Pakeiskime pasaulį!

Pradėjo astropasaulis, gruodžio 29, 2012, 22:24:59

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

astropasaulis

gruodžio 29, 2012, 22:24:59 Redagavimas: gruodžio 29, 2012, 22:26:52 by astropasaulis
Sveiki visi forumo lankytojai, nariai. Nutariau sukurti temą, kuri mus visus suburtų kilniam tikslui. Dauguma forumo temų yra akivaizdžiai beprasmiškos. Sukurkime ką nors, kas būtų naudinga ir, kad visi galėtų prie to prisidėti. :)

Būtų labai džiugu, kad šioje temoje, komentuotumėme, pasidalintumėme mintimis, kaip galėtumėme padėti pasauliui, ką galėtumėme padaryti, kad kuo daugiau žmonių būti laimingesni. Raskime būdų, kaip padėti vieni kitiems, sau pačiam.

Nebijokite išreikšti savo minčių. Jeigu užplūsta jus jūsų manymu nesąmoningos mintys, dar nereiškia, kad jos yra beviltiškos.

Dauguma žmonių pyksta, kad tarkim valdžia nesuteikia jiems visiškos pilnatvės, kad pavyzdžiui, kodėl tarkim indigo vaikai negelbsti pasaulio, nors tiek daug kalbų apie juos teko girdėti. Galbūt užteks laukti? Ko mes laukiam? Gal pradėkime patys ką nors keisti? Mes patys turime kurti gražesnį gyvenimą, šviesenę ateitį.

Tai jeigu kam nors kila kokių nors idėjų, ką būtų galima gero padaryti dėl pasaulio, tai būtų džiugu, kad tomis idėjomis pasidalintumėt su visais. Mes jas bandytumėme patobulinti, realizuoti.

Jeigu būsime aktyvus - sulauksime iš to ir vaisių...


Marius

Nori pasakyt,kad parašes šioje temoje prisidėsiu prie pasaulio gerovės?ta prasme visi surašom savo svajones čia ir vuolia,pasaulis pagerėja?nemanai jei taip paprasta būtų,tai jau senai kažkas būtų tai padarę?Ar tiesiog nerandi daugiau kaip save ir savo pasaulėžiūrą išreikšt tai sumąstei tokį ''genealų'' planą?O gal pasaulis nenori keistis?gal visiem gerai taip kaip yra?Jei nepastebėjai tai esam laisvi rinktis kaip mum gyvent.Aš nesuprantu ką tu tuo nori pasiekt?ir dar taip primityviai..Ar čia tiesiog kažkokie sąžinės ar dar ko nuraminimo ir užliuliavimo ar saviytaigos budai?O nepagalvojei,kad pasaulis yra toks koks yra ne šiaip sau,kad tai yra naturalus mūsų būvis(kad ir kaip žiauriai skambėtų) ir kad prieš prigimtį nepakovosi.Esam žiaurūs,gobšūs,mum visad negana,bet gal tai mus ir varo į priekį,tas nepasotinamumo jausmas,tas noras kažko daugiau.Taip tas noras kasdienybei atneša ir neigiamų dalykų,bet visumoi tai esam MES ir to nepakeisi,ar liūtas taps žoleėdžiu ir atsisakys mėsos?NE. Taip ir žmogus yra toks koks yra,nes tokia jo prigimtis,su visais blogais ir gerais dalykais,jei to nebūtų,mes nebūtume žmonėmis.Bet tu tiesiog susikūrei savo idealaus žmogaus portretą,nors jis prieštarauja viskam,kas mes esam..gyveni utopijoi...

anonymusas

Cha cha, tu rimtai? Pasauli? Kam smulkintis? Keiciam galaktika.

