Inuaki reptilija manyje.

Pradėjo advena, gegužės 26, 2012, 17:30:04

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

.L.U.T.H.O.R.

Kiekvienam daugiau asmeniniai. Bet kaip buvo kažkur sakyta, kai praeis šis laikotarpis, vieni nebus pajautę jokių pasikeitimų, kitiems prasidės naujas gyvenimas. 2012 gruodis bus tik kulminacija.

TinSoldier

Citata iš: Šešėlis  gegužės 28, 2012, 23:49:23
<...>2012 gruodis bus tik kulminacija.


O kodėl ne lapkritis?

.L.U.T.H.O.R.

Kas aš tau, visažinis? :o

TinSoldier

Citata iš: Šešėlis  gegužės 29, 2012, 00:37:47
Kas aš tau, visažinis? :o


Ką aš žinau, gal.. :D

Šiaip visai logiška būtų, kad, jei žinai datą, žinotum ir kodėl ta data.
T.y., iš iš kur ištrukei tą gruodį? Nusileido ateivis ir pasakė, kad gruodį įvyks kažkokia kulminacija, ar kaip?

advena

Citata iš: Šešėlis  gegužės 28, 2012, 23:49:23
Kiekvienam daugiau asmeniniai. Bet kaip buvo kažkur sakyta, kai praeis šis laikotarpis, vieni nebus pajautę jokių pasikeitimų, kitiems prasidės naujas gyvenimas. 2012 gruodis bus tik kulminacija.

O kas ivyks gruodi?

.L.U.T.H.O.R.

Naujo ciklo, naujos eros ar kaip norit vadint pradžia. Tai rodo ir majų kalendorius ir piramidės visam pasauly. Na bent jau aš taip manau. Kaip visiems sakau, pagyvensim - pamatysim :)

Jonas

#21
gegužės 29, 2012, 16:55:04 Redagavimas: gegužės 29, 2012, 16:59:46 by Jonas
 Žinau aš apie tas pranašystes ir kitą informaciją susijusią su 2012 metais, bet iš tiesų manyčiau, jog naujo ciklo pradžią reikia pradėti, kiekvienam iš mūsų, jau dabar, o ne laukti kažkokios stebuklingos datos, kuri gali ir neateiti, bet, žinoma, jeigu po šios datos didelė dalis žmonijos gyventojų pasikeis į gerąją pusę - tai bus labai šaunu.

O kas dėl šitos istorijos apie reptiliją, tai ją esu skaitęs, bet tik pirmą dalį internete. Nežinau, ji kažkaip mane įtraukė, atrodė tokia kažkuo gal net pažįstama, galbūt tai tėra tik fantazija, bet nesvarbu, nes kas yra įsivaizduota - tas jau egzistuoja...

.L.U.T.H.O.R.

Sutinku, Jonai. Todėl ir sakau, kad bus kulminacija tik. Pokyčiai turi vykt ir vyksta jau dabar. Tik vieni juos mato, kiti ne.

advena

Citata iš: Jonas  gegužės 29, 2012, 16:55:04
Naujo ciklo pradžią reikia pradėti, kiekvienam iš mūsų, jau dabar, o ne laukti kažkokios stebuklingos datos, kuri gali ir neateiti, bet, žinoma, jeigu po šios datos didelė dalis žmonijos gyventojų pasikeis į gerąją pusę - tai šaunu.

Na is dalies tai nemanau kad ivyks kazkoks ryskus pokytis ar stebuklas. Bet kaip keisti pasauli jai zmogus toks bejagis? Tiek zmoniu jau sugadinti: ruko, geria, keikiasi, zudo, vagia...ir ne vienas nenori taisytis. kaip jiem ipirsti kita nuomone apie save ir pasauli? gal reikia visiems susiburti ir kazka bandyt padaryti? manau yra ir daugiau pasauly bendraminciu.

.L.U.T.H.O.R.

Kas tu esi, kad galėtum jiems piršti kitokią nuomonę? Keiskim save, ne pasaulį. Pasaulis pats pasikeis.

TinSoldier

Citata iš: Šešėlis  gegužės 29, 2012, 17:26:04
Kas tu esi, kad galėtum jiems piršti kitokią nuomonę? Keiskim save, ne pasaulį. Pasaulis pats pasikeis.


