Mociutes dvasia

Pradėjo scary, gruodžio 07, 2011, 19:40:23

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

scary

Aciu visiems kas mane supratot ir uzjautet...

Esse

Sunku pasakyt.. Matai, tai galejo buti tiesiog tavo isiaudrinusios nuo ivairiu faktoriu vaisiius. Garsas,  galejo nuskambeti kiek kitoje vietoje nei tau istikro pasirode (tarkim kolidoriuje). O siaip... Kiek mazdaug laiko praejo nuo mirties? Ar pagsl paprocius uzdenget vveidrodi?

scary

Citata iš: Esse  sausio 02, 2012, 02:48:47
Sunku pasakyt.. Matai, tai galejo buti tiesiog tavo isiaudrinusios nuo ivairiu faktoriu vaisiius. Garsas,  galejo nuskambeti kiek kitoje vietoje nei tau istikro pasirode (tarkim kolidoriuje). O siaip... Kiek mazdaug laiko praejo nuo mirties? Ar pagsl paprocius uzdenget vveidrodi?
As nezinau ja perrenge jos namuose, o siaip paskui ja perveze i laidojimo namus.

OKULTISTE

  ... Pasimelstum geriau už savo močiutę, o ne apkalbinėtum... Kvaila bijoti nukritusio tušinuko ar pan. ir tai laikyti savo močiutės žingsniais...
  Po mano močiutės mirties durys į jos kambarį kokį mėnesį atsidarinėdavo būtent po vakaro žinių, kurias gyva būdama pasižiūrėjusi, eidavo pro tas duris į savo kambarį... Na ir kas? Niekas net nesuko galvos dėl to, tik kartais nusišypsodavome "Močiutė miegoti eina"... Reikia tik melstis už mirusiuosius, o ne gandų apie juos ieškoti...

Benamis

Bent jau man tai tikrai nejauku butu, jeigu mano namuose taip savaime durys atsidarinedavo :-\

OKULTISTE

Na dėl durų atsidarinėjimo, tai visų pirma siūlyčiau pažiūrėti, ar ne išklerusios, jog nuo menkiausio skersvėjuko atsidaro...

RoxiO

Na visus šiuos tris dalykus galima lengvai paaiškinti, tačiau gal tai vyksta dėl močiutės mirties, o dėl garsų įvairių tai nepergyvenk :) Pats nuosavame name gyvenu, ir būna įvairiausių garsų. Galų gale gal pelė prabėgo, kažką užkliudė ir nuvertė.

Aukštyn