Asasinas

Tai nesismulkinkim ir prie galaktikos - jamam visą visatą.

astropasaulis

O jūs manęs nesulaikysite. Aš vistiek skleisiu tai, ką aš noriu. Ar jums dar neatsibodo drabstytis purvais? Iš kur toks negatyvumas pas visus?
Aš tikiu, kad šiame forume yra daugiau šviesuolių, kurie pasiryžę kažką gero nuveikti žmonijos labui.
Kas bus, jeigu visi tik linksminsis? Juk turi būti pusiausvyra. Kol vieni griaus pasaulį, pasiduos pagundoms, kiti jį gelbės, aukodami savo likimus vardan visuotinio gėrio.

Marius

Žmogau,atsipeikėk..niekam čia tavo ''aukojimosi'' nereikia..Suprask tu pagaliau.Duok mums patiems rinktis savo gyvenimo kelią,net jei jis ir neteisingas..Bet tai bus MŪSŲ PASIRINKIMAS.NES KIEKVIENAS LAISVAS RINKTIS.

astropasaulis

Citata iš: Marius  gruodžio 30, 2012, 00:31:54
Žmogau,atsipeikėk..niekam čia tavo ''aukojimosi'' nereikia..Suprask tu pagaliau.Duok mums patiems rinktis savo gyvenimo kelią,net jei jis ir neteisingas..Bet tai bus MŪSŲ PASIRINKIMAS.NES KIEKVIENAS LAISVAS RINKTIS.

O tai kas trukdo? Tu net nesuvokei temos prasmės. Ką berašytumėme, tau viskas bus neigiama.

Teroras

Astropasauli, nors as ziuriu realistiskai i pasauli ir suprantu, kad kazin ar kazkas pavyks, visvien palinkesiu tau sekmes ir stiprybes :) Patinka man tavo zinutes, nors jos kartais ir labai prasilenkia su mane supanciu pasauliu, taciau bent jau negatyvo juose neizvelgiu ;)

Marius

Tai tu nesuvoki,kad tu KIŠI per PRIEVARTĄ tą savo gyvenimo modelį.Kaip manai kodėl tiek daug neigiamų komentarų susilauki?Nes tu ikyriai perši ir perši tapatį per tapatį..temos esmė?JI yra ''padarykim pasaulį tokį kokiame butų gera gyvent astropasauliui'' Va temos esmė. tau žmonės nerūpi,tau rūpi tik tu pats,tik tavo nuomonė ir pasaulėžiūra..Tu nekenti visko kas nepagal tave,tu kaip sektantas.O tas tavo noras padaryt pasaulį ''geresniu'' juokingas..Hitleris ir norėjo jį padaryt gersniu..kuo jūs skiriatės?priemonėm?hmm..tai tik požiūrio reikalas.

astropasaulis

#9
gruodžio 30, 2012, 01:05:23 Redagavimas: gruodžio 30, 2012, 01:08:09 by astropasaulis
Mariau,
Jeigu tu nesuvoki, tai dar nereiškia, kad ir kiti nesuvokia. Jeigu tu nesuvoki, leisk padėti tau suvokti. Pirmiausia tavo požiūris į pasaulį yra egoistiškas. Tau visiškai nerūpi kiti: kad kiti kenčia, kad kažkam yra sunku, kad kažkas šiuo metu verkia. Galbūt aš esu per daug jautrus, tačiau tai yra subtilios sielos atributas. Man ne visvien. Aš realiai matau, bendrauju su tiems, kam sunku. Dažnai į mane kreipiasi.
Esmė ta, kad jeigu visi gyvens kaip nori, tada bus neišvengiamas chaosas. Aišku žmonės turi būti laisvi, tačiau saikingai.
Tavo žodžiuose įžvelgiu dalį tiesos. Taip, aš šiek tiek atsižvelgiu į savo poreikius. Tačiau jie nukreipti į gerovę. Kol užaugau, tapau toks, koks esu išgyvenau labai daug. Žmonės vis rodydavo savo šaltumą, neapykantą... Aš pats savo jėgomis tapau tuo, kuo dabar esu. Kol gyvenau taip, kaip visi, aš nesijaučiau laimingas. Matau tai ir aplinkinių veiduose.
Žmonės nemoka suvaldyti savo emocijų. Nesenai stovint prie kioskelio, priešais mane viena moteriškė pirko pašto ženklus. Moteriškė užsikalbėjo su kasininke ir galop gavosi taip, kad ta pirkėja pasidaviusi diskusijai pamiršo apie pašto ženklus ir jų neradusi aprėkė pardavėją, kad ji nepadavė jų. Buvo tiesiog viešai tyčiojamsi iš tos pardavėjos. Kodėl nebuvo galima gražiuoju išspręsti nesusipratimo? Matėsi ašaros pardavėjos akyse... Tai alegorija apie Marių.

