Paanalizuokim.

Pradėjo eternal.bliss, gruodžio 11, 2017, 21:26:17

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Starkids

#15
gruodžio 12, 2017, 14:55:44 Redagavimas: gruodžio 12, 2017, 14:59:56 by Starkids
Citata iš: San IL  gruodžio 12, 2017, 00:09:16Neatsakinėju už liudytoją, tik noriu patikslinti, kad, mano žiniomis, karinei aviacijai yra draudžiama skraidyti virš miestų viršgarsiniu greičiu taikos metu.
NATO naikintuvai, dažnai skraido viršgarsinių greičių, virš miestų.

http://www.skrastas.lt/?data=2017-11-03&rub=1141654078&id=1509639219

CitataNai­kin­tu­vams nu­sta­ty­tas mi­ni­ma­lus aukš­tis, lei­džian­tis at­lik­ti virš­gar­si­nį skry­dį, yra 30 tūks­tan­čių pė­dų ar­ba 9 ki­lo­met­rai.

mcgyver

Citata iš: Linas Esu  gruodžio 12, 2017, 14:45:15Nėra ko stebėtis , kad mūsų šalyje vyksta pratybos arba retkarčiais praskrenda viršgarsiniai lėktuvai,važinėja tankai gatvėmis .
Is mano miesto link sovietcko vaziavo nato tankai pries gera menesi.

Linas Esu

#17
gruodžio 12, 2017, 15:14:07 Redagavimas: gruodžio 12, 2017, 15:21:36 by Linas Esu
Citata iš: Starkids  gruodžio 12, 2017, 14:55:44NATO naikintuvai, dažnai skraido viršgarsinių greičių, virš miestų.

http://www.skrastas.lt/?data=2017-11-03&rub=1141654078&id=1509639219


Laimėjote 100 žalių :D :D ( reikėjo ir man pa-googlint'i , dabar ir aš būčiau turtingas :D )

Citata iš: mcgyver  gruodžio 12, 2017, 15:08:41Is mano miesto link sovietcko vaziavo nato tankai pries gera menesi.
Va tau , visa mistika su karine technika . Reikia tik besulaukti "dirbusio kariuomenėje" komentaro :D

mcgyver

Griztant i tema tai labai sunku kaska analizuoti, nes nera liudininku del antrojo atvejo, o del pirmo tai daug zmoniu yra mate ar girdeja nso, bet taip pat truksta tikru irodymu.

San IL

Citata iš: mcgyver  gruodžio 12, 2017, 14:32:15@San IL 2013metais per savaite du kartus naikintuvas pro mano namo stogo praskrido.
Žiūriu, kad ėmėte plakti sąvokas. Naikintuvai skraido, taip dažnai. Viršgarsinis lėktuvas - yra lėktuvas gebantis pasiekti viršgarsinį greitį, tačiau nebūtinai juo skrendantis.

 Linas Esu - vis sakai, mačiau "viršgarsinį lėktuvą" - tai kaip tave suprasti? Galima "viršgarsinį lėktuvą" pamatyti ir stovintį angare. Ar tu kalbi apie lėktuvo greitį ar apie jo tipą? Nes nebesusikalbam (nieko naujo).

 Aš sakau, kad jie neskraido viršgarsiniais greičiais, o ne kad neskraido apskritai.

Linas Esu

#20
gruodžio 12, 2017, 16:05:56 Redagavimas: gruodžio 12, 2017, 16:08:46 by Linas Esu
Citata iš: mcgyver  gruodžio 12, 2017, 15:25:32Griztant i tema tai labai sunku kaska analizuoti, nes nera liudininku del antrojo atvejo, o del pirmo tai daug zmoniu yra mate ar girdeja nso, bet taip pat truksta tikru irodymu.
Kas liečia ir pirmą atvejį , jeigu tai matė ne vienas asmuo/nesusiję asmenys - galima įvardyti bent jau objektyviu liudijimu . Visgi , čia diskusija , žmogus analizuoja . Vien dėl to + dedu , kadangi @eternal.bliss neužsidaro savo paties paaiškinimų pasaulyje .

Antras variantas , apie tą veidą , tikrai neįprastas net pagrobimų atvejuose . Ne paslaptis daugelis "pagrobtųjų" įsivaizduoja lieknus žemaūgius pilkos spalvos būtybes . Čia kažkas naujo BET , @eternal.bliss apibūdinimas žmogiškas , su populiaria versija skiriasi kaip diena ir naktis . Gal čia buvo vaiduoklis ? ar tik vaizduotės vaisius pervargus ?

Citata iš: San IL  gruodžio 12, 2017, 16:04:02Žiūriu, kad ėmėte plakti sąvokas. Naikintuvai skraido, taip dažnai. Viršgarsinis lėktuvas - yra lėktuvas gebantis pasiekti viršgarsinį greitį, tačiau nebūtinai juo skrendantis.

