Deimantes istorija

Pradėjo deimante458, spalio 10, 2012, 17:20:37

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

eternal.bliss

Benami-  Aš nepatiklus. Tiesiog šituo atveju naudojuosi.
TinSoldier- Nesuprantu kodėl mažus vaikus priimi kaip idiotus, tokių vaikų tėvus taip pat. :D
Tebūnie, sakė jog tokių atvejų pilna. Na surasim kitą gal kur žmogus vyresnis bus.
Oj jau yra- Nežiniukas sakė ateivius matė.  :D

TinSoldier

Vaikas nėra idiotas.
Tiesiog neturi patirties, ir vis dar neturi išlavinto kritinio mąstymo(kai kurie ir suauge jo neįgyja).
Vaikas gali būti protingesnis, naudingesnis, įdomesnis ir patikimesnis 1000-yje kitų sričių. Bet tik ne ten, kur reikia ištobulinto analitinio, kritinio, racionalaus mątymo.

Kas dėl šeimos, tai klysti gali visi.
O gal, pvz, šeima truputį tiki dvasiomis. Sužinojo, kad jų dukra kvietėsi ir apibarė. O Deimantė, dar būdama maža, priemė tai kaip šeimos pritarimą, kad dvasios egzistuoja ar pan.

Sakau, tokioje istorijoje milijonai spėlionių, neaiškumų ir t.t. Todėl, nors gal kažkam ir įdomu paskaityti ar plačiau sužinoti - ginčytis apie tai visiškai jokios prasmės.

eternal.bliss

Gerai einam su nežiniuku pasikalbėti ;)
Paieškosim kas tiktų tau.   :)

TinSoldier

Citata iš: eternal.bliss  spalio 10, 2012, 22:35:15
Gerai einam su nežiniuku pasikalbėti ;)
Paieškosim kas tiktų tau.   :)


Ką?
Ko būtent ieškosim?

eternal.bliss

Ieškosim atsakymo  ;)
Svarbiausia, kad nevienas prieš kitą bet kartu. :)

Vytiokas

#35
spalio 25, 2012, 20:11:18 Redagavimas: spalio 25, 2012, 20:14:04 by Vytiokas
Citata iš: eternal.bliss  spalio 10, 2012, 22:13:08
Reikia sugebėti taip padėti daiktą, kad jis po kurio laiko savaime nukristų  ;D


O tu nepagalvoji, kad jį gali numesti kokie nors išoriniai veiksniai? Pavyzdžiui: žemės drebėjimai(žinau kad Lietuvoje tai retas reiškinys), garso virpesiai ar dar kas nors.
Mano kaimynai iš antro aukšto šiandien darė remontą ar šiaip kažką tvarkė(bute gyvenu), sukeldami didelį garsą, ir tokia plastmasė nukrito, kuri buvo prie sienos. Aišku aš kai tikiu visokiais reiškiniais paranormaliais (.. :D)būdamas vienas išgirdęs, kad kažkas kambary nukrito irgi galėjau galvot, kad dvasios namus apsėdo, bet pirma apgalvojau kitus, labiau tikimesnius variantus.
Taigi nesakau, kad netikiu Deimantės istorija, bet manau daug ką galima paaiškinti ir pasitelkus loginį mastymą. :)

Aukštyn