su tuo kažkuo panašiu susidurti? Nes pieštukas tikrai negalėjo už nieko užkliūti, jis buvo ore.  Buvau trumpomis rankovėmis, tai ir už jokio megztinio negalėjo užkliūt.. Tiesiog, nežinau kas tai galėjo būt, ir tai po šiai dienai neduoda ramybės.. daugiau tai nepasikartojo nei mokykloje, nei universitete.

Aukštyn