Patarimai Asasinui

Pradėjo V, rugpjūčio 02, 2012, 11:17:36

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

TinSoldier

Citata iš: Gabrielius  rugpjūčio 09, 2012, 00:03:21
<...>as noriu buti graziausias tik del saves,o ne del panuxD


Bull.shit.

Jeigu nesi visiškai antisocialus, autistas, ar neturi jokių kitų socialinių sutrikimų - visiškai nusipezi.

Gali būti, kad tu pats įsivaizduoji, kad nuoširdžiai sakai šitą nesąmonę. Bet, jei save paanalizuotum save, atrastum, kad viskas susiveda į panas. Ar bant jau kitus tave supančius žmones.

Žmogaus pasąmonėje užkoduotas tikslas sėkmingai dalyvauti socialinėje aplinkoje, bendradarbiauti, patikti kitiems ir t.t. Tai - žūtbūtiniai socialiniai poreikiai. Jei tu nori būti gražus dėl savęs, tai tik todėl, kad geriau/laisviau pats jaustumeisi, ir tuo patiktum kitiems.

Absoliučiai viskas, ką tu darai su savo gyvenimu, absoliučiai viskas ką tu apie save suvoki - priklauso nuo tave supančios aplinkos, ir tu nuo jos lygiai taip pat priklausai.

Pats sau dėl savęs tu nedarai visiškai absoliučiai nieko(turiu galvoje socialinį gyvenimą).

OKULTISTE

... taip, ir aš noriu būti graži, nes man patinka, kai manimi žavisi.
Tačiau čia gi patarimai Asasinui...

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: TinSoldier  rugpjūčio 16, 2012, 23:23:33
Citata iš: Gabrielius  rugpjūčio 09, 2012, 00:03:21
<...>as noriu buti graziausias tik del saves,o ne del panuxD


Bull.shit.

Jeigu nesi visiškai antisocialus, autistas, ar neturi jokių kitų socialinių sutrikimų - visiškai nusipezi.

Gali būti, kad tu pats įsivaizduoji, kad nuoširdžiai sakai šitą nesąmonę. Bet, jei save paanalizuotum save, atrastum, kad viskas susiveda į panas. Ar bant jau kitus tave supančius žmones.

Žmogaus pasąmonėje užkoduotas tikslas sėkmingai dalyvauti socialinėje aplinkoje, bendradarbiauti, patikti kitiems ir t.t. Tai - žūtbūtiniai socialiniai poreikiai. Jei tu nori būti gražus dėl savęs, tai tik todėl, kad geriau/laisviau pats jaustumeisi, ir tuo patiktum kitiems.

Absoliučiai viskas, ką tu darai su savo gyvenimu, absoliučiai viskas ką tu apie save suvoki - priklauso nuo tave supančios aplinkos, ir tu nuo jos lygiai taip pat priklausai.

Pats sau dėl savęs tu nedarai visiškai absoliučiai nieko(turiu galvoje socialinį gyvenimą).


O kaip visokie pankai, skinai ir etc? Nemanau, kad jie nori patikti kitiems, svarbu pats gerai jautiesi, koks skirtumas ką kiti mano.

OKULTISTE

Jei gražu man, tai gal ir kam nors kitam bus gražu... Man visai nieko tiek "skiauterė", tiek skusta galva - net savotiškai patrauklu...

.L.U.T.H.O.R.

Svarbiausia, kad būtum gražus sau pačiam :)

TinSoldier

Citata iš: Šešėlis  rugpjūčio 17, 2012, 06:57:36
O kaip visokie pankai, skinai ir etc? Nemanau, kad jie nori patikti kitiems, svarbu pats gerai jautiesi, koks skirtumas ką kiti mano.


Pankai, skinai, kiti neformalai irgi sieka pritapti, būti gerbiami, patikti kitiems savo socialinėje grupėje. Tas standartinis, skiriamasis 'pankiškas' ar kitoks stilius, kurį tai grupei priklausantys stengiasi mėgdžioti ir parodo, kad ne dėl savęs, o dėl identiteto paieškos tai daroma. Dėl bandymo priskirti save tam tikrai grupei, joje pritapti, ir joje būti gerbiamu.

