Forumo informacijos ribojimas

Pradėjo Anomalija, gegužės 16, 2013, 18:44:59

« ankstesnis - sekantis »

Ar reikalingas informacijos ribojimas?

Taip, reikia pažaboti informacijos ėmėjus.
Ne, kas nori tas dalinasi, kas nenori tas ir nesidalina.
Žemyn

Beta

Manau, kad ta jūsų užrakinta informacija bus patalpinta kituose tokios pat tematikos puslapiuose, ir jiems atnešite daug naudos iš to :)

Benamis

#31
gegužės 17, 2013, 20:35:45 Redagavimas: gegužės 17, 2013, 20:39:15 by Benamis
Na bent uzpakali jiems reikes pajudinti, kad ja gautu :)

Teroras

Jautria tema cia ziuriu Anomalija paliete :)

O pries manau ir balsuoja tie kurie neinesa jokio indelio. Kazkur jau rasiau, kad as nei gyvenime nemegstu tu kurie vien tik imti sugeba, nei virtualioje aplinkoje tokiu nemegstu. Dar karta pasisakau UZ.

Beta

Tada manau žmonės rinksis nebe anomalija.lt, o tą, kurioje nėra taškų sistemos. Visgi kam stengtis ir judinti užpakalį, kai galima nueiti į kitą svetainę ir gauti ta pačią informaciją nepajudinus jos :)
Išvis, apmokestinkit forumą ir bus gana ?

snofru

Benami, tai nusimano be abejo.
aš nesu prieš dalinį ribojimą (kaip ir sakiau ankščiau) nesutinku tik su variantais kuriuos čia siūlė, reputacija ir panašiai, arba pasiūlykite tada kokį adekvatų sprendimą, kaip norinčiam išmokt tarkim kokios magijos surinkt tą minimalų rep, jei pagrindinis jo informacijos šaltinis yra Anomalija? :)


TinSoldier

#35
gegužės 17, 2013, 20:54:22 Redagavimas: gegužės 17, 2013, 20:56:22 by TinSoldier
Citata iš: paragraf 78  gegužės 17, 2013, 19:11:30
Man patiko, tinsoldierio idėja reputacijos taškais riboti priėjimą.<...>


Oi, priešindamasis apribojimams dar didesnio apribojimo idėją pametėjau :D

Citata iš: Benamis  gegužės 17, 2013, 20:11:42
<...>Kodel as tureciau dalintis mano turima informacija su visais kai noriu ja pasidalinti tik su tais kurie mano manymu to yra verti (vaizdziai kalbant)?


Nes mokytis verti yra visi. Manau.
Informacija, vis dėl to, manau, neturėtų būti kažkokia privilegija.

Nežinau kaip jūs, bet aš velniškai džiaugiuosi, jei kartais nutinka taip, kad turiu kuo vertingu pasidalinti su kitais žmonėmis. Jei žinau kažką, kas galėtų kitą žmogų priversti pamąstyti, arba padėti kažką suprasti. Ir visiškai nesvarbu, ar tą dalyką perskaitys šiaip prašalaitis, ar respublikos prezidentas. Aš kažkaip manau, kad informacija dalinamės tam, kad padėtume kitiems, o ne tam, kad susikurtų kažkokios "žinančių" ir "nežinančių" stovyklos.

Tuo labiau, manau, truputį arogantiška manyti, kad mano (bet kurio iš mūsų) pateikta informacija yra verta tik "išrinktųjų" akims. Tik tiems, kurie kažkuo nusipelnė.

Man gražu, kai žmonės dalinasi viskuo savanoriškai: kas kiek gali, tas prisideda. Taip ir altruistiška informacijos dalinimosi kultūra kuriasi. O tokie ribojimai kurtų kultūrą: "kol tu man nesi naudingas, nieko negausi ir iš manęs".

Teroras

TinSoldieri, apie kazkokia tu utopija cia svajoji. Jokia dalinimosi kultura tikrai nebus sukurta. Visais laikais buvo ir bus "chaliavsciku" kuriems tik duok ir viskas. Nusiimkim rozinius akinius.

Beta, kas nores tas iseis, kas nores tas pasiliks. Gal nereiketu tokiu vaikisku budu gasdinti (nes butent tai tokiu diplomatisku gasdinimu kvepia).

