Veidrodžiai

Pradėjo Refaim, sausio 06, 2013, 15:33:41

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Refaim

Nutiko man prieš metus toks įvykis, buvo naktis ir aš užsinorėjau į vonios kambary. Ateinu, įsijungiu šviesą ir priėjęs prie veidrodžio pamatau už manęs stovinčia senyvą moterį. Labai išsigandau ir staigiai atsigręžiau į ją, bet ten nieko nebuvo. Tuomet vėl pažiūrėjau į veidrodį ir tikrai veidrodyje už manęs niekas nestovėjo.

Po savaitės su draugais sumanėme mano vonios kambaryje iškviesti tą senyvą moterį, nes pamaniau kad ji yra dvasia. Pasidarę "Ouija board" pabandėme ją iškviesti. Bandėme kelis sykius ir kiekviena sykį adata kurią laikėme ant "lentos" pradėdavo greitai judėti į visas puses, bet paklausus klausimo, nieko nedarydavo. Taigi nors nieko nepavyko įsiaiškinti iki šiol bijau vonioje pažiūrėti už savęs :D

Benamis

Galima paklausti kiek tau metu buvo kai pamatei ta senyva moteri veidrodyje?

Refaim


Teroras

Tau buvo 13 metu, rasai, kad tada buvo naktis, tai galvoju, kad pries tai ar tuo metu miegojai, taip? Ir is kur pas 13-meti zinios apie Ouija?

nelogiska

kažkaip labai skeptiškai žiuriu į tai.. primena nevykusias istorijas per penktokų žiburėlius ;D

.L.U.T.H.O.R.

Teroras kai visada stereotipiškas :D Šiais laikais, kaip tik toks amžius 12-13 metų užsiiminėti Ouija. Aš pats tokiam amžiui su draugais bandžiau kviesti dvasias :D

Teroras

Citata iš: Šešėlis  sausio 06, 2013, 18:56:52
Teroras kai visada stereotipiškas :D


As net pats to nepastebiu... ;/ ;D Reikes keisti mastysena... :D

omcikas

Citata iš: Šešėlis  sausio 06, 2013, 18:56:52
Aš pats tokiam amžiui su draugais bandžiau kviesti dvasias :D

pavyko ? :D

Refaim

13 metu budamas pradejau dometis apie dvasias, ju kvietima, man buvo labai idomu tai ir pabandziau :)

ponaitis

chem,ar bent pavyko iškviest?

Refaim

Nieko gero nesigavo, tik kad vienas draugas specialiai ranka judino, kad adata sukinėtusi...

ponaitis

Nenusimink, mes su draugais kvietėm, ir tik 1 iš 4 išėjo :D

Refaim

Atėjo dvasia? ka gero pasake? :D

ponaitis

paklausiau savo gimimo data,ar pyksta ant musu ir pnš.,neprisimenu db, senokai buvo:D

Refaim

mes pns klausinėjom, vienas draugas paklausė dvasios ar jis bus akropolio direktorius :D

Aukštyn