Reklamos projekte ir Anomalija.lt ateities planai

Pradėjo Anomalija, vasario 25, 2013, 22:43:06

« ankstesnis - sekantis »

Ar Jums labai trukdo reklamos esančios Anomalija.lt projekte?

Taip, labai... Tiesiog erzina!
Šiek tiek. Galėtų būti jų mažiau.
Nei kiek. Viskas normos ribose.
Juokaujate? Aš jų net nepastebiu!
Žemyn

Anomalija

Sveiki brangūs Anomaliečiai ;)

Kadangi "dėdėms" administratoriams rūpi kiekvieno iš Jūsų nuomonė, nusprendėme padaryti apklausą. Šį kartą klausimas bus apie reklamas puslapyje ir forume.

Klausimas: ar Jums labai trukdo reklamos esančios Anomalija.lt puslapyje ir forume? Atsakymo variantus rasite viršuje ;)

Jeigu paaiškės, kad tikrai reklamos Jums neleidžia "ramiai gyventi", stengsimės ką nors sugalvoti (pakeisti pozicijas, matmenis ir pnš.). Deja, atsisakyti jų kol kas negalime :(

Kodėl negalite atsisakyti reklamų?

Visų pirma, reklamos padeda išlaikyti visą šį projektą - mums nereikia investuoti savo asmeninių lėšų. Antra, pinigai kurie lieka - investuojami į mūsų fondą, kurio dėka jau netrukus pristatysime Jums visiškai naują Anomalija.lt projektą. Trečia, jeigu naujas projektas pasiteisins (mes milžiniški optimistai), galėsime sau leisti kur kas daugiau... O tai būtų: dalyvių pilnai konfigūruojami blogai, oficialus anomaliečių susibūrimai (būtų rezervuojamos salės, pasirūpinta maistu, gėrimais), nuolatiniai konkursai, įrenginių pirkimas "dvasių gaudymams" ir gaudytojų grupes subūrimas ir dar daug kitų idėjų... Tiesiog visko nenorime atskleisti ;)

Taigi kol kas tiek informacijos :)

Benamis

Man nei kiek netrukdo, svarbiausia, kad nera issokanciu reklamu... Arba su garsu. Ju tai pakesti negaliu.

Kazkaip susirimavo ;D

Idomu, kas per projektas? ::)

Teroras

Dziugina kai zmones viska daro del idejos, o ne i kisena visus pinigus kisa :) Sekmes ;)

.L.U.T.H.O.R.

Pritariu Benamiui dėl reklamų :) O šiaip tai net nepastebiu jų. O projektas skamba jaudinančiai :D

RoxiO

O vaikyti. Net seilė iš susidomėjimo nutįso! :D

Teroras

Kadangi investuoja, mano spejimas butu, kad ruosia el. knygyna arba gal koki shop'a :)

Tiesiog atsiminiau, kad kazkada Facebook'e klause ar butu susidomejusiu zmoniu el. knygynu ;D

paragraf 78

Mane erzina tik viena reklama: anksčiau paspaudus funkciją "Rodyti žinutes nuo paskutinio apsilankymo" reklama atsirasdavo apačioje, dabar ji atsiranda viršuje, tas labai erzina :)

Ignas1992

Man reklamos netrugdo, jų yra kiekvienam puslapyje, todėl turbūt jau net nepastebiu aš jų, o anomalijos planai skamba labai jau įspūdingai :)

PusiauŽmogus

Perskaitęs klausimą net susimėčiau, nematau nė vienos reklamos. Paskui prisiminiau, kad naudoju Adblock'ą. išmėginkit ir jūs, nepamainomas dalykas.

Benamis

Kazkada naudojau, taciau priejau prie isvados, kad tai ne man (gal ir keistai tai skamba). Nors kartais reklamos buna tiesiog izulios (kalbu kai atsidaro per visa langa, groja ant viso garso muzika ir negalima ju isjungti), bet kartais galima ir kazka deka ju idomaus surasti :)

paragraf 78

Kas yra Adblock'as?

PusiauŽmogus

Adblock yra įskiepis į tavo naršyklę, kuris užblokuoja reklamas. Interneto svetainės tampa švarios ir gražios. :)
Aš asmeniškai naudoju Chrome naršyklę, nežinau ar kitoms naršyklėms yra Adblock.

paragraf 78

Na reiks paieškot. Aš tai fire fox naudoju. Kažkaip chromas man nepatinka, o apie opera išvis patyliu :)
Šiaip tai jau nuklydome nuo temos :)

Teroras

Pasirodo buvau teisus ;D Tik nezinau kas tiksliai bus :)


Benamis

Is kur si paveiksli istraukei? :o

EDIT:

Jau matau ;)

Aukštyn