Skype

Pradėjo Tomas, vasario 07, 2012, 22:54:45

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Tomas

Turiu gera pasiulimą padaryti skype grupe Su pavadinimu-WWW.anomalija.LT geriau pažintume vienas kita ir kalba eitu žymei greičiau na tiek gal mano pasiulimas bus įgivendintas.Ačiu jei ir nebus įgivendintas.

Benamis

Abejoju ar verta (as pvz. net nesinaudoju Skype) + cia tokia Anomalijoj tematika specifine kur siaip nepakalbesi "apie viska ir visus" :) Yra tikrai daug forumu Lietuvoje kur kalbama apie dalykus nuo A iki Z, ten ir chatai yra jeigu nori greitesnio bendravimo :)

Tomas

Nu jei ne tai ne nieko nepakeisi, beja ačiu už suteikta informacija

Benamis

Tai, kad nera uz ka :) Nezinau, gal kas nors nores sukurti, as tik savo nuomone issakiau :)

paragraf 78

Na kiek rodo praktika, tai pradėjus diskutuoti skype, forumai paprastai gerokai apmiršta

Benamis

Mano manymu nelabai ir patogu butu diskutuoti per Skype'a :-X

Asasinas

Kokie skaipai. Skaipai tinka didelėms bendruomenėms. Be to, anomalijos sritis ganėtinai siaura, tai nemanau, kad verta daryt tą skaipo grupę ir ižbaidyt pusę forumo lankytojų. Prisipažinsiu, ir aš pats nelabai naudoju Skype. Kas nori bendraut, gali rašynėtis PM'ais forume. Gal net būtų galimybė kadanors ateityje čia tiesiai forume įrengt kažkokį mini chat'o langą? Nes pavyzdžiui PhPBB diskusijų lentoj tokį dalyką galima nesunkiai padaryt pasiknisus kode, o gal ir išvis lengvai, nežinau kaip ten ta naujausia versija dabar. O kaip čia su tuo jūsų Sample Machines tai dunno. :)


Tomas

Nu jo pajemus ka ten tam skypei padiskutuosi bet 1 dalykas lengviau bendrauti.

Smygolas

O kodėl vis dėlto nesukūrus skype chat'o? Nemanau, kad forumas apmirtų, nes ne visi dalyvautų chat'e, savaime suprantama. Tik tie, kurie norėtų pabendrauti "greitu būdu". Apie tas pačias temas arba kitas, kaip nukryps kalbos.

TinSoldier

Citata iš: Katastrofa  gegužės 08, 2012, 22:40:14
O kodėl vis dėlto nesukūrus skype chat'o? Nemanau, kad forumas apmirtų, nes ne visi dalyvautų chat'e, savaime suprantama. Tik tie, kurie norėtų pabendrauti "greitu būdu". Apie tas pačias temas arba kitas, kaip nukryps kalbos.


Tai kad, man atrodo, forumas jau dabar apmiręs : ))

Bet tai kas trukdo sukurti tą skype chatą? Koks skirtumas, ar savininkas, ar adminas, ar paprastas vartotojas sukurs? Jei norit, tai ir kurkit. Paskelbkit čia. Kas norės - prisijungs. Skaipo chato sukūrimui gi oficialaus leidimo nereikia. Žmonės per daug šneka ir per mažai daro :/

paragraf 78

Aš vis tik prieš skype chato kūrimą, bent jau ne dabar, kai tiek mažai dalyvių. Nes tada iškart galima parašyti forumui mirties nuosprendį.

Asasinas

Skaipo kanalas gali būt kai puslapis turi tūkstančius aktyvių lankytojų. O dabar pastaruoju metu forumas visai leisgyvis. Tai rinkites arba forumas arba skaipas, nes vienu metu abu su tokiu aktyvumu neįmanoma.  :D

Smygolas

Citata iš: paragraf 78  gegužės 09, 2012, 08:50:54
Aš vis tik prieš skype chato kūrimą, bent jau ne dabar, kai tiek mažai dalyvių. Nes tada iškart galima parašyti forumui mirties nuosprendį.


insomnia, nekursiu, nes paskui gausiu velnių.. O taip norėčiau..

Smygolas

Citata iš: Asasinas  vasario 08, 2012, 03:32:19
Kokie skaipai. Skaipai tinka didelėms bendruomenėms. Be to, anomalijos sritis ganėtinai siaura, tai nemanau, kad verta daryt tą skaipo grupę ir ižbaidyt pusę forumo lankytojų. Prisipažinsiu, ir aš pats nelabai naudoju Skype. Kas nori bendraut, gali rašynėtis PM'ais forume. Gal net būtų galimybė kadanors ateityje čia tiesiai forume įrengt kažkokį mini chat'o langą? Nes pavyzdžiui PhPBB diskusijų lentoj tokį dalyką galima nesunkiai padaryt pasiknisus kode, o gal ir išvis lengvai, nežinau kaip ten ta naujausia versija dabar. O kaip čia su tuo jūsų Sample Machines tai dunno. :)


Che, skype Asasinas nenaudoja.. :D

Aukštyn