Kokia nauda iš astralinių kelionių?

Pradėjo paragraf 78, liepos 07, 2013, 10:13:31

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Šaukykloje uždaviau vieną klausimą ir pagalvojau, kad būtų gera tema diskusijoms.
Pateikiu pokalbio pabaigą:
Citata
(01:38:52) la.benas: bet tai kaip nesiseka astralint..​.
(12:22:45) ponaitis: ne tau vienam
(15:47:53) 2Pacas: Jus nenorekit kad iskart viskas jum pavyktu kiti metu metus praktikuoja sita dalyka ir nieko neisgaut gali
(20:21:57) paragraf_78: neturit jūs ką veikti :) bent jau kuo tikrai naudingu užsiimtumėt
(09:48:10) zalia.arbata: Tai juk nakti visvien bando. Ir visai naudinga- ismoksta geriau susikaupt, kaip ismoks gales naktis ydomiau praleist :D ir pasauleziur​a praplecia.
(09:51:21) paragraf_78: ir kuo gi ta pasaulėžiūr​a prasiplėčia​?


Tai gi, kokia nauda iš astralinių kelionių? Kaip jos praplėčia pasaulėžiūrą? Ką duoda dvasiniam gyvenimui?

zalia.arbata

#1
liepos 07, 2013, 10:48:25 Redagavimas: liepos 07, 2013, 11:11:39 by zalia.arbata
:D

-Visų pirma išmoksti kontroliuot emocijas ir mintis. Nauda neabejotina.
-Gali peržvelgt savo gyvenimą iš šono, atgaminti gilius ir senus įvykius. Tai labai praverčia kovai su pasąmoningom baimėm. Taip pat savo praeitus gyvenimus (nors dėl šito 100proc nežinau).
-Gali pakalbėt su savo 'sielos gidu'. Kiti vadina angelais sargais ar tiesiog apčiuopiama (jie pasirodo tau priimtinu pavidalu) pasąmone. Išsiaiškint savo tikslą žemėj.
-Norint keliaut po aukštesnius sluoksnius, reik būt teigiamam žmogui. Tai puikus pretekstas keistis. Iš pradžių gali atrodyt savanaudiškai, bet jei iš pagrindų tapsi geresnis, tai ar norėsi vėl būt 'blogesnis'?
-Pradedi gerbt gyvenimą ir jaust vienybę. Atsiranda kažkokia atsakomybė, ramybė.

Apskritai astralinės kelionės labai padeda pažint ir ugdyt visų pirma save. Dėl pasaulio gal ir galima abejot, juk nieks neįrodė, kad žmonės skraido po tikrą pasaulį.

paragraf 78

O kam naudotis tokiu metodu jei viską ir be jo galima pasiekti, net efektyviau?

RoxiO

Aš manau, kad tai yra labai geras būdas pažinti savo pasąmonę. Pažiūrėk šitą filmą. Čia labai įdomiai pateikia pasąmonės suvokimą. Tik filme viskas vyksta ne astraliniame, o mentaliniame lygmenyje, tačiau vis tiek esmė ta pati. :)

TinSoldier

Citata iš: zalia.arbata  liepos 07, 2013, 10:48:25
:D

-Visų pirma išmoksti kontroliuot emocijas ir mintis. Nauda neabejotina.
-Gali peržvelgt savo gyvenimą iš šono, atgaminti gilius ir senus įvykius. Tai labai praverčia kovai su pasąmoningom baimėm. Taip pat savo praeitus gyvenimus (nors dėl šito 100proc nežinau).
-Gali pakalbėt su savo 'sielos gidu'. Kiti vadina angelais sargais ar tiesiog apčiuopiama (jie pasirodo tau priimtinu pavidalu) pasąmone. Išsiaiškint savo tikslą žemėj.
-Norint keliaut po aukštesnius sluoksnius, reik būt teigiamam žmogui. Tai puikus pretekstas keistis. Iš pradžių gali atrodyt savanaudiškai, bet jei iš pagrindų tapsi geresnis, tai ar norėsi vėl būt 'blogesnis'?
-Pradedi gerbt gyvenimą ir jaust vienybę. Atsiranda kažkokia atsakomybė, ramybė.

Apskritai astralinės kelionės labai padeda pažint ir ugdyt visų pirma save. Dėl pasaulio gal ir galima abejot, juk nieks neįrodė, kad žmonės skraido po tikrą pasaulį.



Nieko nesuprantu.. tai kad tu čia meditacijos pliusus išvardinai. Prie ko čia tos astralinės kelionės?

2Pacas

Pagal mane.Zmogui uztenka patirti viena astraline kelione kad jo gyvenimas pasikeistu bei igautu visai kita pasauleziura.Zmogus suvoke kad yra nemirtingas.

zalia.arbata

#6
liepos 07, 2013, 13:21:21 Redagavimas: liepos 07, 2013, 13:40:52 by zalia.arbata
Citata iš: paragraf 78  liepos 07, 2013, 12:14:49
O kam naudotis tokiu metodu jei viską ir be jo galima pasiekti, net efektyviau?


Man tai bonusai, priedai. Asmeniškai mano pagrindinės priežastys, kodėl noriu įvaldyt astralines keliones yra noras paskraidyt po pasaulį, aplankyt New York'ą, patirt kokių pojūčių. Taip pat išsiaiškint ar čia smegenų triukas ar keliauji po tikrą pasaulį.

