Budai, kaip tai padaryti, kaip pašalinti iš savo gyvenimo trukdžius, pabusti

Pradėjo Jevgenijus, vasario 01, 2013, 19:58:17

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Jevgenijus

Aciu visems kas ziuri ir palaiko.
Dalinosi rezultatais, kaip tik bus kai kam ir atsakymai i klausimus. :)

Video -  http://www.youtube.com/watch?v=q8_uFhm609s

LMX

Neatsakiai i mano klausimus :/

Jevgenijus

LMX atsakau :)
Paziurek video ir rasi :)

.L.U.T.H.O.R.

Jevgenijau, kaip suprantu tu esi pats praėjęs, tas visas 7 pakopas?

LMX

Citata iš: Jevgenijus  balandžio 08, 2013, 18:02:28
LMX atsakau :)
Paziurek video ir rasi :)

Paziurejau, neradau atsakymu...
Jevgenijau, per kiek dazniausiai laiko zmones su tavo metodu pasiekia pilna karmos pasalinima ? Pasakyk kokiais saltiniais/mokymais/tradicijom naudojaisi pats eidamas savo keliu.

Jevgenijus

To LMX - jokiu tradiciju ir mokymu, ipac pasenusiu ir senoviniu, kurie net nepritaikyti mums..  savo asmenine patirtis, kitaip tai butu perpasakoimas kitu patirciu, kas nuolatos ir vyksta aplinkui, koranas, biblija ar tora. Kazkas skaito ir perpasakoja.Tik savo patirtimi reiktu dalintis.Taip as zinau kas yra metodai, technikos, praktikos, ir daug skaites bet.. Tai neisugde manes, tik darbas su savimi ir sie metodai kurios taikau padeda ir ugdo.Suteikia tai ka suteikia.
Kaip galima pasakyti kiek reikia laiko isvalyti pilnai karma? Nuo vienos dienos iki 50metu. :)
As rymtai. Kiek dirbsi su savimi? Miunute i diena ar 14val? Tai ir skirtumas.Taip pat kiek turejai praeitu gvyenimu ,koks kekis negativios karmos esi sukaupes.. Tai ir salygoja... Kuo senesnis esi(turejas daug praeitu gyvenimu) tuo daugiau darbo su savimi, bet tuo didesne patirtis ir galimybes ir tikslai siame gyvenime.
Bet galiu pasakyti is patirties, bet koks zmogus, jeigu jis dirbs su savimi atsakingai ryztingai, metu uztenka karmai isvalyti, su sia metodika. Rezultatas matosi iskarto, o  jauciasi jau po poros menesiu, bet sakau viskas unikalu.

to Šešėlis
Taip, as praeijas ir einu toliau.

LMX

CitataTo LMX - jokiu tradiciju ir mokymu, ipac pasenusiu ir senoviniu, kurie net nepritaikyti mums..


Na va, jau matosi koks "gyvenimo konsultantas" esi... Pasene... Kaip tai gali buti pasene :D ? Principai islieka tie patys.

Citata iš: Šešėlis  balandžio 08, 2013, 18:07:09
Jevgenijau, kaip suprantu tu esi pats praėjęs, tas visas 7 pakopas?


Citata iš: Jevgenijus  balandžio 08, 2013, 19:46:19
to Šešėlis
Taip, as praeijas ir einu toliau.

Oho, tai tikrai kieta ta tavo programa, per 3 menesius mazdaug, perejai per 7 pakopa...


Prasukti 20:26

P.S jei gali platciau papasakok, ta savo asmenine patirty....


Jevgenijus

#22
balandžio 08, 2013, 22:11:51 Redagavimas: balandžio 08, 2013, 22:15:34 by Jevgenijus
LMX tu apie tiltus as apie miltus. :)
Kur as sakiau kad perejau per 3 men.? Man tai uztruko 38metus, buti ten kur as esu dabar.Viskas kita lieka tik tavo asmenine nuomone, tik tiek.
Idemai klausyk ir skaityk.
Ir kokiu tiklsu sieki, tai ir tokiu keliu tenka eiti.
Kai pradesi klausimus klausyti kaip tai, ar to, pasiekti man, tai bus pradzia tavo kelio i save..
Kol kas ziuri tik i kitus.Kas kaip kur ir del ko.
Del pasiene. Taip pasiene, nekalbu kad nepritaikyti siam laikmeciui, ar mums pvz indu praktikos.. ar manai kad kas buvo pries 5000metu nieko nepasikeite? :) Kad niekas neauga ,nesikeicia, 'netobuleja'?  tai tada tas ir lieka 1 klasei..
Nesirosiu nieko niekam irodyneti, tad susitelkiam visi i saves ugdyma ir savo, tik savo gvyenimo valdyma.
Mano asmenine patirties nieko neduos niekam, nebent galimybe prisiristi - kad va, tam kad tokiu buti reikia nugyventi jo gyvenima. Visiskai neteisnga.