Blem, man tai keistai atrodo toks požiūris: "keisk save, o ne pasaulį". Tipo pasiteisinimas nieko nedaryti. Savo abejingumo ir apatiškumo pateisinimas. Kas iš to, kas tu pats pasikeisi? Ką tu tuo gero pasieksi?

Kas gero būtų buvę iš to, jei Martinas Liuteris Kingas būtų pats pasikeitęs, laikęs savyje savo idėjęs ir pagal jas gyvenęs? Jei nebūtų tapęs kovos už žmonių teises ikona? Nieko nebūtų..

Kas gero būtų buvę, jei kokie hipiai būtų užsidarę savo fermose ir tylėję subines suraukę? Nebūtų dešimčių žiauriai svarbių socialinių pokyčių.

Jei tu tiki savo idėjomis. Jei tiki, kad jos galėtų pasaulį pakeisti į gerą - reikia jas skleisti. Kitaip nieko vertas ir pats esi, nieko vertos ir tavo idėjos.

advena

sutinku. reikia veikti visiem drauge ir rodyti inicetyva. tada ir kiti susiprotes. vienas negali nieko, drauge iveiksim viska.

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: TinSoldier  gegužės 29, 2012, 19:31:52
Citata iš: Šešėlis  gegužės 29, 2012, 17:26:04
Kas tu esi, kad galėtum jiems piršti kitokią nuomonę? Keiskim save, ne pasaulį. Pasaulis pats pasikeis.


Blem, man tai keistai atrodo toks požiūris: "keisk save, o ne pasaulį". Tipo pasiteisinimas nieko nedaryti. Savo abejingumo ir apatiškumo pateisinimas. Kas iš to, kas tu pats pasikeisi? Ką tu tuo gero pasieksi?

Kas gero būtų buvę iš to, jei Martinas Liuteris Kingas būtų pats pasikeitęs, laikęs savyje savo idėjęs ir pagal jas gyvenęs? Jei nebūtų tapęs kovos už žmonių teises ikona? Nieko nebūtų..

Kas gero būtų buvę, jei kokie hipiai būtų užsidarę savo fermose ir tylėję subines suraukę? Nebūtų dešimčių žiauriai svarbių socialinių pokyčių.

Jei tu tiki savo idėjomis. Jei tiki, kad jos galėtų pasaulį pakeisti į gerą - reikia jas skleisti. Kitaip nieko vertas ir pats esi, nieko vertos ir tavo idėjos.


Galime kalbėti apie praeities įvykius, bet nežinome, kas būtų buvę ar nebuvę, jei vieno ar kito dalyko būtų neįvykę. Juk bet kokie pokyčiai veikia istoriją.

O dėl pasaulio keitimo, tai kas prašė, jūsų jį keisti? Hitleris ir tikėjo savo idėjomis :D

advena

niekas musu neprase jo keisti bet... tiesiog yra zmoniu kurie negali ramiai kaip tu spoksoti i zemyn besiritanti pasauli. pagalvok kokiame pasauly gyvens tavo vaikai. musu tikslas ateinancioms kartoms sukurti kuo geresnes salygas.

TinSoldier

Citata iš: Šešėlis  gegužės 29, 2012, 19:58:06
Galime kalbėti apie praeities įvykius, bet nežinome, kas būtų buvę ar nebuvę, jei vieno ar kito dalyko būtų neįvykę. Juk bet kokie pokyčiai veikia istoriją.

O dėl pasaulio keitimo, tai kas prašė, jūsų jį keisti? Hitleris ir tikėjo savo idėjomis :D


Būtet. Istoriją keičia pokyčiai. Bet pokyčių reikia. Užsidarymas savo kambaryje pokyčių neatneš niekada.

Jau geriau gyvi socialiniai pokyčiai su kartais pasitaikančiomis duobėmis kaip Hitleris, nei stagnacija, kurią siūlai tu. Be to, Hitleris prastas pavyzdys, nes didžioji dalis paklusti jo idėjoms buvo verčiami prievarta. Mes kalbam tik apie savanorišką sąmoningumo keitimą, o ne apie prievartą. Be savo armijos Hitleris būtų paprasčiausias lunatikas. Martinas Liuteris Kingas pasaulį į gerą pakeisti sugebėjo vien tik žodžiais ir pilietiniu nepaklusnumu.

Aukštyn