 Linas Esu - vis sakai, mačiau "viršgarsinį lėktuvą" - tai kaip tave suprasti? Galima "viršgarsinį lėktuvą" pamatyti ir stovintį angare. Ar tu kalbi apie lėktuvo greitį ar apie jo tipą? Nes nebesusikalbam (nieko naujo).

 Aš sakau, kad jie neskraido viršgarsiniais greičiais, o ne kad neskraido apskritai.
#7 , paskaityk dar kartą .... :D

mcgyver

#21
gruodžio 12, 2017, 16:09:41 Redagavimas: gruodžio 12, 2017, 16:11:41 by mcgyver
Citata iš: Linas Esu  gruodžio 12, 2017, 16:05:56Antras variantas , apie tą veida , tikrai neįprastas net pagrobimų atvejuose . Ne paslaptis daugelis "pagrobtųjų" įsivaizduoja lieknus žemaūgius pilkos spalvos būtybes . Čia kažkas naujo BET , @eternal.bliss apibūdinimas žmogiškas , su populiaria versija skiriasi kaip diena ir naktis . Gal čia buvo vaiduoklis ? ar tik vaizduotės vaisius pervargus ?
Vaiduoklis  neatrodytu lygiai taip pat kaip zmogus.
Kiti zmones mate nykstukus, fejas, bet siame atvejyje tai irgi atmetama, gal trumpa haliucinacija.

vytra

#22
gruodžio 12, 2017, 16:13:12 Redagavimas: gruodžio 12, 2017, 16:20:01 by vytra
Citata iš: Linas Esu  gruodžio 12, 2017, 14:45:15Nėra ko stebėtis , kad mūsų šalyje vyksta pratybos ir retkarčiais praskrenda viršgarsiniai lėktuvai.
- viršgarsiniai lėktuvai ne karo metu skraido žemesniais už garsą greičiais, apie ką ir aiškina Grb. "San Li'mas". Vienintelis eilinio piliečio viršgarsinio greičio registravimas yra labai stiprus "sprogimo garsas", po kurio pasigirsta lėktuvo gaudesys. Paskutinį kartą tokį girdėjau tik LTSR laikais.

p.s.
.. spaudoje dažnai plinta tokios pat "antys", neseniai girdėjau per lietuvišką radiją, kad "cunami" bangos sklinda 500000 km/sek greičiu! Vėliau matyt gavo atsiliepimų ir pasitaisė!


:(

Starkids

#23
gruodžio 12, 2017, 16:13:37 Redagavimas: gruodžio 12, 2017, 16:24:22 by Starkids
Citata iš: San IL  gruodžio 12, 2017, 16:04:02Aš sakau, kad jie neskraido viršgarsiniais greičiais, o ne kad neskraido apskritai.
Jie skraido viršgarsiniais greičiais ir dažnai. Tik jie ta daro 9km aukštyje. mcgyver atveju naikintuvas praskrido nedideliu greičių.
 
CitataNai­kin­tu­vams nu­sta­ty­tas mi­ni­ma­lus aukš­tis, lei­džian­tis at­lik­ti virš­gar­si­nį skry­dį, yra 30 tūks­tan­čių pė­dų ar­ba 9 ki­lo­met­rai.
http://www.skrastas.lt/?data=2017-11-03&rub=1141654078&id=1509639219

mcgyver

koks garsas butu jei skristu viršgarsiniais greičiais ne aukstai?

Linas Esu

Citata iš: mcgyver  gruodžio 12, 2017, 16:09:41Vaiduoklis  neatrodytu lygiai taip pat kaip zmogus.
Kiti zmones mate nykstukus, fejas, bet siame atvejyje tai irgi atmetama, gal trumpa haliucinacija.

O kas žino kaip tie "vaiduokliai" tiksliai atrodo ? turiu kelis artimus , kurie sako matę " vaiduoklius " ( atrodė kaip monės , tik vieno istorijoje būtybės veidas buvo juodas/baidyklė ) .

Visas paranormalybes galima labai lengvai atmesti , dėl to labai svarbu pasakotojo pateikti argumentai /situacijos suvokimas . Aš tikrai nemanau , kad tai haliucinacija , bent jau kol @eternal.bliss iki galo visko nepapasakojo , bei nepaaiškino ką pats manąs apie visą šią situaciją .

mcgyver

#26
gruodžio 12, 2017, 16:27:11 Redagavimas: gruodžio 12, 2017, 16:39:57 by mcgyver
Tada 2013 metais kai praskrido naikintuvas, mano draugai kurie gyvena kaime irgi mate ta naikintuva ta pacia diena ir tuo paciu metu tai kokiu greiciu galejo skristi, nes mano langas buvo atidarytas, ir net nupurte mane is to garso.
Kazka tokiu tik garsesnio girdejau https://www.youtube.com/watch?v=gWGLAAYdbbc

