Kas sukūrė kūrėją?

Pradėjo a.t.sielis, birželio 02, 2015, 15:16:40

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Creative


Vytautas

Citata iš: Psichiatras  gegužės 03, 2020, 17:12:32O is ko atsiranda nepadorumas??
Čia jau intelekto žaidimo produktas :) Be intelekto "apdorojimo" tai niekas. :)

Psichiatras

Citata iš: Creative  gegužės 03, 2020, 17:14:46Taip, būtų.
Tada tos problemos egzistuoja...
teigiu, jog tas isstumimas buvo netik..
suprojektuotas, bet ir neigiamas...
dabar bus atvirkstine reakcija, ir neigimas...
o sekantis panyrimas, i regresija??
Oi, tik vaikystes neatkoduokit...
Jeigu problema tokia gyli...

Psichiatras

Citata iš: Vytautas  gegužės 03, 2020, 17:16:22Čia jau intelekto žaidimo produktas :) Be intelekto "apdorojimo" tai niekas. :)

O uz pradeta darba sumoketu nepabaigus??
As irodyciau netik, jog dievas neegzistuoja, bet ir, jog tikejimo ir gailescio jausmas...
=infantilus.

Vytautas

Citata iš: Psichiatras  gegužės 03, 2020, 17:11:30Absoliuciai neirodyta ir nepagrysta, jog kazkas galetu buti...
pačio fakto kaip mūsų egzistavimas ir dar su intelekto galimybę kaip ir įrodo viską ko reikia. :) Vienintelis klausimas kiek neša mūsų suvokimas. :)

Psichiatras

Citata iš: Vytautas  gegužės 03, 2020, 17:21:34pačio fakto kaip mūsų egzistavimas ir dar su intelekto galimybę kaip ir įrodo viską ko reikia. :) Vienintelis klausimas kiek neša mūsų suvokimas. :)

Tai suvokimas sukure suvokima, ar samone atsirado?

Vytautas

Citata iš: Psichiatras  gegužės 03, 2020, 17:25:47Tai suvokimas sukure suvokima, ar samone atsirado?
Visą tai aš vadinu intelektų bendrąja prasme. O intelektas dalykas neapčiuopiamas bei vaikystėje "užkraunamas". Iš pasaulinės praktikos jei vaiką užaugina gyvūnai jis neturi žmogui būdingo intelekto ir net negali jo vėliau įgyti. Maža to senatvėje dažnas senas žmogus intelektą praranda dar gerokai iki mirties. Kaip ir žmogus bet net nesuvokia savo tapatybės. Visumoje intelektas yra kažkas neapčiuopiamo bet bazuojasi smegenyse.  Smegenų gedimo atveju genda ir intelektas. Ir nėra jokių galimybių kad jį galima perkelti iš vieno kūno į kitą. Tuo labiau jo išlikimas po žmogaus mirties taip pat niekaip neįmanomas. Visas intelekto palaikymas paremtas jo perdavimu iš kartos į kartą. 

Psichiatras

Citata iš: Vytautas  gegužės 03, 2020, 17:37:19Visą tai aš vadinu intelektų bendrąja prasme. O intelektas dalykas neapčiuopiamas bei vaikystėje "užkraunamas". Iš pasaulinės praktikos jei vaiką užaugina gyvūnai jis neturi žmogui būdingo intelekto ir net negali jo vėliau įgyti. Maža to senatvėje dažnas senas žmogus intelektą praranda dar gerokai iki mirties. Kaip ir žmogus bet net nesuvokia savo tapatybės. Visumoje intelektas yra kažkas neapčiuopiamo bet bazuojasi smegenyse.  Smegenų gedimo atveju genda ir intelektas. Ir nėra jokių galimybių kad jį galima perkelti iš vieno kūno į kitą. Tuo labiau jo išlikimas po žmogaus mirties taip pat niekaip neįmanomas. Visas intelekto palaikymas paremtas jo perdavimu iš kartos į kartą. 

Tai jau, tik nereikia projektuoti deliuzijos...
1) yra samone, kuri atsirado...
2) turbut neigiama vaikystes patyrtis
[[[[..............................................., dabar sugrys prisiminimai;)) kurie buvo isstumti...
Jums turbut butu aisku, jog intelektas, be samones neegzistuotu??.