Marius

Esmė ta, kad jeigu visi gyvens kaip nori, tada bus neišvengiamas chaosas. Aišku žmonės turi būti laisvi, tačiau saikingai.''


Ir kas ta saiką nustatys?Gal tu?tu manai,kad gali aiškint LAISVAM žmogui kur prasideda ir kur baigiasi jo laisvė?Kas tu?Dievas?Pranašas? KAS tau suteikė teisę kėsintis į kito laisvą pasirinkimą,nors jis ir nera galbūt geras ir teisingas?Kuo tu skiriesi nuo DIKTATORIAUS tokiu atveju?tipo nori ''gėrio''? pala vyruti,kas tau gėris tai nereiškia,kad ir kitam tai gėris..tu nori visus padaryt vienodais zombiais.Nori kad pasaulis suktusi apie tave,o ne tu prisitaikytum prie jo..Čia ne EGOISTIŠKA?neegoistiška iš žmogaus atimt teisę klyst ir iš klaidų mokytis?pasakojai pasaką apie pardavėja,bet pala,žmogau,tai ir yra gyvenimas ir jo subtilybės,tai žmonių klaidos kurios ir daro juo ŽMONĖMIS.Neymanoma gyvent be skausmo,klaidų ar paklydimų,nes kitaip nežinosi ,kas yra teisinga ir kas yra gerai..Manai gali pakeist žmogaus prigimtį?Tikra tai kas naturalu,o naturalu ,tai kokie mes esam.

omcikas

#11
gruodžio 30, 2012, 07:27:52 Redagavimas: gruodžio 30, 2012, 07:33:56 by omcikas
Astropasauli jei dar nesi matęs pažiūrėk filmą ''Sekmė avansu" tai ne dokumentinis filmas, bet vis tiek labai neblogas filmas ta tema. Apie vaiko bandymą padaryti pasaulį geresnį. 

Mokinukas Trevoras, atlikdamas savo mokytojo Judžino užduotį, kurios idėja - padaryti pasaulį geresnį, pats sugalvoja planą. Jo esmė tokia - kiekvienas žmogus, neieškodamas jokios ypatingos priežasties, padaro gerą darbą trims pažįstamiems žmonėms. Šie savo ruožtu privalo padaryti tą patį…
Filmo gėrio be jokių išlygų idėja tikrai užburianti širdį. Tai filmas apie pakankamai suaugusiomis, bet ir dar vaikiškai idealistiškomis akimis žmones stebintį vaiką, kuris gan utopiškai sumanė pataisyti pasaulį, estafete paleisdamas gerus darbus.
Remdamasis savo susikurta teorija, Trevoras bando padėti dviem nelaimingiems suaugusiesiems, kuriuos jis geriausiai pažįsta - suvargusiai motinai, vis dažniau vienai lenkiančiai butelį degtinės, ir tam pačiam mokytojui, kenčiančiam dėl fizinės negalios - nudegimų subjauroto veido. Berniukas, kurio tikrasis tėvas nežinia iš kur atsiranda ir vėl pranyksta, šventai tiki, kad susipažinę jiedu kartu galėtų pradėti laimingesnį gyvenimą.