TinSoldier

Citata iš: Teroras  gegužės 17, 2013, 20:58:26
TinSoldieri, apie kazkokia tu utopija cia svajoji. Jokia dalinimosi kultura tikrai nebus sukurta. Visais laikais buvo ir bus "chaliavsciku" kuriems tik duok ir viskas. Nusiimkim rozinius akinius.


Žinau, bet nematau tame didelės problemos, kad yra kažkoks procentas siurbelių. Tegul būna :)
Pasaulis dėl to negriūna, manau.

Jau geriau apsiskaičiusi siurbelė (nors ir magijos srityje), nei kvaila siurbelė :)

Benamis

Citata iš: Beta  gegužės 17, 2013, 20:48:23
Tada manau žmonės rinksis nebe anomalija.lt, o tą, kurioje nėra taškų sistemos.


Tai butent siurbeles ir rinktusi nebe anomalija.lt :) Ar tai butu didelis praradimas? Nemanau :)

Teroras

Citata iš: TinSoldier  gegužės 17, 2013, 21:02:44
Žinau, bet nematau tame didelės problemos, kad yra kažkoks procentas siurbelių. Tegul būna :)
Pasaulis dėl to negriūna, manau.

Jau geriau apsiskaičiusi siurbelė (nors ir magijos srityje), nei kvaila siurbelė :)


Zinoma, kad negriuna, taciau ar labai vertini gyvenime egoistus? Taip, kazkokiame lygmenyje mes visi esame egoistai, taciau as kalbu apie tokius, kuriu gyvenimo motto yra: "Man, man ir vien tik man.".

Nemanau, kad tai teisinga. Ir velgi, cia kazkaip krypsta link to, kad visas forumas bus uzdaras. Ne apie visa foruma gi kalbame.

paragraf 78

Citata iš: Beta  gegužės 17, 2013, 20:48:23
Tada manau žmonės rinksis nebe anomalija.lt, o tą, kurioje nėra taškų sistemos. Visgi kam stengtis ir judinti užpakalį, kai galima nueiti į kitą svetainę ir gauti ta pačią informaciją nepajudinus jos :)
Išvis, apmokestinkit forumą ir bus gana ?


O kam reikalingi tie kurie nieko forume nedaro, o tik skaito? Jei kam nepatinka kad reikia pajudinti užpakalį tam kad gautum informaciją, tai visada prašom, gali lankytis kituose forumuose, juk vietiek iš jų naudos kaip iš ožio pieno.
Apskritai, taisyklėse numatyta jog jei per pusė metų žmogus neparašo nei vieno pranešimo tai jo paskyrą reiktų naikinti. Tik tiek kad vis viliuosi, kad tokie žmonės pradės diskutuoti ilgainiui ir netrinu.

Teroras

#41
gegužės 17, 2013, 21:19:14 Redagavimas: gegužės 17, 2013, 21:21:27 by Teroras
Kazkaip zmones labai tapatina anomalijos puslapi ir anomalijos foruma. Siurbeles tegul naudojasi puslapiu, jeigu nemegsta bendrauti. Taciau cia yra diskusijos. Net pats zodzio "diskusijos" apibrezimas sako, kad tai yra bendravimo rusis. O jeigu to nenori, tai cia jau ju problemos.

Jeigu kazkas diskusija vadina forumu, tai velgi tas pats:

Žodis forumas gali reikšti:

forumas (žodis kilęs iš lot. forum) - svarbus, plataus masto suvažiavimas, pasitarimas ir pan.; keitimosi nuomonėmis vieta:
Internetinis forumas - internetinio bendravimo svetainė.

Beta

#42
gegužės 17, 2013, 21:22:20 Redagavimas: gegužės 17, 2013, 21:26:27 by Beta
Citata iš: Teroras  gegužės 17, 2013, 20:58:26
Beta, kas nores tas iseis, kas nores tas pasiliks. Gal nereiketu tokiu vaikisku budu gasdinti (nes butent tai tokiu diplomatisku gasdinimu kvepia).


Negazdinu, tiesiog išsakau savo nuomone kaip man atrodo bus.

Citata iš: Benamis  gegužės 17, 2013, 21:03:37
Citata iš: Beta  gegužės 17, 2013, 20:48:23
Tada manau žmonės rinksis nebe anomalija.lt, o tą, kurioje nėra taškų sistemos.