Vytautas

Citata iš: Psichiatras  gegužės 03, 2020, 17:39:05Jums turbut butu aisku, jog intelektas, be samones neegzistuotu??.
Į intelektą aš žiūriu kai į visumą o nedetalizuoju į atskiras dalis. Čia patogumo dėlei. Lygiai taip pat galėčiau sąmone laikyti visumą. Tai tiesiog žodžių pasirinkimas. Galima dar bet kokį žodį kuris apibubintų tai kuo žmogus skiriasi nuo visos likusios gyvos gamtos. :) Pats faktas kad  tas "skirtumas" yra keistas ir nei šis nei tas. :) 

Psichiatras

Citata iš: Vytautas  gegužės 03, 2020, 17:45:42Į intelektą aš žiūriu kai į visumą o nedetalizuoju į atskiras dalis. Čia patogumo dėlei. Lygiai taip pat galėčiau sąmone laikyti visumą. Tai tiesiog žodžių pasirinkimas. Galima dar bet kokį žodį kuris apibubintų tai kuo žmogus skiriasi nuo visos likusios gyvos gamtos. :) Pats faktas kad  tas "skirtumas" yra keistas ir nei šis nei tas. :) 

Is kokio paranojiko sapno sitas prisiminimas??
Jeigu fantazija tokia neobjektyvi, tai kas ten per gyvulio instinktas?;]]
tas nepadorumas, tikrai be jokios gedos??
Situacijoi turbut pripazintum, jog ir is gamtos....

violetpink1

Lietuvos Respublikos Konstitucija;
II skirsnis;
Žmogus ir Valstybė;
21 straipsnis;
Su žmogumi, be jo žinios ir laisvo sutikimo, negali būti atliekami moksliniai ar medicinos bandymai.


Aš, Audrius Vadvilavičius, Lietuvos Respublikos pilietis, nesutinku, jog su manimi būtų atliekami moksliniai ar medicinos bandymai ir nesutinku, jog tam būtų naudojami mano įrašai internete.

Vytautas

Citata iš: Psichiatras  gegužės 03, 2020, 17:49:29tas nepadorumas, tikrai be jokios gedos??
Koncentruojatės į veiklos detales o ne į esmę. :) Nepastebėjau kad koks žvirblis man už lango turėtų gėdos jausmą. Baimės jausmas egzistuoja nes tai išlikimo garantas. :) Visumoje pažinime manęs įvairios smulkmenos nedomina. Domina visuma. :)

Psichiatras

Citata iš: Vytautas  gegužės 03, 2020, 17:55:37Koncentruojatės į veiklos detales o ne į esmę. :) Nepastebėjau kad koks žvirblis man už lango turėtų gėdos jausmą. Baimės jausmas egzistuoja nes tai išlikimo garantas. :) Visumoje pažinime manęs įvairios smulkmenos nedomina. Domina visuma. :)

Jeigu domina, tai tegul nedomina...
Kam reikia neigt, jog tos fantazijos...
neturi netik gedos, bet ir kaltes jausmo?

Vytautas

Citata iš: Psichiatras  gegužės 03, 2020, 18:03:54neturi netik gedos, bet ir kaltes jausmo?
Visiškai teisingai. Gėdos jausmas slidus reikalas. :) Viena gėda kokiam musulmonui kita netikinčiam. :) Su kaltės jausmu panašiai. Kadangi ne esu tikintis tai jokios prigimtinės kaltės nepripažįstu.  :)

Psichiatras

Citata iš: violetpink1  gegužės 03, 2020, 17:51:58Lietuvos Respublikos Konstitucija;
II skirsnis;
Žmogus ir Valstybė;
21 straipsnis;
Su žmogumi, be jo žinios ir laisvo sutikimo, negali būti atliekami moksliniai ar medicinos bandymai.


Aš, Audrius Vadvilavičius, Lietuvos Respublikos pilietis, nesutinku, jog su manimi būtų atliekami moksliniai ar medicinos bandymai ir nesutinku, jog tam būtų naudojami mano įrašai internete.
O, kur cia moksliski bandymai?
seka? laidus prie smilkinio deda?
cia diskusija, jeigu negiat, tai iki pripazinimo ;) ;) :P
kaip yra priimta diskutuoti, kol neirodyta...
faktiskai...

Aukštyn