LMX

Citata iš: Jevgenijus  balandžio 08, 2013, 22:11:51
LMX tu apie tiltus as apie miltus. :)
Kur as sakiau kad perejau per 3 men.? Man tai uztruko 38metus, buti ten kur as esu dabar.


O kas sake, kad tu sakiai :D ? Tas video yra ikeltas pries 3 menesius, jame sakaj, kad dar neesi 7-oje pakopoje. Bet kai Seselis taves paklause ar pats esi tas visas pakopas perejas, tai atsakiai, kad taip ir, kad eini toliau. Todel persasi isvada, kad per 3 menesius, netik pasiekiai 7 pakopa, bet ir ja perejai....

P.S toki dalykai nesensta, toki daykai nesikeitcia. Cia tokia pat nesamone, kad po kazkiek tai metu zmogus prades kvepuot per uzpakali... Yra juk apibrezimai, galvok.

Jevgenijus


LMX

Na taip. Kas ten pagal tave ta tavo 7 pakopa ? Crown chakros atidarymas :D ? Per 3 menesius :D ? Nereikia nesamoniu sneket ir zmoniu mulkint ...

Jevgenijus

Cia tik tavo nuomone..
Nesi ziurejas mano video, tad nezinai ka siulau. Nesi susitikes su manimi ir pazines manes. Nesi dirbes pagal sia metodika. Tad apie ka tu kalbi? Net  nesi patires nieko is to apie ka sneki. Net matau nesuvoki ka rasai ir su kokiu tikslu. Tad ..
Kai turesi klausimu i kurios gaves atsakymus galesi kazka pakeisti savo gyvenime.
Tada as ir atsakinesiu i pacio klausimus. Kol kas prasmingu klausimu nematau.
O as pasikartosiu, nieko neirodineju ir nesigincuioju.
Gero vakaro visems.


LMX

Citata iš: Jevgenijus  balandžio 08, 2013, 22:51:56
Cia tik tavo nuomone..
Nesi ziurejas mano video, tad nezinai ka siulau. Nesi susitikes su manimi ir pazines manes. Nesi dirbes pagal sia metodika. Tad apie ka tu kalbi? Net  nesi patires nieko is to apie ka sneki. Net matau nesuvoki ka rasai ir su kokiu tikslu. Tad ..


Na tu tikrai toks zmogus kuris megsta uzlenkineti atsakymus. Is kur zinai ka as esu patyres ? Kodel galvoji, kad nesuvokiu ka rasau ? Su kokiu tikslu ? Ogi, noriu tuos zmones apsaugot kurie nori visko greit ir lengvai. Tu tiesiog naudojiesi tokiu ju noru. Slykstu.

P.S Na matosi koks tas zmogus Jevgenijus ... Visiem siulau neprasideti su juo, geriau pasikliauti senai patikrintais ir patvirtintais metodais. To good to be true....

Jevgenijus

#28
balandžio 19, 2013, 14:15:03 Redagavimas: balandžio 19, 2013, 14:24:25 by paragraf 78
Tai kad matau kokia tavo busena, energijos tavije generojamos subtiliose ligiose LMX.

Bet gi viskas Tau matosi ir kitems siulai nes tikraiusias esi jau patires ir ZINAI :)
Atsakomybe irgi prisiemi jeigu klysti?

Tu pasakyk simtams zmoniu kurie susitvarke su savo negativias jausmais, depresijomis, sveikata, sutvarke savo santukius ir susilauke vaiku, jems pasakyk kad as esu blogas..
Kad neveikia, idemei - DARBAS su savimi PACIU. :)
Kam reikia tas suprato ka siulau LMX, kas ne, tai tam dar ne laikas. Tokie desinai..
Ir ne Tau spresti kas kitems gera o kas bloga, ar ne taip?
Uz nuomone aciu, bet neitikinek kitu nebutais dalykais..


Kaltinti ir teisti kitus yra lengva. Zmones labai megsta tai daryt.
Kaip gali siulyti ir teisti mane, jeigu manes nepazisti?
Tai ir parodo koks esi zmogus ar ne? :)

Sukurti ka nors prasmingo ir padeti kitems i tai siulau sustelkti visus zmones.
Ir galvoti SAVO galva. Jausti Sirdimi kas jums yra geris ir kas blogis.

Viskas paprasta.
Gero savatgalio.



p.s.
(Pasirodo sitam forume paskyros netrinamos, gaila :/
Atejau, i sita foruma tikrai nesusirasti bendramintciu ar ismokti kazka nauja... Zinojau kokio lygio cia forumas...
Dauguma jusu, domisi ne tuom kas svarbu ir kuo reiketu...

Jusu tarnas LMX...)

Dievui nereikai tarnu LMX, mes jo vaikai, ar tau tavo vaikai tarnauja? Verti jos klupciot pries tave?
Net zinai kas yra kitems svarbu ir kuom mes turetume duometis? Dievas suteikai mums pilna Laisva Valia. Bet religijos zino geriau ko mums reikia? :)
Kiekvieno pasirinkimas kaip gyventi ir kuom tiketi..

Diskusija baigta. Aciu. Daugiau jos netesiu su LMX.

Aukštyn