Kas tai?

Pradėjo Benamis, kovo 13, 2012, 23:28:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Noreciau paklausti tu, kurie turi siek tiek ziniu apie dangaus kunus.



Atkreipkite demesi nuo 31 sekundes iki 33 s. i keistai skrendanti meteora (nezinau kas tai) - kodel jis taip kardinaliai pakeite trajektorija? Nuo ko tai priklauso?

Ziureti labiau i kaire.

Daividas

Būna, kad tarp "krentančios žvaigždės" ir kito dangaus kūno įvyksta labai stiprus susidūrimas, ir pakeičia dangaus kūno judėjimo trajektoriją. ;) Bet visiškai gali būti, kad tai ateiviai numušė meteorą kuris skrido į jų planetą. xd

Benamis

Nemanau, kad cia ateiviai :)

Kas del susidurimo, tai pagal viska, turetu tai matytis, taciau siame video nesimato nei kito skriejancio objekto, nei sprogimo susidurimo metu :-\ Keista.

Daividas

Sakai, turėtų matytis? O jeigu tai buvo už 10 šviesmečių ? :)

Benamis

As kalbu butent apie si objekta (31-33s.) vaizdo irase, o ne apie tai kas dedasi tolimam kosmose.

mastyrukas


Benamis

Dekui uz si video :) Sakyciau, kad jis atsako i mano klausima :)

mastyrukas

Na dekui kad padejau  :) Si 'reiskini' uztikau kazkada ATS forume, thread'e apie viesam webcam'e pastebetus cilindro formos nso, na ir vienas zmogenas issiaiskino kad netoliese yra aerouostas, ir tose nuotraukose objektas(lektuvas) gavosi istemtas del tam tikru aplinkybiu( prasto apsvietimo, del ko webcam'as dare ~1-2 sec. ekspozicijas), tuo paciu idejo  panasu video i mano papostinta. Iki to laiko zinoma buvau mates time lapse klipu su miestu, konkreciau transportu, bet ta video 0_o sitaip ziurejau  :D

Aukštyn