Meetas 3?

Pradėjo paragraf 78, lapkričio 08, 2014, 18:33:26

« ankstesnis - sekantis »

Dalyvausiu Anomalijos meete Vilniuje lapkričio 22 d.

Taip
14 (41.2%)
Ne
20 (58.8%)

Viso balsavusių narių: 34

Žemyn

Master

#15
lapkričio 20, 2014, 01:16:32 Redagavimas: lapkričio 20, 2014, 01:21:02 by Master
Na, kalbėjau, daugiau apie visą saviraišką forume... Bet oh, well...
O jau visų situacijų tempimas į komforto zoną sakyčiau yra savotiška asmeninė problema.
Dar daugiau, kad gėrimas reprezentuoja nepasitikėjimą savimi (nes vienas motyvų yra prarasti atsakomybę ir materializuoti norus) ir norą keisti aplinką.

Bet gal iš kažkurios perspektyvos idėja nebloga. ( EDIT: dėl savų motyvų nutrinu, ką buvau parašiusi :) Pritarimas, tik gan asmeniškas (arba) amoralus )

Baigiu off topą.

Geleona

Aš irgi prisidėčiau, bet tik vakarop galėčiau tai jeigu būsit ilgeliau negu iki 18h, tai būtinai atvarysiu ;)

paragraf 78

Taigi, primenu, kad rytoj 13 val. renkamės prie Vilniaus katedros pagrindinio įėjimo.
Kas nespėsite ateiti, skambinkite man, pasakysiu kur nusėdome: 867147848

.L.U.T.H.O.R.

Tai kaip meet'as praėjo? :D

Benamis

Jauciu vilnieciai ne tokie aktyvus kaip kaunieciai ;D

paragraf 78

Na taip ir praėjo, pasėdėjau, alaus išgėriau :)

ponaitis

O buvo bent kas nors atėjas? :)

Whitenblack

... Kai tik imu nesilankyt forume , tai ir meetai atsiranda. Būčiau žinojęs - su malonumu atvykčiau. Jei dar kada kas bus panašaus - parašykit man p.m. jei nesunku kasnors , nes kai retais čia būnu , tai dažniausiai pasižiūriu ar nėra naujų žinučių ir išeinu , nespėju visų temų peržvelgt.... :/

paragraf 78

Citata iš: ponaitis  gruodžio 04, 2014, 22:08:00
O buvo bent kas nors atėjas? :)


Na tau sakau pasėdėJAU, alaus išgėRIAU :)

gidas

Ot bla...
Negalejau - dirbau. Kitaip  - tikrai bent pasedETUME ir alau isgerTUME, o  gal ir ko stipresnio (is liudesio). ;)
Nors esu is Kauno, bet tikrai nepraleisciau galimybes pamatyti realybeje, kas yra kas - butu velniskai idomu. Naiviai tikiuosi, kad dar pasitaikys proga. :)

nereikalinga

O tai kam tada balsavo , kad ateis  :-[

paragraf 78

Pas mus taip jau matomai priimta, kad visi entuziazmą tik per klaviatūrą terodo :)

nereikalinga

Tai tiems entuziastams reikia meeto per skype konferenciją :D ir klaviatūra šalia :D

paragraf 78

Tai taip neįdomu :)

nereikalinga

Vienam sėdėti irgi manau ne ką įdomiau buvo :)

Aukštyn