Mociutes dvasia

Pradėjo scary, gruodžio 07, 2011, 19:40:23

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

scary

gruodžio 07, 2011, 19:40:23 Redagavimas: gruodžio 07, 2011, 19:42:15 by scary
sveiki, gan seniai cia nerasiau. Kaip buvau rasiusi mano mociute mire tai va.
Praejo jau kokie 5 menesiai ir mano namuose vyksta keisti dalykai:
1. viena vakara man vienai bunant kambaryje nei is sio nei is to pradejo judeti ant sienos pakabintas balionas, o tuo tarpu visi langai taip pat ir durys buvo uzdaryti ir plius as tada niekur  nevaiksciojau ir gulejau ant lovos, bet ne tame esme balionas judejo gal koki pusvalandi. (Net turiu vaizdo irasa)
2. Kita vakara man lovoje gulint ir ziurint televizoriu as apsikamsciau sau kojas, kad nebutu salta tik staiga pajutau lyg kazkas butu paemes uz "kaldros" ir patempes.Greitai man pradejo salti kojos. Pasikeliau ir pamaciau, kad ji tikrai nutempta!!!
3. Buvau kitame kambaryje jau velai vakare ir isgirdau kaip miegamajame kazkas labai stipriai subildejo! O kai atejau ten viskas buvo vietoje ir ten buvo tuscia!!!

Aiskus as cia buciau ikelusi ir ta vaizdo irasa, bet negaliu, nes filmavau telefonu, o ir reikiamo laido neturiu. :( Tad deja... Ir tikrai patikekite as NEMELUOJU ir jei ir meluociau tikrai taip nerasyciau. O ypac apie savo mirusia mociute.

Benamis

#1
gruodžio 07, 2011, 21:23:21 Redagavimas: gruodžio 07, 2011, 21:39:19 by Benamis
Is pradziu pries patikedamas, inesiu truputeli "zemisku pamastymu".

1. Balionas yra labai lengvas daiktas. Kartais skersveji zmogus gali net nepajausti, bet tokiems lengviems daiktams kaip balionas mums nejauciamo vejelio uztenka, kad pradetu siubuoti. Pas mane irgi kambaryje buna ir durys uzdarytos ir langai, taciau kartais irgi pajuda lengvi daiktai (pvz. geles lapas ir pns.).

2. Buvai uzmigus. Buna toks negilus miegas kurio zmogus nepastebi. Truputeli pajudejai + smegenu darbas (panasus atvejis kai pvz. pries uzmigdami kartais susapnuojame, kad krentame ir veliau automatiskai atsibundame) ir vuoalia! Kaldra jau ne vietoje.

3. Gyveni name ar bute?

unco

Visų pirma, užuojauta.  :(
Jeigu namie pradėjo dėtis keisti dalykai, manai, jog tai močiutės siela nerandanti ramybės? Neskubėčiau neigti tavo išgyvenimų, nes ir man panašiai buvo, kai po močiutės mirties nakvojau jos namuose (kaime) ir naktį virtuvėje girdėjosi vaikštinėjimai. Žinoma nieks netikėjo, kol patys ten nepernakvojo. Kadangi mano močiutė buvo tikinti krikščionis, už ją užsakėm mišias. Viskas nurimo, taigi dabar taip darom kasmet.

O tau, siūlau nusiteikt, jog visa tai, tik žemiški įvykiai, pasimelsk už mirusiąją ir pirmiausiai nuramink savo sielą  :)

Bildukas

Sutinku su Unco.Uz savo mirusius artimuosius reikia melstis, pildyti mirties patale jiems duotus pazadus ir BUTINAI uzpirkti misias. Kai daug metu atgal pasimire mano senele - ji paliko mamai pinigu , kad sutvarkytu kapa ,kur jau pries tai ilsejosi senelis , pastatytu nauja paminkla abiems. Darbuose ir rupesciuose isisukusi mama , keleta metu neispilde senelei duoto pazado. Taigi , pries vienas Velines , pradejo detis keisti dalykai .Visi artimiausi seneles zmones (tame tarpe ir as), pradejo sapnuoti tuos pacius sapnus apie ja .Kiekviena nakti. Ir taip kelias savaites. O mano mamai , kuri beje visada buvo absoliuti visokiu keistu reiskiniu skeptike , senele pasirode. Kaip ji pasakojo , senele sedejo ant sofkutes , kur visada megdavo sedeti , ant keliu sunerusi rankas , priekaistaujanciu zvilgsniu zvelgdama i mama. Mama nedelsiant uzpirko misias ir istesejo senelei duota pazada. Ir viskas baigesi. Taigi. O del baliono skraidziojimo , tai tikrai nevertetu issigasti .

