Ką sapnuojate?

Pradėjo Asasinas, kovo 30, 2012, 19:52:48

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Synkas

senai kazko norejau paklaust, ar imanoma sapnuoti ta pati sapna daugiau nei karta? ar kaip sapnuoji, ir sapne jautiesi, kad ta sapnavai jau, cia koks prisiminimas?

nezinau, man jau nekarta buvo toks jausmas. nu lyg sapnuoji viena sapna, ir paskui kita nakti vel ta pati sapnuoji, ta pati darai ir pan. ir sapne mastai paskui po kiek laiko kad ta jau sapnavai jau kazkada tikrai. (galbut ne vien man taip yra ir cia nieko keisto??)

_Anonimas_

@Synkas , man rodos, kažkur esu rašęs šioje temoje. Bet žodžiu daugiau nei kartą sapnavau ta patį identišką sapną - kad šalia Šiaulių karinio oro uosto (netoli kurio gyvenu) įvyko sprogimas (panašus į aviakatastrofą). Daugiau savo gyvenime nepamenu, kad būčiau sapnavęs identiškus sapnus.

@@@

Norit tikekit norit ne, bet as tai beveik visada kontroliuoju savo sapna. Miegu, jeigu kyla kazkoks pavojus, iskart "keliu" save sapne, ir momentalei pabandu.

_Anonimas_

Šaunuolis. Dar tokio atvejo forume nebuvo.

Justinas Herbsman

"sapnavau" save lucid dreame,aka templet level of dimension,dariau duris laukines  ir sukdamas galva save pamaciau,kaskaip susikibom rankom sukumes lygir poto nepamenu nieko,dar skraidziau savo apylinkese zinojau jog sapnuoju ir dalinai kuriau savo scnenariju "sapno" .

ponaitis

Sapnavau pasauly kaip resident evil,tik ten mutavę ne žmonės,o gyvūnai.Taigi keliaujam su kitu žmogumi(išgyvenusiu) ir ieškom kitu žmonių kurie galbūt išgyveno,kiek pamenu išėjom iš trobelės ir per tunelius patraukėm kitur,radom kita trobukę kurioje grojo muzika ir neseniai girdėom žonių balsus,nieko nelaukia nuėjom i kitus tunelius,bet ten jau transportas buvo(Ir iš karto pasakau tolimesniai eigai,ryklys sapne,toks mutaves gyvys,nedidelys ryklys su kojom ir uodega) bet man pranešė kad tunelis užgrustas gyvunais(negyvais dauguma) ir nustatyta ryklių,todėl nežinodami ar jie gyvi ar ne apsirengėm šarvus ir pradėjom "važiuoti".Kadangi langai buvo,viskas matėsi,rykliu apie 17 "sutikom".Išlindus iš tunelio pamatėm trobą,kaip ir ankščiau,ir iš jos sklido muzika,aš atidariau duris ir pamačiau nenormalaus dydžio bitę ir kaip visi normalus žmonės padarytų dėjau į kojas :D bet bitė pasivyjo,palindo po drabužiais ir atsibudau.

Dūmas

Vienas iš įsimintinų sapnų mano gyvenime:
Kadangi paskutiniu metu forume stipriai liečiama tema religija (nors spėju daug kam tai jau pabodo...).
Asmeniškai esu tikintis žmogus, bet bažnyčią prisimenu tik per šventes, ar esant dar kokiai progai...
Tuo metu gyvenau daugiabutyje. Sapnuoju: ateina Dievas pas mane. Aš namuose, o jis tik juda dar prie mano buto pagrindinių durų. Stipri šviesa veržiasi pro durų menkiausius kraštus. Per visą kūną eina šiluma, mane apima nepatirtas jausmas ( jaučiuosi neapsakomai gerai ). Kuo jis arčiau mano durų tuo šviesa šviesesnė, o tas nepaaiškinamas GERAS jausmas dar stipresnis. Jokių negatyvių emocijų (pvz., baimės kaip prisidirbusiam vaikui dėl nuodėmių). Aš suprantu, kad sapnuoju, bandau atverti lauko duris, kad pasitikčiau - neįstengiu, bet Dievas nesustoja judėjęs link manęs, (to nematau, bet jaučiu). Po kelių metų kontroliuojamų sapnų man taip ir nepavyko tų durų atidaryti. Aš pabundu, bandau vėl grįžti į sapną, nepavyksta...Man pabudus tas geras jausmas dar išlikęs. Sunku apibūdint tą jausmą, gal ŠVARUS... Tą dieną jaučiausi labai gerai (lengvas viduje jokio negatyvo...), bet tas keistas geras jausmas rodos blėso su kiekviena mano įprasto (gal nuodėmių) gyvenimo minute. Taip Dievo ir neįsileidau - tikriausiai aš bedievis, kaip manote jūs kalbant apie šio sapno reikšmę???
Kartais pamastau ar taip jaučiasi žmogus be nuodėmių, ar būdamas šalia Dievo...
Kartais užduodu sau klausimą: Jeigu aš patyriau tokias stiprias emocijas sapnuodamas, kad Dievas ateina pas mane, kas būtų jeigu būčiau sapnavęs velnią...

