Katės

Pradėjo Asasinas, sausio 19, 2012, 19:18:43

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Asasinas

Pakalbėkime apie šį, hm, mistinį gyvūną - katinus. 

Ar turite namie katę? Aš turiu ir miegu su katinu. :)

Senovės Egipte katės laikytos šventomis, o jų deivė Basta, moteris su katės galva.
Yra manoma, kad katės mato astralinius kūnus ir dvasias. Liaudėje tikima, kad katės apsaugo namus nuo blogos energijos. Ką jūs apie tai manote? 


RoxiO

Katė namie tikrai yra labai gerai. Sakoma, kad jos apsaugo namus nuo juodosios magijos.

Linas

Turiu  :) Teigiamai veikia kai bloga nuotaika būna  :D

paragraf 78

Turiu katiną vardu Padla Antrasis.
Kol neturėjau, tol tikėjau kad katės turi magiškos galios. Dabar abejoju :)

RoxiO

"Padla" - Gražus vardas. Turbūt pavadinsiu taip savo naująjį katiną :D

paragraf 78

#5
sausio 19, 2012, 21:07:51 Redagavimas: sausio 19, 2012, 22:24:44 by insomnia
Padla rusišku slengu reiškia niekšas (bet su įžeidžiančiu akcentu), tai nežinau ar norėsi taip vadinti savo katiną. Geriau pavadink jį Daugšikučiu :)

RoxiO

Arba Ašvadu. :D

unco

niekada neturėjau katino, esu šuns persona, nors ir nejaučiu anti-simpatijos murkiantiem kamuoliukam  :)
Turiu šunį matantį vaiduoklius ir dar keletą gyvių.

paragraf 78

Kokių dar gyvių turi?
Aš tai alergiškas šunim. Ir šiaip jų nemėgstu :)

unco

tokius, kam į žiukes, kam į vovieres panašius padarus degu  :) ir dar vienas padaras (jau turėčiau sakyt su manim gyvena, o ne aš laikau) , nebesuskaičiuojamo amžiaus triušis pas mane .
Kažkaip vis norėdavau kokį egzotinį gyvį įsigyt, bet daugumai jų priežiūros didelės reik. Na, nebent kokį vorą kada susiveiksiu ...

paragraf 78

Aš tai turėjau dvi žiurkės. Smirdžių Stivą pirmąjį ir Smirdžių Stivą antrąjį

RoxiO

Aš ir turėjau dvi žiurkes, vienas buvo vardu Kleckas o kitas Emilijus, bet vadindavom jį Chuanu dažniausiai :D

TinSoldier

Insomnia, katės padlos, daugšikučiai, žiurkės smirdžiai.. Bijau pagalvoti, kokį vardą savo vaikui duosi :))

Ieva

Aš tai laikau egzotų veislės katę vardu Tika  :)

Daividas

Šiaip mano mama mylėjo katinus, ir aš juos myliu. :] bet neleidžia gyvenimo sąlygos jų turėti.. :D

Aukštyn