.L.U.T.H.O.R.

Mariau, aš tai nesutikčiau su tavo žmogaus prigimties teorija :D

Ir šiaip nesikabinėkit prie Astropasaulio. Kiekvienas turi savo požiūrį į pasaulį ir kiekvienas gyvena pagal jį.

Astropasauli, burk komandą ir leiskit kokį žurnalą, laikraštį atitinkama tematika, internetiniu variantu :D

eternal.bliss

#13
gruodžio 30, 2012, 11:01:54 Redagavimas: gruodžio 30, 2012, 11:03:52 by eternal.bliss
Primytiviai tariant- laisvės neturi nes be pinigų nieko padaryti negali, o norų yra milijonai dėl to pinigų ir neturėsi niekada.
+ Norai pasisavinti iš visuomenės, televizijos, švietimo ir t.t tavosios asmenybės, jie net nėra tavo, tiesiog manai, kad tam tikri daigtai, ar gebėjimai tau suteikia norimą statusą, išvaizdą ir t.t

Kadangi žmogaus norai yra išorės sukurtas reiškinys- toks žmogus neturi laisvės, ar laisvos valios.
Toks žmogus yra sistemos produktas, kaip kareivukas, plyta sienoje, jis nėra sąmoningas dėl savo veiksmų ir neklausinėja nieko, tiesiog eina pagal savo norus kurie yra jam imesti.
Laisvas žmogus gali būti tiktai toks kuris yra nepriklausomas nuo norų, klausinėjantis jų būtinumu ir tikslu, Kuris supranta save ir yra sąmoningas, bei gebantis sustabdyti savo mintis ir emocijas, valdyti savo būsenas, analizuoti pasirinkimus, mintis, emocijas, reakcijas.


bs2000

Citata iš: Marius  gruodžio 30, 2012, 01:26:34
Esmė ta, kad jeigu visi gyvens kaip nori, tada bus neišvengiamas chaosas. Aišku žmonės turi būti laisvi, tačiau saikingai.''


Ir kas ta saiką nustatys?Gal tu?tu manai,kad gali aiškint LAISVAM žmogui kur prasideda ir kur baigiasi jo laisvė?Kas tu?Dievas?Pranašas? KAS tau suteikė teisę kėsintis į kito laisvą pasirinkimą,nors jis ir nera galbūt geras ir teisingas?Kuo tu skiriesi nuo DIKTATORIAUS tokiu atveju?tipo nori ''gėrio''? pala vyruti,kas tau gėris tai nereiškia,kad ir kitam tai gėris..tu nori visus padaryt vienodais zombiais.Nori kad pasaulis suktusi apie tave,o ne tu prisitaikytum prie jo..Čia ne EGOISTIŠKA?neegoistiška iš žmogaus atimt teisę klyst ir iš klaidų mokytis?pasakojai pasaką apie pardavėja,bet pala,žmogau,tai ir yra gyvenimas ir jo subtilybės,tai žmonių klaidos kurios ir daro juo ŽMONĖMIS.Neymanoma gyvent be skausmo,klaidų ar paklydimų,nes kitaip nežinosi ,kas yra teisinga ir kas yra gerai..Manai gali pakeist žmogaus prigimtį?Tikra tai kas naturalu,o naturalu ,tai kokie mes esam.

jei prisitaikysi prie pasaulio tai ir tapsi elito zombiu :) o tu pats zinai kas tu toks esi ir kodel tu butent cia?as tai zinau,o tau dar teks nugyvent ne viena gyvenima kad suzinotum... as uz astropasaulio nuomone,tik vat pagal vibraciju lygi priklauso kiekvieno suvokimas ka zmogus nori pasakyt... cia greit bus nebe forumas o karo zona,to ka ir nori padaryt elitas,pyktis,keiktis,buti uzvaldomam blogu emociju,manau butu geriausia jej netinka tau kito nuomone geriau nerasyt isvis  :)

Aukštyn