Citata iš: TinSoldier  liepos 07, 2013, 13:04:25
Nieko nesuprantu.. tai kad tu čia meditacijos pliusus išvardinai. Prie ko čia tos astralinės kelionės?


Aha, meditacija duoda panašių pliusų, tačiau astralinės kelionės veikia daug 'ryškiau'. Pvz. astralinėse kelionėse nori nenori išmoksti kontroliuot mintis ir emocijas, nes vos pagalvojus apie kokią vietą joje atsiduri. Ar pvz. pakalbėt su savo angelu. Astrale jį galima matyt fiziškai, pakalbėt kaip su draugu kavinėje. Medituojant ne.

paragraf 78

Citata iš: 2Pacas  liepos 07, 2013, 13:05:09
Pagal mane.Zmogui uztenka patirti viena astraline kelione kad jo gyvenimas pasikeistu bei igautu visai kita pasauleziura.Zmogus suvoke kad yra nemirtingas.


Vėl gi, kam to reikia, jei yra tikrai racionalių ir saugesnių būdų tą patį suvokti?

2Pacas

Pvz?Kokiu dar budu yra?

paragraf 78

Kad ir paprasčiausias atsivertimas į kokią nors religiją. Tikintis žmogus visa tai patiria ir be jokių astralinių kelionių.
Kitas būdas - logika. Tai filosofinių apmąstymų kelias. Filosofinė mintis jau seniai rado argumentus pagrįsti tiems teiginiams, o čia reikia eiti į sapnų karalystę, kad tą pačią tiesą susivoktum :)

zalia.arbata

#10
liepos 07, 2013, 13:47:34 Redagavimas: liepos 07, 2013, 13:49:23 by zalia.arbata
O ką daryt, jei aš negaliu tikėt? Man reik įrodymų, žinojimo, o religijos remias nelabai pagrįstais teiginiais, bet man taip atrodo. Seniau nuoširdžiai norėjau būt krikščionė, bet visi mano klausimai buvo atsakomi Biblijos citatom.  :-\ Tikėt dėl gerų būsenų? Tai ne visiems.

Astralinės kelionės yra puikūs įrodymai. Ir kodėl teigi, kad tai nesaugu?




2Pacas

Hmm..Kaskaip man nesinori "atsivert" i kaskoke religija,aplamai religijos neskanei man kvepia. :)

paragraf 78

Citata iš: zalia.arbata  liepos 07, 2013, 13:47:34
O ką daryt, jei aš negaliu tikėt? .... visi mano klausimai buvo atsakomi Biblijos citatom.  :-\ Tikėt dėl gerų būsenų? Tai ne visiems.

Astralinės kelionės yra puikūs įrodymai. Ir kodėl teigi, kad tai nesaugu?


Visi gali tikėti. Tam, kad tikrai tikėtum visų pirma reikia abejoti, t.y. kelti klausimus. Kuo daugiau klausimų tuo geriau. Jei kažkas tau atsakinėjo tik biblijos citatom, tai vadinasi ant visiško fanatiko buvai užtaikiusi, arba kvailio.
Dar šventas Augustinas rašė, jog tie kurie bando viską pagrįsti tik biblijos citatomis, yra klaidatikiai. Jo manymu krikščionis turi gerai išmanyti pasaulio sandarą (į čia įeina ir mokslas ir socialiniai faktoriai ir visa kita). Nes kitaip jis bus juokingas. Man patinka Augustino filosofija, nes jis buvęs skeptikas, kuris tapo vienu didžiausių bažnyčios teologų.
Tikėjimas nėra skirtas patirti geras būsenas. Kas taip mano, tikrai neišmano kas yra religija ir tikėjimas. Religija yra juodas darbas su savimi, tam kad taptum geresniu žmogumi.
Šiaip senosios religijos, turi išlavintą dvasinį ugdymą (čia ne tiek svarbu kokia religija, kiek principas). Astralinės kelionės gi yra pakankamai naujas išradimas (nors žinoma, čia bandoma pagrįsti kad jis senas kaip pasaulis, bet tyrėjai neranda gilesnių šios praktikos šaknų), o kas nauja yra nepatikrinta ir neaišku kur veda.
Įskaitant tai, jog tyrėjai pastebi dažnus stogo nučiuožimus užsiimančių astralinėmis praktikomis gretose, nemanau, kad tas kelias nepavojingas. Visada, kai be priežiūros žaidžiama su protu labai rizikuojama. Pavyzdžiui meditacijomis be vadovo priežiūros irgi nerekomenduojama užsiimti, nes be priežiūros daug kam stogai nučiuožia. Bet kas mūsų dabartiniam žmogui, kai jis vadovaujasi principu: kaip bus taip gerai :)




bs2000

o kas tau sake kad meditacijos nujama stoga? kiekviena vakara lengvai pamedituoju nuraminu prota,ir po kol kas stogas dar vietoje ;)

paragraf 78

Na aš asmeniškai pažįstu pora žmonių kuriems meditacija nurovė stogą, o ir šiaip kai paskaitai dvasinių vadovų knygas apie tai, tai dažnas apie tai įspėja. Buvau vieno zen meistro paskaitoje, jis tą patį sakė.

Aukštyn