Mes ir visata

Pradėjo Benamis, rugsėjo 14, 2011, 16:19:02

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Visiems skeptikams ir egoistams kurie mano, kad tik mes vieninteliai sioje neapciuopiamoje visatoje esame mastancios butybes:


Reja

Eidama i darba 6 ryto pastebiu virs menulio i kaire ir gerokai aukstyn(koordinaciu tikrai nenusakysiu) niekad nematyta dangaus kuna(tikrai neuzpyksiu,jei ten Siaures zvaigzde)toks didelis, ryskus,o aplink sviesos aureole.Ziurisi i ji gana ramiai,nezybsi kaip zvaigzde.Jau pradedu manyti,kad tai ELENIN kometa.

paragraf 78

Šiaurinė žvaigždė yra labai neryški (nors paprastai žmonės mano jog ji turėtų būti ryški ir painioja ją danguje su Sirijumi). Ryte greičiausiai matai Venerą, kuri matoma arba anksti ryte, arba vėlai vakare priklausomai nuo metų laiko

Benamis

Citata iš: Reja  rugsėjo 15, 2011, 22:38:46
Eidama i darba 6 ryto pastebiu virs menulio i kaire ir gerokai aukstyn(koordinaciu tikrai nenusakysiu) niekad nematyta dangaus kuna(tikrai neuzpyksiu,jei ten Siaures zvaigzde)toks didelis, ryskus,o aplink sviesos aureole.Ziurisi i ji gana ramiai,nezybsi kaip zvaigzde.Jau pradedu manyti,kad tai ELENIN kometa.


Palydovas?

Reja

Ne,tai labai didelis ir ryskus dangaus kunas.Niekad tokio nemaciau.

Reja

Ir matau ji ne pirma ryta toj pacioj vietoj.O jei tai Venera,tai man didele geda,kad as anksciau jos nepastebejau,nors i dangu ziuriu daznai.

paragraf 78

Šiaip Venera kai yra matoma būna labai ryški, o tai kad matai ją toje pačioje vietoje tik patvirtina, nes kai kokia planeta matoma, ji paprastai būna toje pačioje vietoje.
Žinoma aš nemačiau to dangaus kūno, tad galiu daryti tik spėjimą.

2012

Tai kaip ten su ta juodaja materija, pasigamino LHC kad ja rastu. Ar jau rado?

Aukštyn