Žymiausias Romos egzorcistas papasakojo apie neįtikėtinas savo darbo detales

Pradėjo Linas Esu, birželio 28, 2017, 14:55:45

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Linas Esu

Citata iš: elteide  spalio 09, 2017, 16:25:09tas, kuris padejo man ...
Ir kas padėjo ?

elteide

Citata iš: Linas Esu  spalio 09, 2017, 16:33:50Ir kas padėjo ?
tegu jis ir pasisako..aš atsakiau šitoj temoj , kad pasakyt, kad vyksta tokie dalykai , kas moka padaro ir dažnai tai atrodo biški kitaip nei tikimės..
ir padėkot :)

Linas Esu

Citata iš: elteide  spalio 09, 2017, 16:42:16tegu jis ir pasisako..aš atsakiau šitoj temoj , kad pasakyt, kad vyksta tokie dalykai , kas moka padaro ir dažnai tai atrodo biški kitaip nei tikimės..
ir padėkot :)
Ko čia slėpti ? :D tai kas jis toks yra ? kuris čia egozrcizmu užsiima ?

elteide

:) ..teip ..pasakyk

Linas Esu

Citata iš: elteide  spalio 09, 2017, 16:46:33:) ..teip ..pasakyk
Nesupratau ... kas čia ką turi pasakyti ?

mcgyver

Turi pats egzorcistas pasisakyti. :D

Linas Esu

#36
spalio 09, 2017, 17:05:02 Redagavimas: spalio 09, 2017, 19:15:28 by Linas Esu
Citata iš: mcgyver  spalio 09, 2017, 17:03:32Turi pats egzorcistas pasisakyti. :D
@Mekabciel , @Vendigo , čia jūs išvarėte velnius/demonus/vaiduoklius iš @elteide ?


kiskis

@elteide, jei tavo akys pasidare tokios
Citata iš: a.t.sielis  spalio 09, 2017, 13:57:23Ką pasakytumėt apie šio žmogaus akis? http://www.ellex.lt/en/experts/dr-jaunius-gumbis/725
tai zinok , tau galejo ir yvaryt ka nors, gal tu esi miegapele ir megdavai tiesiog daug miegot...

a.t.sielis

Citata iš: elteide  spalio 09, 2017, 15:15:57žinok, man irgi mįslė ..:)
Jokios mįslės, ką Jėzus pasakė išvaręs demonus?

Per krikščionišką egzorcizmą tikriausiai Jėzus galingai užblokuoja demonus nuo to žmogaus. Demonai negali daryti belenko, jie tik "apleistose teritorijose" stiprūs.

Linas Esu

Citata iš: a.t.sielis  spalio 09, 2017, 17:54:02Per krikščionišką egzorcizmą tikriausiai Jėzus galingai užblokuoja demonus nuo to žmogaus.
Kodėl ne šv.Marija tai daro ?

a.t.sielis

Citata iš: Linas Esu  spalio 09, 2017, 18:02:06Kodėl ne šv.Marija tai daro ?
Daro tas, kas turi galią. Galią turi Dievas. Krikščionys Jėzų supranta kaip Dievo dalį.

Linas Esu

Citata iš: a.t.sielis  spalio 09, 2017, 18:07:04Daro tas, kas turi galią. Galią turi Dievas. Krikščionys Jėzų supranta kaip Dievo dalį.
O kas islamo ar indų religijose galingai užblokuoja demonus nuo žmonių  ?

a.t.sielis


sara

Nu ir as papasakosiu. Mane baznycioje krikstijo, kai tik atejau i baznycia kunigas pasiziurejo i mane pasiziurejo i lauka ir pasake kad paskui mane atejo virtine velniu ir kad nedelsiant reikia mane krikstyti ir krikstijo. Bet kaip krikstijo neprisimenu prisimenu tik kad lipau i kubila vandens( baznycioje). Tik man paslaptis kuo ten buvau aprengta... Vienu zodziu nepamenu nei kaip mane aprenge tos vienuoles nei kaip isrenge... Ir vel aprenge( mano rubais). Tikiuosi kad plika i vandeni nebridau, ten juk baznycia. O paskui per miegus nakti jutau nuosirdzias tu vienuoliu maldas del manes...
Tai va.

Linas Esu

#44
spalio 09, 2017, 18:35:17 Redagavimas: spalio 09, 2017, 18:49:28 by Linas Esu
Citata iš: a.t.sielis  spalio 09, 2017, 18:17:22Per krikščionišką egzorcizmą tikriausiai Jėzus galingai užblokuoja demonus nuo to žmogaus.
Tai per islamišką egzorcizmą , alachas ? :D
O per indų , Rundra ir Gaja ?

Aukštyn