nereikalinga

#382
lapkričio 06, 2014, 07:36:46 Redagavimas: lapkričio 06, 2014, 07:56:26 by nereikalinga
Kažko matyt dar trūksta iki pravertų durų ,kad būtum arčiau Dievo :)  Taip pat sunku pasakyti ar tai Dievas išvis tavam sapne .
bet taip pat kažkur teko skaityti ,jog tamsybės šviečia daug skaisčiau,ir šneka daug saldžiau.
:)


Jei kalbant apie senesnius sapnus. Tai iki šiol pamenu senai sapnuotą sapną jog susapnavau po buvusio "Mažeikių naftos" vadovo Kiesiaus nužudymo.  Sapnavau jį patį,jog jo mirtis yra surežisuota ,ir jis yra gyvas :) Nes taip reikėjo dėl tam tikrų priežasčių ,ir kad jis bus kitur,gyvens kitoje šalyje,kitais duomenimis :)

;D ;D

Kopernikas

#383
lapkričio 06, 2014, 12:00:16 Redagavimas: lapkričio 06, 2014, 14:32:34 by Kopernikas
Geras sapnas Dūme :)

Iš to ką nupasakojote sprendžiu, kad jums paprasčiausiai trūksta koncentracijos. Nėra to "žūtbut atidarysiu" viduje ir sukoncentruoti visą sąmonės jėgą tik į tas vienas duris. Karštai melskitės, medituokit ir vieną dieną atversit tas duris.

Sakote, kad nepavyksta grįžti į sapną. Pabandykite kitą kartą prabudęs nedaryti jokio judesio ir nieko negalvokit. Nė mintelės! Tada koncentruokitės į objektą (spėju naudojate kažkurį, kaipo pvz. lygus vandens paviršius ar panašiai) kurio pagalba bandote grįžti į sapną. Jei išliksite ramus tai nepajusite kaip panirsite ir pradėsit atgaminti sapną. Iš karto nepavyks bet ilgainiui išmoksit.

Ir dar. Gal galėčiau jums pasiūlyti mesti iš galvos tas nesąmones apie nuodėmingą vaiką? Suprantu, kad tai gilus negatyvus įspaudas pasąmonėje, bet jo irgi galima atsikratyti.

Sėkmės!

.L.U.T.H.O.R.

#384
lapkričio 06, 2014, 12:53:35 Redagavimas: lapkričio 06, 2014, 12:56:30 by Druwis
@Dūmas , dažnai sapnuoji tą sapną? Ar pats įeini į jį?

Neįsileidimas, nebūtinai reiškia, kad esi bedievis. Be to tai visgi yra sapnas. Nebent tu kažkoks išrinktasis, dievas pas tave neateis. Kažkas yra tavo pasąmonėje kas sukelia tokius sapnus. Pritarčiau @Kopernikas
CitataIr dar. Gal galėčiau jums pasiūlyti mesti iš galvos tas nesąmones apie nuodėmingą vaiką? Suprantu, kad tai gilus negatyvus įspaudas pasąmonėje, bet jo irgi galima atsikratyti.