Kai rašiau, kad stengiamasi būti gražiu vien tik dėl kitų, neturėjau galvoje, kad stengiamasi patikti absoliučiai visiems. Yra įvairūs sluoksniai, grupės ir t.t. Pankas tikrai nesivargintų statyti skiauterės dėl to, kad pasirodytų gražiu vienuolei. Nes visai skirtingi pasauliai. Tačiau ta skiauterė stovi, kad pritaptų ir patiktų kitiems pankams ir panoms, kurios mėgsta tokį stilių.

Visi tie skiriamieji bruožai: plikė, skiauterė ir pan., skirti priskriti save prie tam tikros ideologinės ar grupės ir viešai deklaruoti savo pažiūras. Ir tai daroma, kad kiti į tave atkreiptų dėmesį, o ne todėl, kad tam pačiam žmogui tai yra labai gražu(čia jau antraeilis dalykas).

Citata iš: Šešėlis  rugpjūčio 17, 2012, 10:38:06
Svarbiausia, kad būtum gražus sau pačiam :)


Aha. Bet jei kiti tavęs nelaiko gražiu, jei bent kartais nepasako komplimentų, gali nors ir James Dean būti - savęs gražiu nelaikysi. Viskas, ką apie save suvoki atkeliauja tik iš aplinkos. Savimonė pati savęs nekuria. Ji tiesiog nepajėgi to daryti.

OKULTISTE

Taigi, kokia išvada? Patarimas Asasinui: būk gražus dėl kitų... Che che...

TinSoldier

Citata iš: OKULTISTE  rugpjūčio 17, 2012, 15:47:18
Taigi, kokia išvada? Patarimas Asasinui: būk gražus dėl kitų... Che che...


Ai, čia būtinai turėjo galutiniam variante išeiti patarimas Asasinui?

Duck it. Aš šiaip pasiginčyt norėjau. Gal Asasinui tai ir nepadės, bet esmė, kad visi esam belekaip priklausomi nuo aplinkos. Galima tik suvokti, kad pats save laikai kažkokiu ne todėl, kad toks esi. Bet todėl, kad tave supo tokios nuomonės žmonės. Kad tau į smegeninė įteigė savo nieko vertą nuomonę, o ne tiesą. Kai tą suvoki, gal kiek lengviau tai ir priimti :?

Ir, šiaip, kaip kažkoks žmogus yra pasakęs: vyras neturi atrodyti gražiai. Vyras turi atrodyti gerai.

.L.U.T.H.O.R.

Tarkim man patinka ten kokių 70metų stilius. Tai rengiuosi taip ir man vienodai ką kiti mano. Galiu su šarvais vaikščiot, jei manysiu kad taip gerai atrodau :D Nereikia priklausyt nuo kitų nuomonės  :o Tuo labiau išvaizdoje ar aprangoje, nes kaip ten sako skonis draugų neturi. Arba jei kalbant apie priklausomybę, tai tada galima sakyti, visiems neįtiksi :D

Bet tai ką pasakei TinSoldieri aišku tiesa, tik ne visi belenkaip priklausomi, o didžioji dauguma.

OKULTISTE

Mokykloje niekam nepatiko mano išvaizda, bet dėl to stiliaus nekeičiau.Tai net nežinau... Gal tiesiog kartai būna dėl aplinkinių, kartais dėl savęs... Pavyzdžiui, kurį laiką nedrįsau išeiti viešumon juodomis lūpomis, o dabar visai man įprasta būtų...

Išvada: asasinas gali juodai dažytis lūpas... Che che... (Čia "muilinuosi" nuo offtop'o)

Smygolas

Citata iš: OKULTISTE  rugpjūčio 17, 2012, 15:47:18
Taigi, kokia išvada? Patarimas Asasinui: būk gražus dėl kitų... Che che...


Būsi gražus sau - būsi gražus ir kitiems. Patiksi kitiems. OKULTISTE, jau domėjaisi psichologija?...

OKULTISTE

#41
rugpjūčio 17, 2012, 23:34:12 Redagavimas: rugpjūčio 17, 2012, 23:38:28 by OKULTISTE
Na gi... O kur šios temos "superstar" - aš jam čia tiek dėmesio rodau, o jis manęs tikriausiai nebemyli... Ech...
(paklausyti)

Beelzebub

Tinsoldier, sakei norėjai pasiginčyt? Šiaip jei rimtai, tai visiškai nesutinku su tuo ką sakei, kad svarbiausia būti gražiam ne sau, o kitiems, sau - tik antraeilis dalykas. Deja ne, nes pirmoj vietoj turi patikti sau, tik tada patiksi kitiems - o gal ir nepatiksi, žiūrint kokioje aplinkoje gyveni ir tarp kokių žmonių.