Teroras

Manau cia kazkam tiesiog truksta demesio. Butu tai tikra ir aktuali istorija, tai nereiketu laukti kazin kiek laiko atsakymo i uzduotus klausimus.

OKULTISTE

Na aš tikiu viskuo, ką papasakojo scary, bet netikiu, kad tai susiję su mirusia močiute (kurių galų jai gąsdinti savo anūkę?)... Tad prisidedu prie tų, kurie skatina pasimelsti. Scary, pasimelsk ir už savo a.a. močiutę, ir kad Tu taip nebeieškotum, ko galėtum bijoti...

scary

Citata iš: Benamis  gruodžio 07, 2011, 21:23:21
Is pradziu pries patikedamas, inesiu truputeli "zemisku pamastymu".

1. Balionas yra labai lengvas daiktas. Kartais skersveji zmogus gali net nepajausti, bet tokiems lengviems daiktams kaip balionas mums nejauciamo vejelio uztenka, kad pradetu siubuoti. Pas mane irgi kambaryje buna ir durys uzdarytos ir langai, taciau kartais irgi pajuda lengvi daiktai (pvz. geles lapas ir pns.).

2. Buvai uzmigus. Buna toks negilus miegas kurio zmogus nepastebi. Truputeli pajudejai + smegenu darbas (panasus atvejis kai pvz. pries uzmigdami kartais susapnuojame, kad krentame ir veliau automatiskai atsibundame) ir vuoalia! Kaldra jau ne vietoje.

3. Gyveni name ar bute?
Nu kad ne nebuvau uzmigusi as tik gulejau lovoje ir gyvenu name

scary

Citata iš: unco  gruodžio 07, 2011, 21:33:48
Visų pirma, užuojauta.  :(
Jeigu namie pradėjo dėtis keisti dalykai, manai, jog tai močiutės siela nerandanti ramybės? Neskubėčiau neigti tavo išgyvenimų, nes ir man panašiai buvo, kai po močiutės mirties nakvojau jos namuose (kaime) ir naktį virtuvėje girdėjosi vaikštinėjimai. Žinoma nieks netikėjo, kol patys ten nepernakvojo. Kadangi mano močiutė buvo tikinti krikščionis, už ją užsakėm mišias. Viskas nurimo, taigi dabar taip darom kasmet.

O tau, siūlau nusiteikt, jog visa tai, tik žemiški įvykiai, pasimelsk už mirusiąją ir pirmiausiai nuramink savo sielą  :)
Aciu :)

Teroras

Tuos tavo keistus dalykus isskyrus tave dar kas nors namuose pastebi?

scary

Citata iš: Teroras  gruodžio 16, 2011, 17:52:33
Tuos tavo keistus dalykus isskyrus tave dar kas nors namuose pastebi?
Is tiesu net nezinau ai mano mociute (kita) girdejo kai mano kambaryje kazkas nukrito...

Benamis

Naminiai gyvunai yra (kate, suo)?

scary

Citata iš: Benamis  gruodžio 19, 2011, 17:15:20
Naminiai gyvunai yra (kate, suo)?
kate kolidoriuje ir suo lauke

Teroras

Kodel patikslinai, kad kolidoriuje? Ka ta kate negali daugiau niekur buti isskyrus kolidoriu? Ar ji ten kaip suo prie budos prirista? Nepagalvojai, kad ta kate galejo tame kambaryje sukelti triuksma ir pati jo issigandus isbegti?

Rolandas

Skary,
Is to ka papasakojai susidaro ispudis jog Tavo mociutes dvasia Tau bando kazka pasakyti galbut parodyti. O gali buti jog Jos dvasiai truksta energijos pakilti i reikiama lygi. Bet greiciausiai kad ta informacija bus susijusi su Tavim. Energetiniam lygmeni Tu nepriimi informacijos is jos. Jei nori ka nors pakeist parasyk man berzanai@gmail.com

scary

Citata iš: Teroras  gruodžio 20, 2011, 16:53:09
Kodel patikslinai, kad kolidoriuje? Ka ta kate negali daugiau niekur buti isskyrus kolidoriu? Ar ji ten kaip suo prie budos prirista? Nepagalvojai, kad ta kate galejo tame kambaryje sukelti triuksma ir pati jo issigandus isbegti?
Matai mano kates kailis labai storas todel ji seriasi tad i kambari jai negalima, o ieiti ten ji sansu neturi, nes duru rankena yra uzsukta i virsu. (ji seniau mokedavo atsidaryti duris) ir siaip kaciu niekas niekur nepririsa

Aukštyn