Phoenix tėčio istoriją

Pradėjo Phoenix, birželio 30, 2012, 00:53:38

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

TinSoldier

Oh noes!... Negavau pritarimo iš Phoenix :(


Benamis

Pacituosiu savo pranesima:

Citata iš: Benamis  birželio 30, 2012, 14:00:04
As tik nesuprantu, ar taip sunku priverstiteti persisviesti delna? Jeigu jis nesutinka, tai pakalbek su savo mama, manau ji tavo teti tikrai itikintu. Galima sugalvoti ir istorija, kad reikia butinai pasitikrinti, nes tai gali buti antikunas ir pns.

Phoenix

Citata iš: Benamis  birželio 30, 2012, 14:00:04
As tik nesuprantu, ar taip sunku priverstiteti persisviesti delna? Jeigu jis nesutinka, tai pakalbek su savo mama, manau ji tavo teti tikrai itikintu. Galima sugalvoti ir istorija, kad reikia butinai pasitikrinti, nes tai gali buti antikunas ir pns.

Anksčiau ar vėliau vis tiek reikės susėst ir pakalbėti, gal pagaliau sutiks persišviesti. Yra dar vienas keistas dalykas, mano tėtis galimai sapnuoja artimų žmonių mirtis, nepatogu ir nenoriu apie tai forume šnekėt, bet praeitais metais spalio mėnesį mirė mano senelis. Tai tėtis prieš tai 3 savaites iš eilės sakydavo kad pastoviai jį sapnuoja ir mato kaip atseit su juo šneka ir jis pradeda tolti, kol dingsta. Atsibudęs ryte tėvas sakydavo jog kažkas negero darosi, greitai kažkas mirs, jo kalbos mane gasdino. Tas pats buvo ir dar seniau prieš 7 metus, kai mirė tėvo tėvas, dar vienas mano senelis. Gal tas įvykis pušyne ir sapnai yra kaip nors susiję?

Daividas

Gali būti kad ir susiję. Jeigu tie ateiviai buvo paėmę tavo tėtį, ir įkišo jam implantą, tai nenustebčiau, jeigu ateiviai būtų skverbęsi į tavo tėčio smegenis ir sužadinę tuos, dar žmonėms nežinomus jausmus, refleksus(net nežinau kaip pavadinti), kurie šiuo atveju sugeba numatyti ar nujausti ateitį.

Be to, gal Tau ir nebus malonu atsakyti, bet, kiek tavo tėčiui metu dabar? :)

Markamis

Istorija tikrai įdomi ir nieko neturiu prieš ( 50/50, kad tikiu ). Būtų geriau jei išklausinėtum tėtį kiek tik įmanoma. Man dabar tik įdomu kiek dar tokių temų atsiras. O šiaip gal ten ne implantas, o auglys koks. Teoriškai įmanoma.

Phoenix

Daividas, taip ir galvojau kad galėjo prabusti tie jutimai ar refleksai. Jam yra 54 metai.

RoxiO

Tavo tėtis būtent senelį sapnavo ar šiaip žmogų, kurio negalėjo atskirti?

Phoenix

Taigi rašiau kad sapnavo būtent senelį ir po 3 savaičių jis mirė..

RoxiO

Citata iš: Phoenix  birželio 30, 2012, 20:12:45
Taigi rašiau kad sapnavo būtent senelį ir po 3 savaičių jis mirė..


Sakoma, kad dažnai pasitaiko, jog sapnuoja greit mirsiančius giminaičius.

Markamis

Citata iš: RoxiO  birželio 30, 2012, 20:21:12
Citata iš: Phoenix  birželio 30, 2012, 20:12:45
Taigi rašiau kad sapnavo būtent senelį ir po 3 savaičių jis mirė..


Sakoma, kad dažnai pasitaiko, jog sapnuoja greit mirsiančius giminaičius.


Jo, šitą sako dauguma žmonių... Džiaugiuosi, kad nesapnuoju/neprisimenu sapnų.

Teroras

Phoenix as taves nesuprantu visiskai... Nejaugi tu neturi jokio balso seimoje? Kaip kazkas rase, pasikalbek su savo motina, pasakyk, kad tai gali buti besiformuojantis vezys arba koks kitas atinkunas, kad reikia del viso pikto pasitikrinti ir t.t. manau jeigu nenusileisi, tikrai tu arba tavo mama privers tavo teti pasitikrinti...

.L.U.T.H.O.R.

Na viskas priklauso nuo šeimos ir kiek Phoenix metų yra :) Sakys, aik nenusišnekėjęs, tiek metų nieko nebuvo, tai ir dabar nieko nebus :D

RoxiO

Citata iš: Šešėlis  birželio 30, 2012, 21:59:22
Na viskas priklauso nuo šeimos ir kiek Phoenix metų yra :) Sakys, aik nenusišnekėjęs, tiek metų nieko nebuvo, tai ir dabar nieko nebus :D


Šiek tiek keistas žmogus tada, kad tokiu atveju nė už ką nesitikrintų.

.L.U.T.H.O.R.

Tai gal ir pasitikrintų, viskas priklauso nuo santykių šeimoje :) Arba tėvai kažką žino ir vaikui nesako :D

Phoenix

Nereikėjo man iš viso pradėti šitos temos, čia jau yra asmeniškų šeimos dalykų iškėlimas į viešą erdvę. Buvau rašęs kad anksčiau ar vėliau reikės šnekėtis dėl persišvietimo ar pasitikrinimo, balsą šeimoje aš turiu.

Aukštyn