Jeigu tu turi pasamonėje tokį įspaudą, jis gali neleisti tau atidaryti šių durų. Kad ir kas už jų stovėtų :)


O aš šiąnakt sapnavau, kad tardamas daikto pavadinimą ir spragtelėdamas abiejų rankų pirštais, galiu materializuoti tą daiktą. Ir su kiekvienu daikto atsiradimu būdavo labai juokinga :D

varpainis

Kas domisi tais visais sapnai, gal butu malonus ir paaiskintu ka reiskia sapnuoti, kad kur beeitum, po kojom iluzta grindys, ledas ir tik vos vos speji pasitraukti ir neikristi. Jau nebezinau kiek kartu per paskutini menesi ta pati sapnavau  ???

Sleeping_angel

#386
lapkričio 18, 2014, 21:17:31 Redagavimas: lapkričio 18, 2014, 21:19:08 by Sleeping_angel
@varpainis vaikštai peilio ašmenim arba per daug rizikuoji. Pirma mintis tokia :)
Jei turi žalingų įpročių, siūlyčiau ir apie juos pamąstyti :)

house_armin

Cia turbut is mano puses offtopikas, todel iskarto atsiprasau. As dar naujokas tai galimas daiktas kad nepamaciau jau tokios temos ;] mano klausimas butu -- ka reiskia daznai sapnuoti ta pati dalyka? Sapnais nezinau kodel, bet labai netikiu. Zinau, kad ju pildymuisi turi itakos planetos ir menulis, todel ne visada pildosi. Ir aisku, sunku pastebeti kas kada issipildo. Jei atvirai, dar niekada nesu paliudijes savo sapno realybej. Turbut nepastebiu.

Samanta777

As tai sapnuoju daznai, kad blaskausi sename pastate ar dvare, ieskau isejimo ar siaip vaikstau.. Dar daznai sapnuoju neaiskias butybes kurios mane nori nuzudyti

Dūmas

Naujų metų nakties sapnas:
Įeinu į vaiko kambarį, ant lovos guli mano išsigandęs vaikas (3m.), šalia pamatau judančią kaldrą čia išlenda kojos, jos tokios pačios kaip mano vaiko (gulinčio šalia), išlenda viršugalvis (toks pat kaip mano vaiko šviesių plaukų). Aš prieinu ir nutraukiu kaldrą, o čia guli mano vaiko kopija (susirietus į kamuoliuką). Aš paklausiu: „kas tu". Po klausimo „vaikas - tas kažkas" atsisuka į mane. Žvilgsnis veriantis kiaurai (akies rainelės ryškiai šviesiai žalios, vyzdžiai išsiplėtę juodi) suprantu, kad tai ne mano vaikas, o šalia gulintysis yra tikrasis. Nieko negalvodamas aš jį čiumpu kaire ranka už kaklo ir iškeliu prie sienos, kita ranka pradedu daužyti. Kad ir kaip stipriai atrodo bedaužau, smūgius jo kūnas sugeria, o įskilimai žvaigždės formos užsitraukia (tas kažkas nereaguoja į mano „skausmingus" (smaugimą ir mušimą kumščiais) veiksmus tik žiūri įsmeigęs į mane akis. Pamatęs, kad tai neveiksminga aš jam sakau: „einam pažiūrėsim kaip tu į kryžių reaguosi". Po šių žodžių jisai bando išsilaisvinti, kojom ir rankom apsiveja man apie ranką kuria aš jį laikau smaugdamas, tačiau jėgų jam neužtenka ištrūkti. Nusinešiau į virtuvę, iš peilių sudėjau kryžių ir tasai kuris buvo mano rankoje dingo, taip ir nieko netaręs ir nepadaręs. Iki šio sapno momento nejutau jokių jausmų pvz., baimės, pagiežos tam ką sutikau, o veiksmus rodos atlikau nieko negalvodamas. Atėjo žmona į virtuvę, aš jai papasakojau kas nutiko (sapne). Ji tarė: „tai buvo šmėkla", tada nežinau dėl ko, bet aš nuoširdžiai apsiverkiau ir pabudau. Nejaukus sapnas.
Sapno neanalizavau, nes nutariau, kad tai liga kurią aš įveikiau per keletą dienų.

Aukštyn