Kas mūsų laukia po mirties?

Pradėjo Anomalija, rugpjūčio 28, 2011, 08:12:51

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Beelzebub

Nu bet tai sakau, vienintelis jūsų argumentas - haliucinacijos. Kažkur turiu knygą, kur apie mirties artumo patirtis rašo ne iš tokios skeptiškos pusės, tai ten kažkas buvo parašyta apie tas haliucinacijas, ir kodėl tai nepaaiškina to tunelio ir kitų dalykų. Paieškosiu jei netingėsiu.

Sharikovas

Bet ar tu zinai kas tas knygas raso apie gyvenima po mirties ir kokie ju tikslai ? Is kur traukia informacija, ar ten neinformacija o tiesiog filosofiniai pamastymai ? Nes video kur imete Tinsoldieris rodo kaip centrifuga pilotam sukele tokius pacius pojucius nors jie net arti mirties nebuvo, tiesiog tas pats deguonies trukumas smegenims ir reakcija i ji vadinama haliucinacijomis.

Beelzebub

Gerai whatever, aš netikiu jokiom knygom 100%, ne taip kaip kai kurie. Tik sakau, kad perdaug visur tos haliucinacijos kišamos. Apsėdimas - haliucinacijos/šizofrenija, mirties artumo patirtis - haliucinacijos, ateiviai - miego paralyžius = haliucinacijos,  šizofrenija ir t.t.

Vagydarnuor

Va cia idomia tema lieciat. Siaip yra toks dalykas, kaip Reberfingas (Rebirthing). Intensyvaus kvepavimo metu sumazinamas deguonies kiekis galvoje, taip uzdusinamos smegenis ir zmogui pasimato kas jis yra istikruju uz visu klisiu, epitetu, sistemos, normu ir t.t. Tai yra kas jis uz EGO. Na is dalies tai menkas nusvitimas. Stai ir atsiskleidzia pilotu potyriai, potyris, kai esi ant liepto galo, tu pagaliau supranti kas tu esi NE vadybininkas, NE antano sunus, NE vardas, pavarde NE biologine butybe homo sapiens, suvokiamas tikrasis buvis. Tai mus draugai ir daro zmonemis, mes turime galimybe suvokti savasti

idenmeyou

Mano nuomone po mirties yra visiska nebutis , neegzistavimas. Arba vadinamasis rojus , tik jis ne toks kaip daugelis mano. Mano nuomone tai amzinas skendejimas savo geriausiuose prisiminimuose

Strategas

  Ar bandei pats rebefingą Vagydarnuor ? Mano žiniomis tai kiek kitas reikalas, o ne tai ką nušvietei. Pasidalink info. Įdomu.

paragraf 78

Citata iš: idenmeyou  liepos 18, 2013, 17:34:22
Arba vadinamasis rojus , tik jis ne toks kaip daugelis mano. Mano nuomone tai amzinas skendejimas savo geriausiuose prisiminimuose


Labai jau žemiškas tas tavo rojus sakyčiau :) bet mane sudomino tavo teiginys, kaip tą rojų įsivaizduoja daugelis, tavo manymu?

preacher

Niekas nelaukia, šviesos išsijungia ir amžina tamsa  :)

Kenway

Koks skirtumas kas bus kai mirsim? Gyvenkim laimingai :D Numirsim pamatysim :P

idenmeyou

Citata iš: paragraf 78  liepos 19, 2013, 17:30:31
Labai jau žemiškas tas tavo rojus sakyčiau :) bet mane sudomino tavo teiginys, kaip tą rojų įsivaizduoja daugelis, tavo manymu?


Na mano rojus nera jau labai zemiskas , nematau as pasaulyje kazko geresnio , aukstesnio kaip geriausios akimirkos gyvenime , kada zmogus jaucia euforija , yra laimingas . Tad po mirties gal but tai jis gali jausti nuolatos , bet , kad jis butu kazkokioje materialioje erdveje po mirties as tuo netikiu. O daugelis mano , kad po mirties pateks i kazkokia kita vieta , roju ar pragara. Is esmes ir zemeje kai kam rojus , kai kurie visko turi ir labai patenkinti , o kiti nieko neturi sunkiai gyvena ir dar yra slegiami ivairiu problemu , prasideda depresijos ir galime vadinti tai zemisku ju pragaru , tad mano nuomone roju reiktu suprasti ne kaip materialia vieta , kuri yra kazkur kitur. Vienaip ar kitaip visata per laika viska pasiglemzia ,po kiek laiko neliks ir zemes ir saules ar menulio bei kitos planetos , tai tik laiko klausimas , toks procesas turetu buti aiskus , bet kam , tad neisivaizduoju kur visatoje  gali tilpti ta issvajota vieta

.L.U.T.H.O.R.

Tai žinoma neįsivaizduoji tokios vietos, nes ji yra už mūsų suvokimo ribų :) Nors man labiau priimtina reinkarnacijos teorija :)

idenmeyou

Citata iš: Šešėlis  liepos 20, 2013, 11:26:13
Tai žinoma neįsivaizduoji tokios vietos, nes ji yra už mūsų suvokimo ribų :) Nors man labiau priimtina reinkarnacijos teorija :)


O is kur atsirado tas mastymas , kad ji yra uz musu suvokimo ribu , gal apskritai jos nera. Cia tik musu galvose kyla mintis jog tokia vieta tikrai yra , tik mes jos nesugebame suvokti

.L.U.T.H.O.R.

O tu viską sugebi suvokti? Kartais nuo paprastų pamąstymų gauni mindfuck'ą, o čia dar kažkas anapus. Ir aš nekalbu tik iš teorinės pusės. Pats esu praktikuojantis magiją ir esu susidūręs su įdomiais ir kartu sunkiai protu suvokiamais dalykais :) Tada pradedi galvoti, kad tikrai ne viską galvelė išneša :)

idenmeyou

Citata iš: Šešėlis  liepos 20, 2013, 11:34:11
O tu viską sugebi suvokti? Kartais nuo paprastų pamąstymų gauni mindfuck'ą, o čia dar kažkas anapus. Ir aš nekalbu tik iš teorinės pusės. Pats esu praktikuojantis magiją ir esu susidūręs su įdomiais ir kartu sunkiai protu suvokiamais dalykais :) Tada pradedi galvoti, kad tikrai ne viską galvelė išneša :)


Ne as tikrai visko nesuvokiu , bet kalbeti apie pomirtini gyvenima jog kazkur kazkas pateks tik zmones tuo nesuvokia yra beprasmiska. O del tu idomiu dalyku. Tai kas tau pasirodo kitaip gali buti iliuzija. Stebetojas arba jo samone , kaip bepavadinsi gimdo objektyvia tikrove nors ji priklauso nuo stebetojo valios ir tai ne kazkoks filosofinis issigalvojimas , o patvirtinta is daleliu tyrinejimo

likehsvilius

Po mirties manau kad toks jausmas lyg miegotum, bet niekada neatsibustum. Dar kai buvau mazas tikejau reinkarnacija nes manau tai irgi tiketinas dalykas.

Aukštyn