Linas Esu

#27
gruodžio 12, 2017, 16:36:36 Redagavimas: gruodžio 12, 2017, 16:42:41 by Linas Esu
Citata iš: vytra  gruodžio 12, 2017, 16:13:12- viršgarsiniai lėktuvai ne karo metu skraido žemesniais už garsą greičiais, apie ką ir aiškina Grb. "San Li'mas". Vienintelis eilinio piliečio viršgarsinio greičio registravimas yra labai stiprus "sprogimo garsas", po kurio pasigirsta lėktuvo gaudesys. Paskutinį kartą tokį girdėjau tik LTSR laikais.
Viršgarsinį girdėjau ir mačiau Lietuvoje ben 4-5 kartus nuo 2000 metų . 2 Kart iš jų mieste . Kartą regėjau Paryžiuje , praskrido viršgarsiniu greičiu . Su @San IL abu maišote viršgarsinį garsą su smūgine banga ( apie kurį beje nebuvo nė vieno komentaro šioje temoje , bent jau iš tų , kurie regėjo ar girdėjo :D ) .

eternal.bliss

Citata iš: Linas Esu  gruodžio 12, 2017, 11:52:39Hm įdomiai , gaila nepamatėte anksčiau . O ką kiti žmonės sakė , kaip jie reagavo ?

Citataveidas nematytas, kaip kad žmogaus neišskirtinis tik kaip jaunas 27-30 bet jaunai atrodantis. Ėjau miegoti anksti, niekada nemėgdavau naktinėti, nueiti 10-11h būdavo įprastas rėžimas, 3-4h tiktai pabudau iš niekur nieko.
Kaip pats aiškinate sau šitą atvejį ?
Nebuvo įmanoma pamatyti, nes giedras dangus nebuvo lėktuvui panašių garų juostų ar dar ko nors. Kitas žmogus taip pat nesuprato kas tai buvo, liko nustebes, nesupratęs.

Na aš linkes į viską žiurėti be tikėjimų. Iš esmės nežinau kas tai buvo, abiem atvejais pirmuoju esu isitikines, kad tai nebuvo lėktuvas, naikintuvas ar t.t. tiek aš tiek kitas žmogus nesam girdėja nieko panašaus, tai reiškia, kad na tikrai nėra kažkas iš dažnai matomų orlaivių, naikintuvu, parasparnių, sklandytuvų.
Antruoju atveju tiesiog galiu pasakyti, kad pats cypimas galėtų būti nuo kraujospudžio pakilimo, dėl šoko matomai. Dėl ko girdėjau ka girdėjau nežinau. žinau tik tai, kad nemiegojau, nesapnavau, buvau pilnai budrus, klausiausi, ir nebuvau užmiges, nes nepabudau po to, o tiesiog atsikėliau ir apsižvalgiau nesuprates, praėjau kur viskas vyko, patikrinau grindis ir t.t. Vistik patirtis keista, net juokinga.
Tie "asmenys" bent iš garso turėjo būti ne didesni nei vaikai, nesunkūs ir nedideli. Veidas buvo neįprastas, ne kaip nuotrauka, turėjo gyvumo, portretas atrode žmogiškas bet nepilnai žmogaus, tarytum iš pirmo žvilksnio keistas, netoks. Pavarges tikrai nebuvau, dėl vaiduokliu. esu su tuo susidures bet jie sapnuose terorizuoja dažniau nei tokiais dalykais, šiuo atveju atrodė, kad bijota, jog man bus pakenkta, pasitraukta tada kai šokiravo. O po viso to kai apsisukau ir tiesiog stebėjau kas čia buvo pasijutau labai miguistai, ko nebuna po košmarų pvz kai išsigasti, nenori miegoti dažniausiai. Todėl visa tai skiriasi nuo sapno, nes net po įvikio atrodo ji užmiršti buvo labai palankios salygos.

Dėl diskusijų apie naikintuvus. Ar naikintuvas gali sukelti pojuti tarytum oro pasipriešinimo be variklių garso ar kažko panašaus? ar imanoma sumaišyti variklio užima su vėjo "šnarėjimu" jei galima taip pavadinti. Čia kaip tarkim elektromobilį sumaišyti su dyzeliu varoma mašina.

vytra

#29
gruodžio 12, 2017, 21:46:02 Redagavimas: gruodžio 12, 2017, 21:51:50 by vytra
Citata iš: Linas Esu  gruodžio 12, 2017, 16:36:36Su @San IL'nu abu maišote viršgarsinį garsą su smūgine banga.
- kažką čia nusišnekate.. nėra viršgarsinio greičio be smūginės bangos!

p.s.
.. jei nebuvo "smūginės bangos", kuri esant lėktuvui toli yra maždaug griaustinio stiprumo, o stiliumi primena sprogimą, o esant naikintuvui arti -  sutrupina langus, tuomet viršgarsinis naikintuvas praskrido būtent žemesniu už garsą greičiu. Reaktyvinių variklių gausmas yra stiprus, bet jis negali trupinti langų net 10 metrų priartėjus, nebent ausis suskaustų nuo 120dB triukšmo.


:(

Aukštyn