Švytuoklė ir įsikūnijimai

Pradėjo Vytautas, birželio 22, 2012, 23:36:52

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

O siulas gali buti is bet kokios medziagos? Yra skirtumas, ar jokio?

RoxiO

Citata iš: Benamis  birželio 30, 2012, 21:07:11
O siulas gali buti is bet kokios medziagos? Yra skirtumas, ar jokio?


Nėra skirtumo :)

Benamis

As tik nesuprantu, kas atsakineja i uzduodamus klausimus? Cia gi ne dvasiu lenta... :o

RoxiO

Citata iš: Benamis  birželio 30, 2012, 21:36:47
As tik nesuprantu, kas atsakineja i uzduodamus klausimus? Cia gi ne dvasiu lenta... :o


Pati švytuoklė pagal kažkokius energetinius laukus.

.L.U.T.H.O.R.

Realiai tai švytuoklę švytuoja tavo raumenų mikro judesiai. Pabandyk užsimerkęs paklausti, palaukti ir po to staiga atsimerkti, jeigu nesiūbuoja vadinasi tai tikrai tavo darbas. Bet nereiškia, kad tai neveikia. Tavo pasąmonė yra daug galingesnė nei tau atrodo :D

RoxiO

Citata iš: Šešėlis  birželio 30, 2012, 22:01:55
Realiai tai švytuoklę švytuoja tavo raumenų mikro judesiai. Pabandyk užsimerkęs paklausti, palaukti ir po to staiga atsimerkti, jeigu nesiūbuoja vadinasi tai tikrai tavo darbas. Bet nereiškia, kad tai neveikia. Tavo pasąmonė yra daug galingesnė nei tau atrodo :D


O jei atsako teisingai? Pasąmonė ar atsitiktinumas?

.L.U.T.H.O.R.

Tai žiūrint ką :) kad statistiškai reikšminga būtų reikia atlikti ne vieną bandymą :) Ir šiaip praktikuotis kuo dažniau, nes pasąmonė neklusni gali būti :D Aš va bandžiau, kambaryje užsimerkiau, šveičiau per nugarą pieštuką belekur, ir po to nusisukęs klausiau švytuoklės kurioje vietoje jis yra. Ir parodė, teisingai. Bet tik vieną kartą tebandžiau :D Va reiktų padaryti dabar eksperimentą, su švytuokle ir moneta.

Beelzebub

Mano teta naudoja švytuoklę iš gintaro. Dažniausiai laiko ją virš maisto ir klausia ar jis tinkamas valgyti jai ar ne.

.L.U.T.H.O.R.

Kažin maksimoj randa ką nors naudingo ? :D

Beelzebub

Citata iš: Šešėlis  birželio 30, 2012, 22:13:15
Kažin maksimoj randa ką nors naudingo ? :D


:D Na maksimoj gal netikrina. Ji šiaip kaime gyvena. Tiesiog pastebėjau, kai svečiuose būnu, kad dažnai pavyzdžiui uogienę tikrina ir pan. Arba pvz laiko virš mėsos ir klausia - ar ši mėsa tinkama vartoti ir t.t. Šiaip gana dažnai atsakymas būdavo nei taip nei ne, arba ne. :D

.L.U.T.H.O.R.

Tai virš mėsos dažniausiai sako ne. Bet reikia kuo mažiau abstrakčius klausimus klaust :D Nes netikslumų nesupranta švytuoklė :D

Phoenix

Naudojantis švytuokle ką nors lemia žmogaus energetika ir pąsamonė? Neįsivaizduoju kokia jėga ten parodo tuos atsakymus, turbūt žmogui švytuoklė parodo tai ką jis pats nori matyti..

RoxiO

Citata iš: Phoenix  birželio 30, 2012, 22:57:31
Naudojantis švytuokle ką nors lemia žmogaus energetika ir pąsamonė? Neįsivaizduoju kokia jėga ten parodo tuos atsakymus, turbūt žmogui švytuoklė parodo tai ką jis pats nori matyti..


Tipo "Aš noriu matyti, kad dabar iškris herbas."?

Phoenix

Citata iš: RoxiO  birželio 30, 2012, 23:00:12
Citata iš: Phoenix  birželio 30, 2012, 22:57:31
Naudojantis švytuokle ką nors lemia žmogaus energetika ir pąsamonė? Neįsivaizduoju kokia jėga ten parodo tuos atsakymus, turbūt žmogui švytuoklė parodo tai ką jis pats nori matyti..


Tipo "Aš noriu matyti, kad dabar iškris herbas."?

Aš tik spėlioju kaip gali būti, gal pats žmogus nejučia judina tą ranką ir daro įtaką švytuoklės judėjimui. Ir iš viso, turbūt ne visiems žmonėms išeina ja naudotis, jei aš bandyčiau, turbūt net nieko ji nerodytų.

.L.U.T.H.O.R.

Tai skaitykit ką aukščiau rašiau :D raumenų mikrojudesiai judiną švytuoklę, pati ranka beveik nematomai juda.

Aukštyn