Tai butent siurbeles ir rinktusi nebe anomalija.lt :) Ar tai butu didelis praradimas? Nemanau :)


Anksčiau ar vėliau ir toms siurbelėms pribręsta reikalas prisijungti prie pačio forumo, parašyti žinutę, kitą, o gal net ir visą straipsnį ikelti, nes kiek pastebėjau, tai pas jus registruojasi dažniausiai jūsų vadinamos siurbelės ( Sprendžiant apie jų aprašymus ).

Citata iš: paragraf 78  gegužės 17, 2013, 21:16:11
Citata iš: Beta  gegužės 17, 2013, 20:48:23
Tada manau žmonės rinksis nebe anomalija.lt, o tą, kurioje nėra taškų sistemos. Visgi kam stengtis ir judinti užpakalį, kai galima nueiti į kitą svetainę ir gauti ta pačią informaciją nepajudinus jos :)
Išvis, apmokestinkit forumą ir bus gana ?


O kam reikalingi tie kurie nieko forume nedaro, o tik skaito? Jei kam nepatinka kad reikia pajudinti užpakalį tam kad gautum informaciją, tai visada prašom, gali lankytis kituose forumuose, juk vietiek iš jų naudos kaip iš ožio pieno.
Apskritai, taisyklėse numatyta jog jei per pusė metų žmogus neparašo nei vieno pranešimo tai jo paskyrą reiktų naikinti. Tik tiek kad vis viliuosi, kad tokie žmonės pradės diskutuoti ilgainiui ir netrinu.


Kiekviena siurbelė yra unikali, kiek matau anomalija.lt renkasi pinigėlius iš google adsense, tad manau tos siurbelės atsidėkodamos bent retkarčiais paspaudžia reklamininius banerius, už kurių paspaudimus anomalija.lt gauna pinigėlių, o tai visgi manau pagalba Anomalija.lt projektui ?

TinSoldier

Citata iš: Teroras  gegužės 17, 2013, 21:08:14
Citata iš: TinSoldier  gegužės 17, 2013, 21:02:44
Žinau, bet nematau tame didelės problemos, kad yra kažkoks procentas siurbelių. Tegul būna :)
Pasaulis dėl to negriūna, manau.

Jau geriau apsiskaičiusi siurbelė (nors ir magijos srityje), nei kvaila siurbelė :)


Zinoma, kad negriuna, taciau ar labai vertini gyvenime egoistus? Taip, kazkokiame lygmenyje mes visi esame egoistai, taciau as kalbu apie tokius, kuriu gyvenimo motto yra: "Man, man ir vien tik man.".


Ne, nevertinu egoistų.
Tačiau tikiu (gal kiek ir per tuos rožinius akinius), kad tikrųjų egoistų yra mažuma. Stengiantis apriboti tikruosius egoistus, bus nuskriausta didelė dalis svečių, kurie egoistais yra tik čia.

Tai yra, dėl vienų ar kitų priežasčių (nenoro dalyvauti + dar viename forume, baimės ar negebėjimo rašyti, neturėjimo ką parašyti ir t.t. ir pan....) nedalyvaujantys tik šitame forume, o kitose gyvenimo srityse galbūt kuo maloniausiai padedantys kitiems ir besidalinantys viskuo, ką turi.

Benamis

Citata iš: Beta  gegužės 17, 2013, 21:22:20
Anksčiau ar vėliau ir toms siurbelėms pribręsta reikalas prisijungti prie pačio forumo, parašyti žinutę, kitą, o gal net ir visą straipsnį ikelti, nes kiek pastebėjau, tai pas jus registruojasi dažniausiai jūsų vadinamos siurbelės ( Sprendžiant apie jų aprašymus ).


Na cia diskusiju klausimas. Man kaip tik atrodo, kad dazniausiai zmones registruojasi spontaniskai: pamato, patiko ir prisijungia prie bendruomenes. Nesakau, kad visi, taciau sprendziant pvz. is http://anomalija.lt/forum/index.php?board=14.0 dalyviu prisistatymu tai dazniausiai sakydavo kazka panasaus i:

"Tik siandien radau jusu foruma, tai nusprendziau prisijungti nes mane irgi domina tokia tematika".

Aukštyn