Vaikai forume - ka su jais daryti?

Pradėjo Teroras, rugpjūčio 23, 2013, 14:58:40

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Ne dėl gramatinių klaidų tave vaiku išvadino, o dėl atžagaraus elgesio ir pastovių offtopikų pasireiškiančių beprasmiškais pranešimais ;)

exdead

charaKteris yra igytas ir nepakeiciamas dalykas, as nesu suniukas kori iseitu isdresiruoti.

paragraf 78

Citata iš: exdead  rugpjūčio 23, 2013, 18:06:37
kori


kUrį :)

Šiaip charakteris keičiasi bėgant metams ir dar labai.
Tai ką parašei tik paaugliškas pasiteisinimas :)

Linas

Tikrai kad yra nemalonu skaityti šio asmens pranešimus. O dar jis kažką ten apie kito avatarą sako, kai pačio avatare animacinis veikėjas..

exdead

niekas nevercia skaityti mano komentaru, radai proga pasiskusti ir pavergti kazkam del mano komentaru? Gal tau tik demesio reikia ar ka? Sako kad nera malonu skaityti mano komentarus tai kam skaito? Cia jau ne mano problemos

paragraf 78

Tai kaip tik tavo problemos. Jei nori ir toliau dalyvauti forume, tada prašau mandagumo. Dar vienas atžagarus pranešimas ir pradėsiu dalinti įspėjimo taškus.
Nepatinka, tai nedalyvauk čia neknisęs proto mums

lietuvis002

Nekažką su šiuo nariu. Apiemistiką.lt buvo užbanintas/užblokuotas už:
1. Offtopicus.
2. Moderatorių ir adminų viešą įžeidinėjimą.
3. Savo išgalvotus pasakojimus ir nesąmones.
Ir begalę kitų taisyklių nesilaikymo.

Galiu duot ranką kirst, kad jis čia ilgai neužsibus.

paragraf 78

Mane jau nervas pradeda imti. Šiaip ramus žmogus esu ir jausmais nesivadovauju, bet dabar mielu noru pasivadovaučiau :)

Benamis

Zmones, stai kokia naudinga funkcija yra forume:

1. Einate i http://anomalija.lt/forum/index.php?action=profile;area=lists;sa=ignore - ten irasote asmeni kuri norite ignoruoti.
2. Veliau keliaujame i http://anomalija.lt/forum/index.php?action=profile;area=theme - ten pazymime "Hide messages posted by members on my ignore list."

Vuolia! Nuo siol visi pranesimai kuriuos parase kazkoks jums nemielas dalyvis atrodys stai taip:

"Jūs ignoruojat šį vartotoją."

paragraf 78

Neverta, nes visą smagumą pražiopsosite. Nepamatysite kaip žmogus bando teisintis, nors jau reputaciją susigadino galutinai :)

exdead

o kazi kam teisintis? Ne taip kaip kurie is jusu as i sita foruma rimtai neziurau.

preacher

Citata iš: exdead  rugpjūčio 23, 2013, 18:55:58
o kazi kam teisintis? Ne taip kaip kurie is jusu as i sita foruma rimtai neziurau.

Gerai, kad nežiūrai  :D

lietuvis002

Citata iš: exdead  rugpjūčio 23, 2013, 18:55:58
o kazi kam teisintis? Ne taip kaip kurie is jusu as i sita foruma rimtai neziurau.


Kiekviena žinutė..
http://apiemistika.lt/diskusijos/profile/?area=showposts;u=471

TinSoldier

#43
rugpjūčio 23, 2013, 19:13:51 Redagavimas: rugpjūčio 23, 2013, 19:16:10 by TinSoldier
Faina, kad forumas aukšto lygio. Bet juk nebūtina dėl to pasikelti labai :D
Visai nebūtina susnobėti (forumui turiu galvoje, o ne paskiram nariui), ir pradėti vertinti: kuris iš narių vertas, o kuris nevertas čia būti.


Ypač nebūtina kiekvieno nepatikusio nario ant gėdos stulpo viešai kabinti. Kaip kažkas rašė, tie, kurie čia nepritaps, patys greitai paliks forumą. Nebūtina viešų teismų rengti, manau :?

Gaila tik, kai įdomiausi nariai apleidžia forumą - tai jį žudo. Nemanau, kad forumui labai kenkia vienas kitas vaikas..

.L.U.T.H.O.R.

Pritariu, TinSoldier. Gal vienas kitas vaikas kenktų, jei būtų jaunas forumas, bet dabar jau yra daug nuolatinių narių, kurie taip lengvai neišsibėgioja ;D

Aukštyn