(Čia tik mano nuomonė, ir gal perdaug į asmeniškumus leisiuos, bet man taspats). Tai pagal tave gaunasi, kad aš antisocialus, arba išvis psichiškai nesveikas? Nes deja, man svarbiausia, kad patikčiau sau, o ne kitiems. Aš dažnai linkstu į visokias depresijas, isterijas ir panašias nesąmonės ir pradedu nekęst savęs ir man nusišikt ant kitų komplimentų, aš įsivaizduoju, jog kiti mane mato taip, kaip aš save matau, dėlto visi tie komplimentai ir t.t. atsimuša kaip į sieną, nesvarbu, kad ir koks nuoširdus ir tikras tas komplimentas būtų. Nes aš pats SAU nepatinku, todėl net negaliu įsivaizduoti kaip ir kuo galiu patikt kitiems. Ne kartą man tikrai nuoširdžiai sakė, kad gražiai atrodau, bet aš net nusišaipiau, nes man tikrai nuoširdžiai tai atrodė absurdo viršūnė. Aišku čia gal sakysi, kad mano psichologinės problemos ar dar kas, bet visi turi kokių nors insecurities, nepažįstu tokių, kurie neturėtų. Pas psichologą ir taip jau buvau kažkada, nieko įpatingo. Jei nenorėsi, kad tau padėtų, tai ir nepadės.

Sutinku, kad gal ir iš dalies svarbu ką mano kiti, bet tai kad ir tie "kiti" - kiekvieno iš jų nuomonė gali būti skirtinga apie tai kas "gražu". Kokiam pankui nebūtinai turi patikti tiktai kitos pankės, jam gali patikti ir šiaip kokianors mergina, kad ir visai anti-pankiškai apsirengusi. Tikrai nemanau, kad absoliučiai visi pankai rengiasi taip tik dėl kitų, manau, kad nemažai jų rengiasi taip, nes paprasčiausiai jiems tai atrodo gražu. Pagal tave gaunasi, kad žmonės, kurių draugai pankai, turi rengtis irgi kaip pankai, kad patiktų jiems. Jei visi tavo draugai gotai, tai ir tu turi taip rengtis, vien tam kad jiems patiktum? Jei tavo draugai visi su treningiukais, tai būtinai ir tu turi derintis prie jų? Thanks, but no thanks.

Dar taip gaunasi, kad jeigu žmogus visiems atrodo negražiai, niekas nemėgsta jo "stiliuko" ir jo išvaizdos, bet pats žmogus save mėgsta, tai jis turėtų keistis, dėl kitų? Kažkokia visiška nesąmonė..

Man asmeniškai pvz patinka kai žmonės atrodo sergantys, paraudusiom akim, ar pamėlusiais paaikiais, užkimusiu balsu ar pavargę. Man patinka kaip jie atrodo, man gražu, bet čia turbūt atrodys kaip netinkamas žodis. Nors visiems kitiems tai tikrai neatrodo nei gerai, nei gražu. Bet man nesvarbu. Anyways, žmogus, kuris pats sau nepatinka, niekada nepatiks kitiems. Ta prasme, jis galbūt atrodys gražus kaikuriems, bet kol pats to nesupras, jis neprisileis normaliai tų žmonių, arba laikys jų komplimentus pašaipom, nes pats savęs labai nemėgsta. Tiesiog nesupras, kad gali kažkam patikt.

P.S. Nemoku normaliai dėstyt minčių raštu, tai turbūt aiškiai pasakyt pavyko tik pusę to, ką norėjau.

OKULTISTE

Išvada: nori aiškios minties - ją sutrumpink, o ne tuščiažodžiauk...

Beelzebub

#44
rugpjūčio 19, 2012, 07:08:34 Redagavimas: rugpjūčio 19, 2012, 07:11:03 by Beelzebub
Kas kalba, lol. Šiaip ir taip ilgų eilėraščių čia nerašau, tai gal nieks nenumirs, kad vieną kart parašiau. :)

Aukštyn